HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
HD od dziś jeszcze tańsze.

Od dzisiaj wszystkie opcje dekoderów z nagrywarką tanieją o 5 zł. Ale tylko w promocji "dobry wybór", zatem dotyczącej jedynie posiadaczy jednej usługi lub żadnej. Zatem cena pakietu Max HD to obecnie 75 zł na zawsze. O tym, że jest robione miejsce na paczkę HD przekonacie się w nocy z niedzieli na poniedziałek, gdy upc w W-wie przesunie na inne pozycje: euronews, Travel Channel, SportKlub, Polsat News. W innych miastach będą to inne (bądź te same) mniej oglądane kanały. Tej samej nocy posiadacze analogowych kanałów premium mogą się mocno zdziwić, bowiem zostaną na zawsze wyłączone. Kwiecień przyniesie rozwiązanie zagadki. Ależ czym jest tych kilka tygodni oczekiwania w świetle ostatnich 2 lat...
 

tomek_fcb

New member
Robi się co raz ciekawiej. Tylko czy abonent taki jak ja który ma 10% zniżki na tv i internet może liczyć na jakieś promo? Obecnie co miesiąc wybulam 236zł za Max HD, multiroom HD, C+ i internet fiber power 25
 

szewol

New member
Bez reklam
Jednak zapewniam, że nowe rozwiązania jakie zaproponuje upc będą dla większości klientów (szczególnie nowych) doskonałym posunięciem (realna obniżka kosztów HD), ale i starzy będą mogli tak zmodyfikować swoje pakiety by nie było to bolesne dla kieszeni.

Taaaaaaak.
Wszystko dla nowych.
Starych mają głęboko w d***.
Dziękujemy UPC :):):):)

Już widzę to, że "starzy będą mogli tak zmodyfikować swoje pakiety by nie było to bolesne dla kieszeni". Szczególnie dla tych co mają umowy na czas określony (np. w ofercie "Dobry wybór"). Dzisiaj tez mogą... przechodząc na wyższy pakiet lub (posiadając dwie usługi) wybierając trzecią (np. telefon). Polityka po byku. Reszta niech płacze i płaci 25 zł więcej i chwali się, że ma w domu dekoder HD, ale kanały HD se musi dokupić. I cie cieszy, że dało się naciągnąć na obietnice nowych kanałów HD :)
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Taaaaaaak.
Wszystko dla nowych.
Starych mają głęboko w d***.
Dziękujemy UPC :):):):)

Już widzę to, że "starzy będą mogli tak zmodyfikować swoje pakiety by nie było to bolesne dla kieszeni". Dzisiaj tez mogą... przechodząc na wyższy pakiet lub (posiadajac dwie usługi) wybierając trzecią (np. telefon). Polityka po byku. Reszta niech płacze i płaci 25 zł więcej i chwali się, że ma w domu dekoder HD, ale kanały HD se musi dokupić. I cie cieszy, że dało się naciągnąć :)

Skoro zgodziłeś się na te warunki, to czemu pretensje do upc ? Skończy Ci się promocja to renegocjujesz warunki. Na tamtą chwilę gdy ja zawierałeś były takie ceny, więc i oferta taka.
 

yacek _b

New member
Skoro zgodziłeś się na te warunki, to czemu pretensje do upc ? Skończy Ci się promocja to renegocjujesz warunki. Na tamtą chwilę gdy ja zawierałeś były takie ceny, więc i oferta taka.


no mi sie kończy umowa do końca maja na max HD i Canal + , zobaczę co zaproponują , bo jak to znowu jest ściema to brodacz powinien dostać bana :|
 

szewol

New member
Bez reklam
Skoro zgodziłeś się na te warunki, to czemu pretensje do upc ? Skończy Ci się promocja to renegocjujesz warunki. Na tamtą chwilę gdy ja zawierałeś były takie ceny, więc i oferta taka.

Czy ja coś wspominałem o swojej umowie? Ja nie twierdzę, że umowę którą posiadam obecnie mam złą. Akurat udało mi się skorzystać z dobrego wyboru i za Max HD + 25 Mb/s płącę 140. Nie narzekam. Twierdzę jedynie, że przy zawieraniu umowy i wyborze dekodera HD nikt nie wspominał, że kolejne kanały HD będą dodatkowo płatne. W przeciwnym razie nie brałbym drogiego dekodera HD, bo mija się z celem. :evil: Ale to tylko moja prywatna opinia, z którą można się zgadzać bądź nie.

Do podstawowej oferty nie mam zastrzeżeń. Wszak jeśli dla klientów płacących 25 zł więcej za dekoder HD oferta "Super HD" cenowo będzie atrakcyjna - będzie popularna i ja się skuszę. Jesli nie - po prostu jej nie wybiorę. Tylko po co wprowadzać coś, co będzie cieszyło się umiarkowanym zainteresowaniem (biorąc pod uwagę, że już dzisiaj klient UPC za HD sporo płaci, a oferta HD jest uboga porównując w podobnej cenie - 100 zł - konkurencję).

Sam wspomniałeś, że dla nowych klientów nowa oferta będzie atrakcyjna. Szkoda, ze UPC zapomina o dotychczasowych abonentach. I to tylko stwierdziłem. Kiedy słyszę o możliwości "modyfikacji oferty" to od razu przypominają mi się idiotyczne gadki konsultantów, że owszem... mogę zmienić... ale jak sobie wykupię telefon. Problem w tym, ze nie każdy chce trzy usługi ;). Nic na siłę!

