Uncharted 2

Bambolo82

Banned
Grę produkuje Sony Computer Entertainment oraz Naughty Dog. Możemy zatem być w 100% spokojni o jakość Uncharted 2.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Bardzo wysokiej jakości screeny z wczesnego kodu gry Uncharted 2:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=345546

Jest znacznie lepiej niż na to liczyłem! Ilość detali miejskiej scenografii poraża (screen nr 1). Nie potrafię sobie tego wyobrazić w ruchu na żywo. W jedynce też były efekty depth of field i motion blur, ale nie aż tak wyrafinowane (screen 2,3 i 4). Zwróćcie uwagę na fenomenalne efekty cząsteczkowe wybuchu granatu ręcznego (screenhot nr 3). Postać Nathan'a jest pięknie wyrenderowana (zwróćcie uwagę na jego dłonie trzymające rewolwer na screen'ie nr 6). Kolorystyka i jej dynamika jest bajeczna. Uuchh! PODZIWIAJCIE!!!

Nadchodzi 2-generacja gier na Playstation 3 i już pozamiatane w wojnie konsol tej generacji.

PS. Widać, że będzie dużo skradania (!), walki wręcz, strzelaniny i wspinaczki. Dojdzie miejska sceneria. Wygląda to chyba na Tybet...
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Zacytuję jeden z komentarzy zamieszczonych pod tymi screen'ami:

"If there were any games to have sex with, it would be this one."

Trudno powiedzieć, ile mocy PS3 wykorzystały MGS4, Uncharted 1, GT5, ale chyba zaczynam się upewniać, że jeszcze trochę, tak z 50% zostało w zanadrzu :D. Wydaje się teraz, że porty z Xbox'a360 wykorzystują jakieś nędzne kilkanaście procent mocy PS3. Właściwie to po tym pokazie, trudno powiedzieć co można, a czego nie można na zrobić na tej konsoli. Przekonamy się najwcześniej za 3-4 lata, kiedy masowo będzie się produkowało gry oparte o przetwarzanie równoległe (CELL BE, Nvidia CUDA i inne tego typu patenty).

Inne typowe komentarze i reakcje na gorąco:

"HOLY MOTHER OF GOD"

"My eyes, my eyes. Looks fucking sweet."

"Sweet Mother of Lord. This game looks amazing."

"Naughty Dog know their shit."

"The geometry in that first shot is just fucking incredible :O"

"Holy fuckinh shit. No, seriously, holy shit. That set must have taken the team weeks, and you'll probably be in it for less than 10 minutes. Unreal. Naughty Dog are my heroes. If I had the links to them, I'd post about 5 'jizzed in my pants' gifs right now."

"No words, really. It's looking absolutely amazing."

"So much for "looks like Uncharted 1""

I tak dalej przez kilkaset postów....
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
:shock::shock::shock: Screen' y opublikowane na neogaf' ie są niesamowite :shock::shock::shock:

Dla leniwych, którym nie chce się zaglądać na tę stronkę - mała zachęta:

capture7kb9.jpg

capture5cl8.jpg

un2b.jpg

capture9nv6.jpg


Smacznego :)
 

darok

New member
Oby ta gra tak wyglądała bo ile to już razy pobudzano nas fotkami itd a jak pszyszło co do czego to było zawsze gorzej dużo gorzej więc ja sceptycznie podchodze do takich rzeczy zawsze to będzie mniejsze rozczarowanie bo nie raz się już zawiodłem :(
 

dienekes' shade

New member
Wiadomo, taką tezę może postawić każdy, ale w przypadku tego tytułu, śmiem twierdzić, że się grubo mylisz :) Naughty Dog to świetny team. Wierzę, że podniosą poprzeczkę i nas nie zawiodą.

Ps. Killzone 2 już teraz wygląda lepiej niż pierwsze materiały pokazane publiczności, a które prezentowały się nad wyraz okazale. Sceptycy (fanboy' e x' a, a jakże :rolleyes:) głośno ujadali, że nic z tego nie trafi na ps3. Heh, jakże się mylili :twisted:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja tez wierze ze bedzie tak wygladać :eek:k: Tylko nie rozumiem co wy macie z tymi procentami:hmm:Ja mam nadzieję ze to dopiero 50% mocy heheh :D
 

dienekes' shade

New member
Zabawne. Ja też nie wiem, skąd taka informacja.
Wątpię, aby wewnętrzne studio SONY, strzelało sobie (konsoli) w stopę, wydając takie oświadczenie - wykorzystanie 100% mocy Playstation 3 na tak wczesnym etapie jej bytowania na rynku, nie wróżyłoby zbyt dobrze ;)

Tak, czy owak, nie mogę się doczekać kolejnej odsłony przygód Drake' a.:)
 

arosek22

New member
dienekes' shade - mam małą prośbę (a raczej refleksję) dotyczącą Twojego podpisu pojawiającego się pod postami.
Filmik fajny (rozumiem, że GOW3), przykuwa uwagę - moją przykuł na dłuższą chwilę i wszystko by było fajnie gdyby nie ta przykuta uwaga :grin:
Nie jestem w stanie skupić się ani na treści twoich postów, ani na treści postów pisanych przez innych w momencie kiedy Twój jest w sąsiedztwie.

Da się z tym coś zrobić?

Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
Strasznie wrazliwe oczka i umysł :mrgreen: Ja potrafię czytać posty w tym samym czasie grac i rozmawiac przez telefon i headset:D :D :D (żart)
Mój spokój wewnetrzny pozwala mi na skupieniu sie na jednej rzeczy :eek:k:
Bez urazy ! masz problem!!!!
 

dienekes' shade

New member
arosek22 napisał:
(...) Nie jestem w stanie skupić się ani na treści twoich postów, ani na treści postów pisanych przez innych (...)

Da się z tym coś zrobić?

Owszem, na rynku jest całe mnóstwo suplementów dietetycznych wspomagających koncentrację. Nigdy z nich nie korzystałem, stąd nie będę w stanie przytoczyć nazwy żadnego z nich, jednakże wiem, iż takowe istnieją :)

Rozumiem, że na polskich forach dominują szare sygnatury, czy wręcz nie istnieją, ale nie oznacza to, że tak winno być.

Pozdrawiam
 

arosek22

New member
Ze względu na to, iż sam spowodowałem mały OT, nie będę dalej ciągnął tego tematu i wdawał się w bezproduktywne dyskusje.
Zadałem proste pytanie, oczekiwałem prostej odpowiedzi, a nie rad do którego lekarza mam się udać (zeby nie było nikt tego nie powiedział - to moja czysta schizofrenia :-D)

Pozdrawiam i czekam na więcej nowinek na temat wątku.
 

brx

New member

dienekes' shade

New member
Wiem, wiem :) Czytałem i Twój post i info na przytoczonej stronce. Sęk w tym, że kwestionuję prawdziwość słów zamieszczonych w tym drugim źródle z powodów podanych wyżej ;)

Pamiętam wywiad, którego udzielała ekipa z Naughty Dog (przed premierą UDF 1) i wówczas faktycznie, mówili o 30%. Teraz, informacja o tych 100% nie jest tak wiarygodna :D
 
Do góry