Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

grzesma

New member
Tryb Gra

Witam.
Szukałem ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Komputer mam podłączony przez przejściówkę do hdmi3/dvi.

Czy możliwe jest włączenie trybu gra. Nie wiem czy to kwestia ustawień w komputerze czy jakiś innym sposobów czy się po prostu nie da. Druga sprawa to czy można włączyć tryb 100hz? Dzięki za pomoc wszystkim życzliwym.
 

Andigol

New member
nocai napisał:
w kinie masz wejście Euro ? Jeżeli to jest jakiś kombajn (razem z DVD) to pewnie masz tylko wyjście. Musiałbyś podłączyć kablem Scart(Euro) -> chinch, bo pewnie jakieś wejście AV występuje?

Witam, masz racje jest to tzw kombajn wszystko w jednym, żadna rewelacja ale od czegoś trzeba zacząć, oznaczenie tego kina to "Philips HTS 3500 S". A tak wygląda jego panel tylni. Wygląda na to że połączenie chinch było by możliwe.

Dzięki za odpowiedź :)
 

Attachments

  • hts3500s_12_cow_.jpg
    hts3500s_12_cow_.jpg
    8,7 KB · Wyś: 801

pedro_78

New member
Bez reklam
Andigol napisał:
Witam, masz racje jest to tzw kombajn wszystko w jednym, żadna rewelacja ale od czegoś trzeba zacząć, oznaczenie tego kina to "Philips HTS 3500 S". A tak wygląda jego panel tylni. Wygląda na to że połączenie chinch było by możliwe.

Dzięki za odpowiedź :)

Zwykły kabel chinch/chinch i będzie śmigało. Ale uwaga bo na wyjściu analogowym jest opóźnienie sygnału audio, żeby to zlikwidować trzeba wejść do menu serwisowego, pilot [power off] - [INFO] - [MENU] - [MUTE] - [power on]. Potem, CONTROL / SOUND / Speaker Delay Normal jest ustawione na 100 i przestawić na 0
 

boss131

New member
Andigol napisał:
Witam, masz racje jest to tzw kombajn wszystko w jednym, żadna rewelacja ale od czegoś trzeba zacząć, oznaczenie tego kina to "Philips HTS 3500 S". A tak wygląda jego panel tylni. Wygląda na to że połączenie chinch było by możliwe.

Dzięki za odpowiedź :)
Witam
W przypadku tego kina masz do wyboru dwa rodzaje połączenia. Ale niestety żaden z nich nie da Ci możliwości słuchania dźwięku przestrzennego AC3.
1. Przewodem chinch(Audio OUT w TV) -> chinch (Audio AUX IN w kinie) - sygnał Stereo
2. Przewodem jack (Audio OUT w TV) -> chinch (Audio AUX IN w kinie) - sygnał Stereo
Najlepszym rozwiązaniem byloby podłączenie przewodem optycznym SPDiF Out - SPDiF IN ale niestety Twoje kino takowego nie posiada.

A co do tego co napisał kolega pedro_78 niestety wejście do Menu Serwisowego = utracie gwarancji.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

half269

New member
Wifi

Witam
Czy ktos moze podac jakies zestawienie lub przetestowal jakis inny model karty ktora dziala na 100% na modelach B65x oprocz oczywiscie TP-LINK TL-WN827N
ktorej na dzien dzisiejszy nigdzie nie ma
z gory dziekuje za odpowiedz w temacie i pozdrawiam
Obdzwonilem gdzie sie tylko dalo i na TP-LINK TL-WN827N nie ma juz szans
zostal wycofany z produkcji
 
Ostatnia edycja:

nocai

New member
Andigol napisał:
Witam, masz racje jest to tzw kombajn wszystko w jednym, żadna rewelacja ale od czegoś trzeba zacząć, oznaczenie tego kina to "Philips HTS 3500 S". A tak wygląda jego panel tylni. Wygląda na to że połączenie chinch było by możliwe.

Dzięki za odpowiedź :)
Czy to wejście Digital IN to jest wejście audio? Jeśli tak to możesz też zastosować konwerter tego typu : http://www.atel.com.pl/produkt.php?hash=01601 i będziesz miał DD w kinie.
 

slavo83

New member
Witam, proszę powiedzcie mi jak ustawić tą opcję 100Hz Motion Plus.

Chodzi mi o to żeby przy szybko zmieniających się akcjach (np. mecz piłki nożnej i szybko przemieszczająca się kamera) wszystko było jak najbardziej wyraźne.

Mam telewizor LE46B651 i dostępne są opcje:

Wyłączony, Wyraźny, Standardowy, Płynny, Użytkownika

Na którą opcję ustawić - Wyraźny czy Płynny?
Czy jak ustawię Wyraźny to znowu wtedy będzie zacinać obraz?

Są tam też jakieś szumy do ustawienia ale nie wiem co i jak by np. na Animal Planet HD i na NSport HD wszystko było jak najbardziej wyraźne.

Po wybraniu opcji INFO jest 1920x1080 50Hz ale mam rozumieć, że 100Hz to sobie sam TV przerabia - tylko jak właśnie ustawić te szumy i wyrazistość.
 
