HD w UPC

Jak dla mnie to juz bedzie nie do przyjecia kolejna doplata za HD. Teraz sie tyle kasy doplaca a kanalow niewiele (ostatnio doszedl polsat sport HD)

Powiedzcie czy jak to sie pozmienia, ze ubedzie nam kanalow HD to bedzie podstawa do wypowiedzenia umowy? chyba tak
 

kayu

New member
Nie wiadomo jak będzie wyglądał nowy cennik. Pewnie będzie tak że stary pakiet Max/Select zostanie w cenniku, a zostaną stworzone nowe pakiety dostępne dla nowych klientów, lub dla tych co jawnie zechcą do nich zmigrować.
 

Wicuch

New member
z tym przewodnikiem coś jest nie tak.
opis jednego z meczy piłki nożnej wygląda tak - Piłka nożna: Liga Europejska - mecz 1/...
po naciśnięciu "i" pojawia się info.... "program sportowy".
więc i tak trzeba zerknąć w gazetę lub odwiedzić www z programem bo i tak nie wiadomo jaki mecz będzie transmitowany pff
 
Ostatnia edycja:

chelseaadam

New member
Wicuch, wcześnie też tak samo było...

Czekam teraz na kanały n-ki i oczywiście nowe kanały HD, które mają się pojawić na przełomie marca i czerwca. Jak UPC się nie postara to nie przedłużę z nimi umowy(umowa kończy mi się na początku lipca).
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Wicuch, wcześnie też tak samo było...

Czekam teraz na kanały n-ki i oczywiście nowe kanały HD, które mają się pojawić na przełomie marca i czerwca. Jak UPC się nie postara to nie przedłużę z nimi umowy(umowa kończy mi się na początku lipca).

Ja myślę, że będzie to przełom kwietnia i lipca :)
 

ROMI64

New member
Ja myślę, że będzie to przełom kwietnia i lipca :)
Bądź tak łaskawy i podaj jeszcze w którym roku w/g Ciebie ta zmiana nastąpi...
A tak na marginesie to zmień swój Nick na np. Wyrocznia, Kasandra, Pytia etc.
Będzie wtedy łatwiej nam odnosić się do Twoich postów...
Np. "Brodata Pytia" albo "Nieogolona Kasandra" będzie wtedy...trochę śmieszniej a tym samym staniesz się bardziej wiarygodny dla nas - forumowiczów. :lol:
 

chelseaadam

New member
Wiem, że do lipca jeszcze trochę czasu, ale UPC potrafi złapać spory poślizg. Planują wprowadzić nowe kanały na przełomie marca i czerwca, a mogą dodać dopiero w lipcu...
 
Ostatnia edycja:

zorbas

New member
Czy komuś udało się zmieniać głośność telewizora pilotem od UPC (nagrywarka+hd)? Istnieje możliwość użycia przycisku tv na pilocie, ale kończy się to tym, że automatycznie wybiera mi źródło AV1, a nie zostaje na HDMI i tracę obraz :/
 

tomek_fcb

New member
Czy komuś udało się zmieniać głośność telewizora pilotem od UPC (nagrywarka+hd)? Istnieje możliwość użycia przycisku tv na pilocie, ale kończy się to tym, że automatycznie wybiera mi źródło AV1, a nie zostaje na HDMI i tracę obraz :/
Przysłoń czubek pilota by telewizor nie zareagował na komendę i naciśnij guzik Tv. Teraz możesz śmiało ustawić głośność telewizora, po całej regulacji wciśnij na pilocie guzik UPC aby powrócić do sterowania dekoderem HD :)
 

Wicuch

New member
Czy komuś udało się zmieniać głośność telewizora pilotem od UPC (nagrywarka+hd)? Istnieje możliwość użycia przycisku tv na pilocie, ale kończy się to tym, że automatycznie wybiera mi źródło AV1, a nie zostaje na HDMI i tracę obraz :/

Mam podobny problem. Jak przycisnę przycisk tv to włącza się odbiór sygnału analogowego i mogę podgłośnić tv. natomiast kiedy odbieram sygnał cyfrowy to mogę regulować jedynie głośność dekodera (niebieski poziomy pasek na górze ekranu) a nie mogę podgłośnić telewizora co sprawia że jeśli program ma wyjątkowo cichą ścieżkę dźwiękową to muszę i tak chwycić za pilota od tv i podgłaśniać osobno.

na razie rozwiązałem to tak że podgłośniłem tv (samsung) do poziomu ok 40 i reguluję głośnością dekodera ale dziwi mnie to że na analogu mogę podgłośnić a na cyfrowym już nie :/

posiadam dekoder hd z nagrywarką.
 

szewol

New member
Bez reklam
Konkurencja, znów wyprzedza UPC. Sieć INEA 1 kwietnia ma włączyć 26 nowych kanałów w tym Eurosport HD, Eurosport 2 HD i nSport HD :p

A kiedy UPC?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
no wlasnie panie brodacz i cala UPC ,podobno 20ego marca mial ruszyc nowy pakiet HD ? :)

Nie wiem skąd masz te informacje ale nigdzie nie pisałem o 20.03. Mogę jedynie zapewnić , że w tym pakiecie nie będzie Eurosportu HD. Włodarze Eurosportu chcą takiej kasy za HD, jakby ten program oglądali wszyscy abonenci po 25 i pół godz. na dobę. Jednak zapewniam, że nowe rozwiązania jakie zaproponuje upc będą dla większości klientów (szczególnie nowych) doskonałym posunięciem (realna obniżka kosztów HD), ale i starzy będą mogli tak zmodyfikować swoje pakiety by nie było to bolesne dla kieszeni.
 

tomek_fcb

New member
Nie wiem skąd masz te informacje ale nigdzie nie pisałem o 20.03. Mogę jedynie zapewnić , że w tym pakiecie nie będzie Eurosportu HD. Włodarze Eurosportu chcą takiej kasy za HD, jakby ten program oglądali wszyscy abonenci po 25 i pół godz. na dobę. Jednak zapewniam, że nowe rozwiązania jakie zaproponuje upc będą dla większości klientów (szczególnie nowych) doskonałym posunięciem (realna obniżka kosztów HD), ale i starzy będą mogli tak zmodyfikować swoje pakiety by nie było to bolesne dla kieszeni.
Dobrze, że pamiętają o stałych klientach. W końcu jakieś promocje będą obowiązywać na ten nowy pakiet. Najlepsze byłoby rozwiązanie tak jak teraz jest z pakietem Extra sport. Przy wyborze pakietu select jest on dodatkowo płatny, a abonenci posiadający pakiet max mają kanały extra sport za free :) Oby na Święta znowu coś ruszyło. Szkoda tego Eurosportu HD :( może jednak coś wymyślą i ten kanał jak i Eurosport2 HD znajdą się w ofercie UPC.
 

biopal123

New member
Dobrze, że pamiętają o stałych klientach. W końcu jakieś promocje będą obowiązywać na ten nowy pakiet. Najlepsze byłoby rozwiązanie tak jak teraz jest z pakietem Extra sport. Przy wyborze pakietu select jest on dodatkowo płatny, a abonenci posiadający pakiet max mają kanały extra sport za free :) Oby na Święta znowu coś ruszyło. Szkoda tego Eurosportu HD :( może jednak coś wymyślą i ten kanał jak i Eurosport2 HD znajdą się w ofercie UPC.
Na nastepna olimpiade zapewne sie wyrobia z Eurosportem HD, wiec spoko....:)
 
Do góry