Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lukaszt2006 -
Teraz już radzi sobie do skalowania do wartości matrycy bardzo dobrze.
I faktycznie bitrate sygnału jest dziś w Polsce o dobry z DVBt.
TCL 65C745 za 3599 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Darekpop - ja bym na Twoim miejscu też wybrał mini led TV do tego co podałeś.
Zostajesz przy 55" czy zmieści Ci się 65" ?
 

lukaszt2006

New member
lukaszt2006 -
Teraz już radzi sobie do skalowania do wartości matrycy bardzo dobrze.
I faktycznie bitrate sygnału jest dziś w Polsce o dobry z DVBt.
TCL 65C745 za 3599 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Tzn, że to była wina oprogramowania? Czy dało by sie aby ktoś wstawił fotkę z takiego skalowania?
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Ja troche musze zwrocic honor TCL. Widzialem w Krakowie profesjonalnie skalibrowanego TCL C745 i nie można absolutnie się do niczego przyczepić jeśli chodzi o jakośc obrazu! TOP!
Wiec jeśli TCL to tylko od użytkownika KIKI który to od razu kalibruje klientowi TV jak należy. Bo ze zwykłego marketu prosto z pudełka do masakra i krzyż na drogę!

Ja byłbym zainteresowany modelem C745 65"
Czy ktoś może napisać parę zdań jak wygląda upscaling w tym TV do 4k, z treści nadawanych np przez cyfrowy polsat. Chodzi mi o treści o jakości 480p i 720p, bo wiem, że z treściami w 1080p radzi sobie ok.
W sklepie to zapewne leciał materiał promocyjny a te zawsze wyglądają super. Kalibrację to robi się tam gdzie tv docelowo gra i dla każdego modelu oddzielnie. Kiki co najwyżej wbija jakieś tam ustawienia. 480p to nie wiem skąd chcesz brać. Z pozostałymi według testów radzi sobie średnio.
 

lukaszt2006

New member
W sklepie to zapewne leciał materiał promocyjny a te zawsze wyglądają super. Kalibrację to robi się tam gdzie tv docelowo gra i dla każdego modelu oddzielnie. Kiki co najwyżej wbija jakieś tam ustawienia. 480p to nie wiem skąd chcesz brać. Z pozostałymi według testów radzi sobie średnio.
Nie. W prywatnym domu u gosci ktory kupil C745 i zamowil profesjonalna kalibracje za 700zł na https://skalibrujtv.pl/
 

kathumax

New member
Moim zdaniem nietrafiona i to zupełnie. Huawei miał i nadal ma bardzo dobre telefony, wiem bo używałem. Co im zmniejszyło sprzedaż to odcięcie od ekosystemu google.
"bardzo dobre", to pojęcie względne - sam sprzęt, bez odpowiedniego oprogramowania, jest dzisiaj niewiele wart. Odcięcie od ekosystemu spowodowałó, że stały się w praktyce bezużyteczne, oczywiście budują swój ekosystem i to się poprawia, ale to potrwa. Z tv jest podobnie, chociaż w ograniczonym oczywiście stopniu (bo i aplikacji potrzebnych mniej no i obejść łatwiej).
 
Do góry