Uncharted 2

mietek099

New member
@ Peek:
Śmiało kupuj Uncharted "jedynkę". Jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, szczególnie na PS3. Nie zawiedziesz się bo nawet grafika wgniata w fotel i deklasuje więszkość tytułów prezentowanych dzisiaj na PS3 i na inne platformy. Co do Assasin's Creed to również uważam, że trzeba dać tej grze szansę. Różne gusta są a giera sama w sobie nie jest taka zła.
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Zapowiada się fajnie :D nowe bronie , możliwość zrzucania kolesi z dachu ciągnąc ich za nogę , do tego ps3 będzie wykorzystywała większą część mocy więc gra będzie pewnie wyglądać super
 

Bambolo82

Banned
14 grudnia to będzie wspaniały dzień dla posiadaczy PS3 i dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się którą konsolę kupić.

1) Trailer pokazujący gameplay realtime Uncharted 2,
2) Trailer pokazujący gameplay realtime God of War 3,
3) prawdopodobnie trailer nowej gry ekskluzywnej dla PS3 od Team ICO (czyli
twórców niezapomnianych na PS2 arcydzieł Shadow of the Collosus i ICO).

Oj, będzie się działo.

26 lutego premiera Killzone 2.

Wkraczamy w II generację gier na Playstation 3.
 

Alucard1984

New member
no właśnie koledzy co z tymi trailerami ? wczoraj był 14 i ja tam nic nie dorwałem... są gdzieś materiały do pobrania lub chociaż obejrzenia w sieci ? Najlepiej byłoby wypuścić to wszystko do ps store to przynajmniej nacieszyłbym oczy dobrej jakości materiałem... jak ktoś będzie cokolwiek wiedział to dajcie znać ! ;p wielu graczy na 14 czekało jak dzieci na 24 ... so... give it to us !!! ;p
 

brx

New member
Naughty Dog twierdzi, że pierwsza część wykorzystywała 30% mocy "czarnuli". Teraz chcą wycisnąć 100%. Oby to była prawda :mrgreen:
 

boxik

New member
Widzę, że tu są sami zakochani maniacy... :-D

Zgadzam się z tym co napisał wcześniej Bambolo, na nowy rok producenci szykują potężne armaty. Uncharted2 jest dla mnie no.1, ale coraz bardziej zaczyna do mnie przemawiać GoW3.
Jeśli ktoś natrafi na jakieś nowe materiały... to niech śle!!! ;)
 

Banzai

New member
No ładnie ładnie :D Oby tak dalej :eek:k: Po pierwszej części, którą obecnie przechodzę na najwyższym poziomie, kupię dwójkę, nawet jakby wyglądała tak samo jak jedynka.
 
Do góry