PS. Swoją drogą jaka cena by nie była "Super HD" na początku i tak w późniejszym terminie rynek ją "ułoży". Pamiętam jak na początku cyfrówki UPC wprowadzało Canal+ za 40 zł. Później - z powodu małego zainteresowania - oferta szybko spadła do 30 zł, teraz jest za 25 zł lub 20 zł. Więc przypuszczalnie podobnie będzie z tym pakietem HD, jeśli oczywiście od razu cena nie będzie atrakcyjna.

Mam jednak nadzieję, że z planowanego pakietu HD będą zadowoleni wszyscy - starzy i nowi klienci. Bo chyba o zadowolenie chodzi, prawda?
 
Ostatnia edycja:

actchris

New member
Ja tam jeszcze poczekam chwilę aż wejdą nowe pakiety i zobaczę co tam ciekawego zaproponują starym użytkownikom, na razie płacę 171 zł za HD + NET a nowi za to samo 135 zł do za to samo :) jak nic ciekawego nie zaproponują to rozwiązuję umowę i zawieram nową bo lepiej być nowym klientem niż starym.
 

niunior

New member
Prolem z wyświetlaniem napisów na c+film hd

Witam,

Od kilku dni "testuję" dekoder Cisco wraz z pakietem programów HD. Muszę dokonać "życiowego wyboru pomiędzy cyfrą a upc właśnie...

Ale do rzeczy, dziś zauważyłem pewien problem polegający na braku synchronizacji wyświetlania napisów na C+film hd. Problem polega na wspomnianym braku synchronizacji oraz na "błyskotliwym" wyświetlaniu niektórych tekstów (wyświetlanie na ułamek sekundy, niemal jak błysk). Dodam, że problem z tekstem występuje niezależnie od wybranej ścieżki dźwiękowej. Nie ma opóźnienia fonii wzdględem wyświetlanego obrazu. Zadziwiające jest to, że na C+film (bez hd) tego problemu nie ma. Napisy wyświetlają się synchronicznie i stosowny czas... Z uwagi na fakt, iż posiadam jeszcze cyfrę+ to poddałem konfrontacji ten problem na dekoderze cyfry. Niestety, na cyfrze problemu z napisami nie ma na żadnym kanale - łącznie ze wspomnianym. Tym samym, problem występuje tylko na dekoderze UPC i we wspomnianym powyżej zakresie. Zgłosiłem problem na linii serwisowej, zanotowali, śpiewali o tym, że oni tylko sygnał przekazują... itp/itd. Powiedzieli, że mają 5 dni roboczych na rozwiązania problemu. Zobaczymy.

Nie mniej mam pytanie - CZY WY MACIE TEN SAM PROBLEM? Proszę o weryfikację i sugestie.

Pozdrawiam,

Robert
 
Ostatnia edycja:

palermo

New member
Mogę jedynie zapewnić , że w tym pakiecie nie będzie Eurosportu HD. Włodarze Eurosportu chcą takiej kasy za HD, jakby ten program oglądali wszyscy abonenci po 25 i pół godz. na dobę.

Że pozwolę sobie zacytować użytkownika z forum "obok":
"Cyfre+ stać na Eurosport HD i Eurosport2 HD, Cyfrowy Polsat stać na Eurosport HD i Eurosport2 HD, "n" stać na Eurosport HD i Eurosport2 HD, Vectre stać na Eurosport HD, Aster stać na Eurosport HD i Toya też stać na Eurosport HD tylko oczywiście od UPC chcą "tyle" kasy, że nie można"

Dodam jeszcze, że Multimedie też stać Eurosport HD.
Zobaczymy jakie będą zasady odbioru tych nowych kanałów. Jeśli rzeczywiscie atrakcyjne finansowo jak mówi Brodacz to można będzie próbować rozumieć, że Eurosport jest za drogi. Choc nie ukrywam, że osobiście Eurosport HD (i 2ka) to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie kanałów. Z chęcią oddał bym za niego te niektóre FashionTV, WeddingTV czy E.
 

juzeg76

Member
tu raczej chodzi o jakas zasade , ktora UPC przyjela , nie placimy za kanaly telelwizji publicznej dlatego nie mamy TVP Sport i TVP HD i tak samo nie przeplacamy za HD , szkoda tylko , ze tak naprawde nie wiadomo czy chodzi o cene , ale skoro jest wysoka nie widze powodu dla ktorego mialo by nie byc tych kanalow chocby mialy kosztowac w osobnym pakiecie 6-8 zl od kanału jak to jest w innych kablowkach . przeciez zawsze ktos chetny sie znajdzie , inne kablowki jakos nie marudza z tego powodu i tak za wszystko placi klient
 

squad05

New member
jestem baaaardzo ciekaw ile będę musiał dopłacić aby mieć nowe kanały HD.
Panie Brodacz zasugeruj kolegom aby za pakiet MAX HD ze 100 pln podnieśli na 110 pln i dołączyli tam te nowe kanały.
Oczywiście wiadomo że tak nie mogą zrobić bo to zmiana regulaminu i mogliby stracić kolejnych klientów - lepiej kazać stałym klientom dopłacić za dodatkowe HD.
 
Do góry