Uncharted 2

Szczupaczek

New member
To strzelanie w tego typu grach nie odpowiada mi...rozumiem sporadycznie do kogoś strzelić, dlatego dla mnie ideałem był Tomb Raider 1. Ale i tak grę zamówię gdzieś na allegro.

PS
Co do znikających postów i tematów w tym mojego to dziś odpisał mi Arsenal że on mojego wątku nie skasował i nie wie kto to zrobił...czyli muszę zapytać się admina który to moderator był taki wyrywny i nadgorliwy. Admin ma dostęp do logów. Przez tą akcję to forum już nie jest takie fajne jak było do tej pory...ale widzę że mój przypadek nie jest odosobniony..
 

dienekes' shade

New member
Dla kogoś, kto grał w pierwszą część, to nie nowina - "filmy" płynnie przechodzą w grę, bo wszystko realizowane jest na silniku UDFa.

Zazdrośnicy chcą wierzyć, że to render :twisted:
 

ps_user

New member
Bez reklam
Jak na render, jes lekko zbyt "ziarnisty" ;)

P.S. Zmieniam avatara Dieniekes....nasze posty 1 pod 2im wyglądają monotonnie ;) hehe.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Podobnie jak w MGS4, w Uncharted "filmiki" hulały na silniku gry w czasie rzeczywistym. Nie było żadnych loadingów ani renderowanych filmików! Akcja płynnie przechodziła natychmiast z "filmiku" do właściwej gry, bez żadnej "kurtyny".

To co widać na tym zwiastunie Uncharted 2 wcale nie odbiega technologicznie od tego co serwowała w czasie rzeczywistym akcja w pierwszej części. Po cichu liczę nawet na to że 14 grudnia zobaczymy jeszcze lepszą grafikę z Uncharted 2.

Jeżeli ktoś w to wątpi to niech w trakcie przerywników np. MGS4 naciśnie - w dowolnym momencie - krzyżak pada do przodu albo pobawi się wirtualnym projektorem w trakcie scenki w sali projekcyjnej z briefing'iem wygłaszanym przez Mei Ling (ostatni akt; scenka tuż przed ostatecznym szturmem na okręt Liquid'a).

Te gry pokazują na co stać Playstation 3, o ile programują na niego spece z Sony Computer Entertainment i ich przybudówek. Są to gry wyłącznie na Playstation 3.

PS. Podobno 14 grudnia, obok - Uncharted 2 - zostanie pokazany grywalny kod God of War III. Oj będzie się działo!
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
W pierwszą część nie grałem ale w 2 chętnie zagram. Co do fabuły to chyba dużo nie stracę, bo ta gra ma byc o czymś zupełnie innym niz jedynka.
 

Mefju

New member
Peek , zakup sobie jedynkę , to super gierka! ;) Jak mówił krecha gierka na allegro 50 zł , niektórzy mówią , że krótka.Ale lepiej jest wg. mnie grać w nie zbyt długą grę ale ciekawą niż długa i nudna.Pozdrawiam
 

Peek

New member
Bez reklam
Nową mogę dostać za 100zł

Tak właśnie myśle nad kupnem Uncharted i Assasins creed bo w jedynke tez nie grałem
 

Mefju

New member
Assassin Creed , też nawet fajny , polecam.Co do Uncharteda , po co kupować za 100 zł nówkę , skoro można kupić za 50 zł , używana choć sprawną i w bardzo dobrym stanie?;>
 

krecha2

New member
mam kilka uzywanych gierek kupionych za ''grosze'' i powiem ze dla mnie bajka jezeli sie kupuje u dobrych allegrowiczow to jak noweczka bez zadnej ryski itp.
 

Mefju

New member
Heh , mi to szczerze mówiąc wszystko jedno czy nówka czy używka :twisted::twisted: , ważne , żeby była w super stanie bez rys i żeby działała.Pozdrawiam.
 

dienekes' shade

New member
Zdecydowanie polecam UDF i z tą samądeterminacją odradzam AC. O pierwszym tytule pisać nie trzeba, to jeden z najleszpych tytułów na ps3 i w ogóle, zaś co do AC - na początku zachwyt, bo grafika i animacja zachwyca, ale starcza to na jakieś 3h gry, max :rolleyes:

Miałem polską edycję (bardzo solidną, zresztą) i jakoś nie mogłem się doń zmusić...
 

krecha2

New member
jak kolega wyzej, mam Assassins creed ale nie polecam:rolleyes: przeszedlem raz i dziekuje , troszke sie musialem zmuszac. Gra wyglada super, ale jest tak MONOTONNA ze nie wiem jak mozna tak gre spartaczyc.Mogł byc wielki hit, a jest kicz;)
 

dienekes' shade

New member
Tak, AC, to świetna gra. Problem w tym, że szybko się nudzi. Wersja dla x box' a ma duża przewagę w postaci acziwków (nie mylę się?). Tego brakuje w wersji ps3, by dotrwać do końca.

W starciu AC vs UDF, ten drugi wygrywa nim wejdzie na ring ;) W oderwaniu, warto AC dać szansę :)
 
Do góry