Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 2999 zł masz 70PUS7555
Za 3799 zł masz - 75VB8 z pełnym pakietem , z montażem i dostawą, 75BGQ 8000 Qled za 3799 zł te z z pełnym pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Hery 75 - to w tej klasie masz już extra 75C745 z matryca 144 Hz , VA, Qled z pełnym wyposażeniem, za 4399 zł też z pełnym pakietem , montażem i dostawą.
 

Najmad86

New member
Za 2999 zł masz 70PUS7555
Za 3799 zł masz - 75VB8 z pełnym pakietem , z montażem i dostawą, 75BGQ 8000 Qled za 3799 zł te z z pełnym pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
Jakie to dokładnie TV? (Producent)

Gdyby ciutke wcześniej..Wczoraj zamówiłem wspomnianego Sharpa...
 

Bentir

New member
Witam wszystkich,

po prawie siedmiu latach nadchodzi czas wymiany wysłużonego QE55Q7F. Będę wdzięczny za wszelką pomoc i porady.
Podświadomie słaniam się do mini leda. Nie jestem w temacie tv miniled/oled na bieżąco...

1. Jak duże jest pomieszczenie, w którym ma być telewizor? 50 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? +/- 3 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2 - 4 osoby
4. Czy siedzimy na wprost ekranu, czy również bokiem do ekranu? Obydwa warianty (max około 60 stopni względem centrum tv).
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisi na ścianie.
6. Jak słońce świeci w pokoju? Okna od wschodu. Tv oświetlany równolegle w godzinach porannych.
7. Jaki masz obecnie telewizor? QE55Q7F
8. Co chcemy, aby telewizor posiadał? Nowoczesny i szybki system. Szybkie Wifi (najlpeiej 6) i ethernet 1gbs hdmi 2.1 min x2 earc
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: konsola xsx/ps5 ewentualnie w przyszłości dekoder iptv
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ?konsola+ soundbar src20a
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Średnio 4-5 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie znam się. Obecnie gloss i chyba jest ok
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej streaming,yt,granie konsola
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Nie, ale być może wykorzystam jako ekran zewnętrzny do pcta/notebooka
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola-tak 1-2h
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 60 % wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 65+
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Wolny system/wolne połączenie sieciowe/długi czas inicjalizacji sieci./brak aplikacji w ekosystemie producenta
19. 19. Preferencje co do marki ? Brak wyraźnych
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? NIE (btw ty ptanie to chyba relikt nie? :p)
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ?7-8k
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Zastanawiam się, ale jeśli już to dopiero po zakupie głównego ekranu do pc pod koniec roku qd oled.

Pozdrawiam,
B
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym sięgał już po 75" mini led do tych warunków i potrzeb :
- 75C855 za 9299 zł z pełnym pakietem , z montażem i dostawą
Jeśli Kwota nie przekraczalna to 75C805 za 6799 zł lub 75C845 za 7199 zł - też z pełnym pakietem
 

donald7000

New member
Halo, jest tu kto?
Po 5 latach uzytkowania telewizora LG 55" musze go oddać.
Chcę, muszę coś kupić, ale zupełnie wyszedłem z obiegu i nie mam pojęcia co wybrać.
Na pewno chcę 55", będzie stał na szafce, musi mieć możliwośc podłaczenia do kabla sieciowego (RJ45), żeby ogarniał netfliksy, prajmy i inne yutuby. Raczej nie będzie na nim grane, chodź PSP4 w chałupie jest, żeby z telefonu mozna było coś na niego wysłać i obejrzeć oraz ewentualnie z GoPro12.
Dostałem wskazówki od znajomych że Sony to najlepszy kozak, Philips z abilightem pobija wszystkie marki, a chiński TCL z miniledami jest liderem sprzedaży, więc to dla mnie za dużó informacji aby dokonać słusznego wyboru. Mam 15 letniego LCD samsunga który ma piękne kolory ale to 32cale więc dzieciak czasmi katuje go PSP4, co mam brac pod uwagę zakładając że górny pułap budżetowy to 4 klocki?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli pułap 4 tyś - to masz dwa extra modele:
  • Mini led 55C845 za 3899 zł
  • Oled 55B33 za 3999 zł
Będziesz mega zadowolony.
W tej klasie nic lepszego nie kupisz.
Dodatkowo masz pakiet gratisów o wartości 500 zł do każdego - dla członków forum.
Kiedy planujesz zakup ?
 

donald7000

New member
Jeśli pułap 4 tyś - to masz dwa extra modele:
  • Mini led 55C845 za 3899 zł
  • Oled 55B33 za 3999 zł
Będziesz mega zadowolony.
W tej klasie nic lepszego nie kupisz.
Dodatkowo masz pakiet gratisów o wartości 500 zł do każdego - dla członków forum.
Kiedy planujesz zakup ?

Nie wiem co mi przyszło do głowy żeby zainteresować się TCL, a jeszcze wczoraj brałem tą marke pod uwagę...
Jakoś bardziej SONY KD55x85LAEP wydaje mi się pewniejszym rozwiązaniem.

A co to za pakiet gratisów ? ;)
 
Do góry