Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

Ami77

New member
Koledzy napotkałem dylemat...

Prosiłbym o weryfikację mojej wiedzy i informacji jakie przeczytałem.

Szukam TV najlepiej w technologii MiniLED, bo siedzę na Samsung SUHD KS7500 Seria 7 i poszukuje trochę większy ekran 65"
Budżet - 5tys. +/- oczywiście... marki patrzyłem na dwa modele HISENSE 65U7KQ 65" MINILED oraz HISENSE 65U8KQ 65", bo jest w tej kwocie w jakiej szukam.
- parę min. temu wpadłem na temat zamieszczony na tym forum, że są jakieś problem z matrycą wygaszającą (wada), co do modelu 65U8KQ - chciałbym wierzyć, że to przypadłość marginalna...

Patrzyłem również na TV firmy TCL, ale gdzieś pocztą pantoflową obiło mi się o uszy, że są problemy z aktualizacjami oprogramowania, a zdarzają się jakieś również wady w działaniu...
- porobiłbym również o weryfikację, czy to prawda i doradzenie w jakim iść kierunku :)

Telewizor głównie aplikacje internetowe, oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości itd. mniej telewizja satelitarna, ale się zdarza.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te Oledy Philipsa są nadal godne polecenia, bo mają system Google TV i topowy procesor Pentonic 1000

Tabelka z nowymi modelami: https://toengel.net/philipsblog/202...-up-range-vergleich-aller-2024er-philips-tvs/
 

andrep

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć Kiki,

Od tygodnia próbuje się z Tobą dogadać, niestety odpisujesz po paru dniach , a TV który mnie interesuje jest po prostu ok w sklepie o 100 zł droższy . Więc dziękuję.

Pozdrawiam
 

gen0typ

New member
lukaszt2006 -
Teraz już radzi sobie do skalowania do wartości matrycy bardzo dobrze.
I faktycznie bitrate sygnału jest dziś w Polsce o dobry z DVBt.
TCL 65C745 za 3599 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Cześć, jak na dziś wygląda dostępność i cena TLC 65C745? To będzie trzeci telewizor więc szukam czegoś w ograniczonym budżecie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne od ręki.
Cenę masz dalej najlepszą w Polsce i to nie liczą pakietu gratisów o wartości 500 zł - który otrzymujesz dodatkowo.
Napisz na PW,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , są dostępne.
Cena jak zawsze specjalna.
Napisz proszę na PW w poniedziałek , bo jesteśmy na targach w Berlinie
 

Porysowany

New member
Cześć,
co myślicie o tym
TCL 65QLED870 65" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2?

można go kupić za 3500zł , wydaje się wyjątkowo tani jak na te parametry
Szukam czegoś z Google TV 65'', obraz nie musi być super ekstra byle chodził płynnie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To model marketowy, entrylevel - podstawowy.
Ja bym odpuścił.
Masz TCL sprawdzony bardzo dobry model 65C745 za 3499 zł
Plus dodatkowo pakiet gratisów dla członków forum do niego za 500 zł
 

bob1969

Member
Bez reklam
Co powiecie o tv Sharp ? Czy po wyzwoleniu się od Vestela dalej produkuje marketowy stolec ? Przyglądam się 65GR8265 i 65FQ8, ale nigdzie nie ma szczegółowych testów z pomiarami. Jakie siedzą tam procesory, ile RAM/ROM ? Jak ze skalowaniem z FHD, marnych treści i płynnością obrazu ? Podłączenie pod konsolę mnie nie interesuje, sygnał z kablówki i YT (nie filmy).
 
Do góry