Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pakiet jest przy zakupie dla członków forum w sklepie współpracującym z forum.

Jakie problemy z programami TV masz na myśli?
Ten model 65C805 kosztuje 4099 zł i dla członków forum z pakietem gratisów.
Napisz proszę na PW.
 

Duurus

New member
Pakiet jest przy zakupie dla członków forum w sklepie współpracującym z forum.

Jakie problemy z programami TV masz na myśli?
Ten model 65C805 kosztuje 4099 zł i dla członków forum z pakietem gratisów.
Napisz proszę na PW.
Okej, rozumiem.

Tyle, że ja będę brał na raty 0% :)

Programy typu TVN, Polsat. Raczej więcej programów nie oglądam, ewentualnie jakieś sportowe od czasu do czasu.

Nie wiem czy dobrze gdzieś wyczytałem, że coś jest nie tak z odbiorami programów telewizyjnych, stąd to pytanie.
 
Ostatnia edycja:

Duurus

New member
Okej, rozumiem.

Tyle, że ja będę brał na raty 0% :)

Programy typu TVN, Polsat. Raczej więcej programów nie oglądam, ewentualnie jakieś sportowe od czasu do czasu.

Nie wiem czy dobrze gdzieś wyczytałem, że coś jest nie tak z odbiorami programów telewizyjnych, stąd to pytanie.

Teraz zobaczyłem, że jest promocja na Samsunga

SAMSUNG QE65Q80C.​

W co lepiej iść? W TCL czy Samsung? Ręce opadają i głowa paruje od czytania w Internecie :)
 

andrep

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć,

Koledzy jest potrzeba wymiany TV u syna , ma to być prezent .Teraz posiada Sharp 830 chyba 55 cali ja mam Philips 65PUS8102 (zakupiony od Kiki) i bardzo mu się podoba ambilight więc chętnie w tym kierunku bym celował chyba że jego preferencje na to nie pozwolą.



Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 25m²
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3 m.
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3 osoby
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? W większości przypadków na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać .
6. Jak słońce świeci w pokoju? Na wprost ekranu ale zasłaniam żaluzje.
7. Jaki masz obecnie telewizor? Sharp 830
8. Co chcemy, aby telewizor posiadał?
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? UPC-kablówka
10. Jakie urządzenia? Playstation
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5-6.
12. Czy zdarza się, że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Tak.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Film, sport,
14. Czy zamierzasz surfować po internecie? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry -  Tak.
16. Preferencje co do marki? Philips, Samsung, TCL,Sony
17. Preferencje co do wielkości? 65 cali .
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Powolny interfejs, problem z podłączeniem z laptopem, aby ogladac zdjecia/filmiki.
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczór
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 7000 a jeśli warto to coś jeszcze dopłacę.
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Rzadko.
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Często.
Dziękuję z góry za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO twoich potrzeb najlepiej zaprezentuje sie TCL 65C855 nowy model który ma 2000 stref za 5799 zł Z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Lub LG 65C31 za 5799 zł też dla członków forum z pakietem.
Z ambiligthem Philips 65Oled 769 za 7399 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Duurus- przecież mini led który Ci podałem w klasie cenowe zagra zdecydowaie lepiej pod względem obrazu i wyposażenia.
Kiedy planujesz zakup ?
 

andrep

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziękuję za podpowiedź , przekazałem chłopakowi niech zadecyduje. Rozumiem że parametry pasujące do wymagań ma TCL natomiast jak przeważy chęć posiadania ambilighta to Philips ? (czy Philips też z gratisami? :)
 

Astin

New member
Cześć. Przyszedł czas na zwiększenie przekątnej ekranu. Obecny tv Panasonic 65 dx900. Teraz celuję w 75-85cali. Nastawiam się na mini led ze względu na wypalenia oled. Co proponujecie w budżecie do max. 15tys. aby to był godny następca Panasa?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz świetne modele :
  • TCL 85X955 za 14.999 zł
  • Philips 85PML9019 za 13.499 zł

  • LG Galery 77G45 za 16.499
  • Philips 77Oled 819 za 13.999 zł
  • Panasonic 77Z93 za 16.999 zł

Plus dodatkowo do każdego pakiet gratisów o wartości 500 zł, plus montaż i dostawa.
To godni następcy Twojego Panasonica.
 

gengorz

New member
Mój wybór padł na Sony xr75x95l.
Tv od dłuższego czasu nie do kupienia, podobno zakończona produkcja z powodu wprowadzenia nowych modeli Bravia 7 i 9.
Niespodziewanie pojawił się w sprzedaży w Rtv Euro Agd w zeszłym tygodniu. Przez pierwsze dwa dni był do kupienia za 12999, trzeciego dnia podnieśli cenę na 13999. Pytałem na infolinii ile sztuk mają na magazynie centralnym, nie chcieli powiedzieć, dodał tylko że mniej niż 10szt.
 

oficer17

New member
Witajcie, trafiłem na forum szukając TV. Proszę o pomoc. W grę wchodzi tylko i wyłącznie Samsung i LG. Szukam 55 cali, max 4 tysiące zł. Salon aż 15m2 w odległości 2,3 metra, dobrze nasłoneczniony. Zależy mi na płynności działania aplikacji, z czasem może wsiądzie konsola. Głownie wieczorami filmy. Chciałbym zakupić na już z racji zakończenia remontu i braku TV, Czekam na podpowiedzi ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 55B33 - za 3999 zł z pakietem gratisów dodatkowo dla członków forum.

====================================================

Andrep -
Sorry ale kolega od kalibracji ma wolne.
Więc możemy wysłać w poniedziałek 65Oled 769 z dostawą na wtorek.

====================================================


gengorz
Sony 75X95L - są dostępne dla członków forum , w specjalnej ofercie i to dodatkowo z pakietem gratisów,.
Napisz proszę na PW.

----------------------------------------------------------------------------------------

Astin
Wymieniłeś dobre modele.
Ale żaden nie jest tak dobry jak 85X955 mini led który ma ponad 5000 stref podświetlenia.
Kiedy planujesz zakup ?
 

oficer17

New member
Kiki widzę, że kolejny ma kabel zasilający na stałe. Boje się, że mi się nie zmieści wtyczka przez mój tunel telewizyjny. Czy ma ktoś możliwość zmierzenie wtyczki ? Ewentualnie jakieś inne propozycje modelowe. Nie musi to być maks mojego budżetu, tańsze również wchodzą w grę.
 
Do góry