HD w UPC

ROMI64

New member

tomek_fcb

New member
Ja jeszcze czekam na pakiet N (nsport hd, nfilm hd, mgm) oraz C+sport3 ;) skoro dają radę włączać serwisy polsat futbol tylko na lige europejską to nie powinno dla nich stanowić problemu włączenie nowego serwisu od C+ ;)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Wytrzymacie. To nie o tych programach napisałem wcześniej. Prawdziwie wyczekiwane już za moment... (w świetle tych blisko 2 lat)
 

ROMI64

New member
Wytrzymacie. To nie o tych programach napisałem wcześniej. Prawdziwie wyczekiwane już za moment... (w świetle tych blisko 2 lat)

Brodacz, postawiłeś na szalę swój autorytet i[Twoje]...dobre imię.
Wiesz co to znaczy na forum?
Jeżeli znowu grasz z nami to... nic już więcej nie powiem...
Mimo wszystko mam nadzieję, że UPC ocknęło się z zimowego snu i udowodni nam że jest wszystko ok.
Może nasze posty to sprawiły...
Pozdrowienia dla wszystkich :eek:k:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Brodacz, postawiłeś na szalę swój autorytet i[Twoje]...dobre imię.
Wiesz co to znaczy na forum?
Jeżeli znowu grasz z nami to... nic już więcej nie powiem...
Mimo wszystko mam nadzieję, że UPC ocknęło się z zimowego snu i udowodni nam że jest wszystko ok.
Może nasze posty to sprawiły...
Pozdrowienia dla wszystkich :eek:k:
O ile dobrze śledzę Twoje posty, to dla Ciebie nigdy nie byłem autorytetem. Teraz Cię gnębi, że inni już wiedzą a Ty jeszcze nie... Co do gry, to owszem, przekazane informacje były nie do końca prawdziwe (inna jest data wprowadzenia), ale to po to by jakiś Twój przyjaciel nie umieścił ich na forum. Sprostowanie umieszczę w odpowiednim terminie. Dodam jedynie, iż szykują się duże zmiany w dystrybucji dekoderów, by nie powiedzieć - sensacyjne. Nie minie miesiąc a wszystko będzie jasne...
 

szewol

New member
Bez reklam
Dodam jedynie, iż szykują się duże zmiany w dystrybucji dekoderów, by nie powiedzieć - sensacyjne. Nie minie miesiąc a wszystko będzie jasne...

Mam nadzieję, że nie zapomną o tych co już mają dekoder i są objęci umową i znajdą odpowiednie rozwiązanie zadowalające wszystkich. :mrgreen:
 

ROMI64

New member
O ile dobrze śledzę Twoje posty, to dla Ciebie nigdy nie byłem autorytetem. Teraz Cię gnębi, że inni już wiedzą a Ty jeszcze nie... Co do gry, to owszem, przekazane informacje były nie do końca prawdziwe (inna jest data wprowadzenia), ale to po to by jakiś Twój przyjaciel nie umieścił ich na forum. Sprostowanie umieszczę w odpowiednim terminie. Dodam jedynie, iż szykują się duże zmiany w dystrybucji dekoderów, by nie powiedzieć - sensacyjne. Nie minie miesiąc a wszystko będzie jasne...

Proponuję Ci abyś prześledził sobie swoje posty, przemyślał wszystko i nie kompromitował się więcej.
 

bzyq

Member
Brodacz czy mógłbyś napisać coś więcej na temat tej sensacji w dystrybucji dekoderów??
W tym miesiącu kończy mi się umowa z CP i chce przejść do UPC i nie wiem czy się nie wstrzymać.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Zapewniam, że wiecie tylko część.

Wiec Brodacz to juz tajemnica niejest i wiemy juz jakie kanaly dojda, to moze zdradzisz nam wiecej szczegolow????

Skoro n-ka się chwali to ich sprawa, ja więcej pary nie puszczę - to nie jedyne nowości. No może tylko dodam, że będą też dekodery HD bez nagrywarki. I może nowy producent ? I nowa forma dystrybucji ? Więcej ode mnie nie wyciągajcie. Znikam na miesiąc bo muszę przygotować Wam odpowiednią ofertę. I uczynić wszystko by to o czym piszę doszło jak najszybciej do skutku.
 

chelseaadam

New member
Super wiadomość!!! Jestem fanem piłki nożne, a jak dojdzie do UPC nSport to UPC będzie miało najlepszą ofertę sportową w naszym kraju. Brawo UPC!!!
 

juzeg76

Member
MŚ w RPA

Jeszcze tylko Eurosporty w HD i będzie już w ogóle gicior :D

pamietajcie ze w czerwcu mistrzostwa swiata w piłke i znow zacznie sie lament gdzie TVP HD czy chociaz TVP Sport , jesli chodzi o pilke nozna Polsat Futbol nie wiele wnosi , zapewne pamietacie ze te ligi jeszcze kilka miesiecy temu byly w polsacie sport czy extra tak wiec naprawde nic nowego nie dostalismy tylko oddano nam to co wczesniej zabrano ....zaległosci HD jakie byly takie sa i nic sie w tym temacie nie zmienilo , no serwis na 4 kanałch ok dobra sprawa ale to tylko to
 
Do góry