HD w UPC

Rintin

New member
Zastanawiam sie nad jedna opcja w ustawieniach dekodera a mianowicie : Dostrojenie obrazu RGB.Co ta funkcja daje ?? jak ja macie ustawiona ?.Przez rok mialem w polowie ustawiana czyli fabrycznie teraz ustawilem pasek na maksa i nie wiem czy obraz pogorszylem/polepszylem ?.
 

eradekS

New member
Zastanawiam sie nad jedna opcja w ustawieniach dekodera a mianowicie : Dostrojenie obrazu RGB.Co ta funkcja daje ?? jak ja macie ustawiona ?.Przez rok mialem w polowie ustawiana czyli fabrycznie teraz ustawilem pasek na maksa i nie wiem czy obraz pogorszylem/polepszylem ?.
Ta funkcja zdaje mi sie ze dziala tylko po podlaczeniu przez EURO , jak masz przez HDMI to żadnej zmiany obrazu nie zobaczysz.
 

szewol

New member
Bez reklam
18 kanałow HD w UPC?

Podobno (jak piszę na chellopl.one.pl) UPC do wybranych klientów rozsyła ankietę, z której można wywnioskować, że UPC planuje zmiany w kanałach HD. W każdym pakiecie (Select i Max) ma być po 3 kanały, a stworzony ma być pakiet Super HD z 12 kanałami...
 
Ostatnia edycja:

Rintin

New member
Ta i w tym momencie nie mam dostepu do wiekszosci kanałów.Tzw kłodka jak w przypadku hbo na wiekszosci kanalow.A przewodnik do kitu tamten byl lepszy.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Podobno (jak piszę na chellopl.one.pl) UPC do wybranych klientów rozsyła ankietę, z której można wywnioskować, że UPC planuje zmiany w kanałach HD. W każdym pakiecie (Select i Max) ma być po 3 kanały, a stworzony ma być pakiet Super HD z 12 kanałami...

Daj mi link do tego konfidenta. Ja tu skręcam się by pary nie puścić a tu już mnie ktoś uprzedził :? Od siebie dodam, że minimum 12... szykujcie dodatkwą kaskę.
 

actchris

New member
Wali mnie kaska .... płacę im od dawna za HD więc powinienem mieć to w pakiecie a nie tak że skoro już płacę za HD to jeszcze mają mi zabrać część kanałów a jak będę je chciał to kaska /// ??? żal UPC .... olewać stałych klientów to chyba u nich normalne ... . już teraz nowi płacą za ten sam pakiet co ja 140 zł a ja jako stały klient od lat płacę 177 ... nic tylko rozwiązać umowę a mam bezterminową i podpisać nową ....
 

palermo

New member
Wali mnie kaska .... płacę im od dawna za HD więc powinienem mieć to w pakiecie a nie tak że skoro już płacę za HD to jeszcze mają mi zabrać część kanałów a jak będę je chciał to kaska /// ??? żal UPC .... olewać stałych klientów to chyba u nich normalne ... . już teraz nowi płacą za ten sam pakiet co ja 140 zł a ja jako stały klient od lat płacę 177 ... nic tylko rozwiązać umowę a mam bezterminową i podpisać nową ....

Co do tego ze od lat placisz 177 PLN. Zadzwon do nich i zapytaj czy maja dla ciebie jakas nowa oferte. Ja jestem w UPC od 8 miesiecy. Mam znajomego, ktory jest o 3 lat. Ten znajomy ma teraz internet 25Mb/s, max TV (z HD lacznie z premium) i telefon, i placi tylko 10 PLN wiecej niz ja za 8Mb/s i pakiet max HD. Jak sie upomnisz (po uplywie obowiazkowego roku pierwszej umowy) to oni sa otwarci. Tylko, że sami ci nic nie przypomna.

Co do kaski za dodatkowe HD - w pelni zgadzam sie z tym co napisales.
 

actchris

New member
Co do tego ze od lat placisz 177 PLN. Zadzwon do nich i zapytaj czy maja dla ciebie jakas nowa oferte. Ja jestem w UPC od 8 miesiecy. Mam znajomego, ktory jest o 3 lat. Ten znajomy ma teraz internet 25Mb/s, max TV (z HD lacznie z premium) i telefon, i placi tylko 10 PLN wiecej niz ja za 8Mb/s i pakiet max HD. Jak sie upomnisz (po uplywie obowiazkowego roku pierwszej umowy) to oni sa otwarci. Tylko, że sami ci nic nie przypomna.

Co do kaski za dodatkowe HD - w pelni zgadzam sie z tym co napisales.

Na razie poczekam do kwietnia i zobaczę, nie powiem że oferta UPC jest dla mnie odpowiednia i niechętnie bym jej się pozbywał ale kto go tam wie. Mam u siebie wybór od satek po Vectre, Multimedia, Supermedia i Aster ...

ps. 177zł płacę za NET 30Mb/s (Warszawa) + TV MAX HD, telefonu nie potrzebuję bo mam z TPSA.
 