Ostatnia edycja:

interaktiv

New member
Witam wszystkich!
Przeczytałem cały wątek (oj dużo tych postów już jest) ;) chciałem się zapytać o najnowszą wersję Firmware, bo z ciekawości wszedłem na niemiecką stronę samsunga i tam jest dla LE32B650 firmware w wersji 2006.0 a na polskiej 2005.0, moje pytanie jest więc takie: czy istnieją zasadnicze różnice między modelami w Polsce sprzedawanymi a tymi które są sprzedawane w Niemczech? czy może to po prostu na polskiej stronie support jest słaby?
Mam też pytanie do osób, które używają od dłuższego czasu modeli B650 w szczególności 32B650 jak jest z awaryjnością? Różne opinie można spotkać w internecie i mam mętlik w głowie - zamierzam kupić model LE32B650 po Świętach więc opinie z tego forum są dla mnie nieocenioną pomocą :)
 

ubity

New member
slavo83 napisał:
Witam, proszę powiedzcie mi jak ustawić tą opcję 100Hz Motion Plus.

Chodzi mi o to żeby przy szybko zmieniających się akcjach (np. mecz piłki nożnej i szybko przemieszczająca się kamera) wszystko było jak najbardziej wyraźne.

Mam telewizor LE46B651 i dostępne są opcje:

Wyłączony, Wyraźny, Standardowy, Płynny, Użytkownika

Na którą opcję ustawić - Wyraźny czy Płynny?
Czy jak ustawię Wyraźny to znowu wtedy będzie zacinać obraz?

Są tam też jakieś szumy do ustawienia ale nie wiem co i jak by np. na Animal Planet HD i na NSport HD wszystko było jak najbardziej wyraźne.

Po wybraniu opcji INFO jest 1920x1080 50Hz ale mam rozumieć, że 100Hz to sobie sam TV przerabia - tylko jak właśnie ustawić te szumy i wyrazistość.

Ja mam ustawione
Cyfrowa redukcja szumów-AUTO
Poziom czerni-NISKA
Tryb film-WYŁ
100Hr użytkownika-ROZMYCIE 4 SKOKI-7

ŚMIGA BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW (firmware 2005)
 

ubity

New member
interaktiv napisał:
Witam wszystkich!
Przeczytałem cały wątek (oj dużo tych postów już jest) ;) chciałem się zapytać o najnowszą wersję Firmware, bo z ciekawości wszedłem na niemiecką stronę samsunga i tam jest dla LE32B650 firmware w wersji 2006.0 a na polskiej 2005.0, moje pytanie jest więc takie: czy istnieją zasadnicze różnice między modelami w Polsce sprzedawanymi a tymi które są sprzedawane w Niemczech? czy może to po prostu na polskiej stronie support jest słaby?
Mam też pytanie do osób, które używają od dłuższego czasu modeli B650 w szczególności 32B650 jak jest z awaryjnością? Różne opinie można spotkać w internecie i mam mętlik w głowie - zamierzam kupić model LE32B650 po Świętach więc opinie z tego forum są dla mnie nieocenioną pomocą :)

Mam 32B651 od kwietnia ,chodzi 7 godz dziennie nie miałem nigdy z nim problemu,jestem zadowolony w 100%.(kup sobie b651 ma fajną lekko bordową obudowę dodającą uroku)
 

bobo18

New member
Mam prośbę. Pomoże mi ktoś rozszyfrować oznaczenia mojego TV
- Model Code
LE37B651T3WXXH
- Version
ACO5
Z góry dzięki i pozdrawiam
 

interaktiv

New member
No to już ostatecznie jestem przekonany, na przecenach poświątecznych kupię LE32B650/1 ;)
Mam jeszcze jedno pytanie na które nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, czy telewizor potrafi wyświetlić bezpośredni streaming (wmv) z sieci (np. LiveTV w UPC, EskaTV), czy trzeba jednak streaming najpierw przepuścić przez komputer?
 

szwajkosz

New member
le52b650

no witam,

1szy raz tutaj = przeleciałem ten temat, ale poddałem się przy 30tej stronie... ma ktoś tutaj 52" tego samsunga - jak wrażenia i jakie sa wasze opinie.

szukajka nic nie pokazała odnośnie tego rozmiaru

nie wiem czy nie przesadziłem z rozmiarem, juz zamówiony, ale w rzeczywistości nie widziałem tego tvka...

dziki za info i pozdro

tylko do oglądania C+ z odległości mniej więcej 4-6 metrów
 

adamboro

New member
interaktiv napisał:
Witam wszystkich!
(...) wszedłem na niemiecką stronę samsunga i tam jest dla LE32B650 firmware w wersji 2006.0 a na polskiej 2005.0, moje pytanie jest więc takie: czy istnieją zasadnicze różnice między modelami w Polsce sprzedawanymi a tymi które są sprzedawane w Niemczech? czy może to po prostu na polskiej stronie support jest słaby?
(...)

Rzeczywiście u Niemców jest 2006.0, ale zauważyłem, że u nich model jest nazwany B650T2P.... a u nas B650T2W.... może jednak na rynek niemiecki model B650 czymś się różni?
 

mcold

New member
adamboro napisał:
Rzeczywiście u Niemców jest 2006.0, ale zauważyłem, że u nich model jest nazwany B650T2P.... a u nas B650T2W.... może jednak na rynek niemiecki model B650 czymś się różni?

Te modele różnią się (m.inn.) rodzajem slotu CI, w tym T2P jest CI+. Firmware jest zupełnie inny i nie pasuje do wersji T2W.
 
Do góry