Logoth

New member
sorry ale kanaly HD mialy byc w pakiecie MAX a nie w jeszcze drozszym gownie... placilismy 25zl za pare kanalow przez dwa lata, bo caly czas mialy dochodzic tam nowe kanaly hd...

nie mam sily do tych oszustow
 

brodacz

Active member
Bez reklam
ps. 177zł płacę za NET 30Mb/s (Warszawa) + TV MAX HD, telefonu nie potrzebuję bo mam z TPSA.
Więc sam do siebie miej pretensje. Skoro wolisz płacić za tel (co najmniej 28 zł) dla Telekompromitacji francuskiej zamiast 19 zł dla upc za pakiet "non-stop" lub 360 min. do wszystkich to jest tylko i wyłącznie Twój (nielogiczny moim zdaniem) wybór. Masz kredyt za mieszkanie do spłacenia a tak szastasz kaską ? Jak przejdziesz z telefonem do upc to różnica wystarczy na pakiet "Super HD" i jeszcze reszty zostaną.
 

tomek_fcb

New member
Jak przejdziesz z telefonem do upc to różnica wystarczy na pakiet "Super HD" i jeszcze reszty zostaną.
Czyli to już pewne, że będzie ten Pakiet dodatkowo płatny :(
Ok jeśli zawierać będzie Eurosporty HD Nsport HD Nfilmy HD i inne ciekawostki to nie ma problemu. Oby cena kształtowała się na poziomie pakietów premium C+ i HBO w promocji czyli przedział 15-25zł inaczej znowu będzie kiszka ;/
"Super HD" - super jakość w super cenie :mrgreen:
 

szewol

New member
Bez reklam
Ja natomiast za HD Max + Net 25 Mb/s płacę 140 zł, dzięki nowej promocji "Dobry wybór". Niestety umowa podpisywana miesiąc temu na dwa lata. Ale do tego mam wykupiony Canal+ (20 zł), HBO (20 zł) i Multiroom (25 zł). Łącznie płacę 205 zł miesięcznie. Na szczęście jestem w tej dobrej sytuacji, że za rachunek płacę wspólnie z rodzicami "po połowie" :mrgreen:

Co do nowego pakietu. Jeśli będzie w cenie 10 zł (dla posiadaczy Max HD, czyli już płacących 25 zł więcej) i faktycznie będzie posiadał wiele kanałów HD to jeszcze jest do przełknięcia. Jeśli natomiast będzie to cena z dziedziny 20 lub 30 zł, przy jednoczesnej dodatkowej opłacie 25 zł za dekoder to... podziękuje. Nie jestem wielkim fanem by za HD płacić "wszelką cenę", jeśli to samo mogę sobie obejrzeć w SD. Bez łaski :D.

Czekam na czasy, gdy HD będzie standardem...
 
Ostatnia edycja:

actchris

New member
Więc sam do siebie miej pretensje. Skoro wolisz płacić za tel (co najmniej 28 zł) dla Telekompromitacji francuskiej zamiast 19 zł dla upc za pakiet "non-stop" lub 360 min. do wszystkich to jest tylko i wyłącznie Twój (nielogiczny moim zdaniem) wybór. Masz kredyt za mieszkanie do spłacenia a tak szastasz kaską ? Jak przejdziesz z telefonem do upc to różnica wystarczy na pakiet "Super HD" i jeszcze reszty zostaną.

Po pierwsze nie mam kredytu na mieszkanie ... po drugie tel mam z innego powodu np. do wysyłania FAX-ów .... poza tym prawie z niego nie dzwonię bo od tego są sieci komórkowe. Trzecia sprawa co cię interesują moje finanse ?? może mnie stać na to ale chcę żeby nie było tak że jeden płaci więcej a drugi mniej za tą samą usługę ... dodam że ich stały klient płaci więcej co jest poronione bo za to że jestem lojalnym ich klientem powinienem mieć jakieś bonusy a nie dopłaty ....

ps. 30Mb/s w Warszawie to jest to samo co 25Mb/s w innych miastach .
 

szewol

New member
Bez reklam
dodam że ich stały klient płaci więcej co jest poronione bo za to że jestem lojalnym ich klientem powinienem mieć jakieś bonusy a nie dopłaty .

Zgadzam się. Ale niestety... w UPC osiągniesz więcej jak postraszysz ich odejściem, czyli... złożysz rezygnację z usług. Inaczej doją i doją. Jeśli nie jesteś już objęty promocją czasową to zgłoś wypowiedzenie i w ramach "Dobrego wyboru" zaproponują Ci Net 25 Mb/s + Max HD w cenie 140 zł. Ale uwaga - umowa na dwa lata.
 
Do góry