Uncharted 2

Bambolo82

Banned
Tak, to by pasowało. Marco Polo szukał drogi lądowej do Indii, a to właśnie do legendy o tym portugalskim podróżniku będzie nawiązywać druga odsłona Uncharted (jedynka bazowała na awanturniczej XVII w. wyprawie anglika Francisco Drake'a).

PS. Ja ciągle jeszcze szukam 4 skarbów do pełnej 50-tki w Uncharted 1. Oczywiście gram już tylko na najwyższym poziomie trudności "Crushed". :) Do 1000 medal points jeszcze daaaaleka droga przede mną.
 

Mefju

New member
Heh , szacuneczek , ja Uncharteda raz przeszedłem i już mi się nie chciało , gra jest suuuper ale nie lubię grać kilka razy w tą samą grę ;p
 

Banzai

New member
A ja właśnie skończyłem uncharted na poziomie "Crushing" i co za tym idzie, mając wcześniej wszystkie trofea w tej grze, otrzymałem platyne :D
Najbardziej wymagający poziom gry jak na razie w który grałem. Było naprawdę ciężko w kilku epizodach.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Banzai napisał:
A ja właśnie skończyłem uncharted na poziomie "Crushed" i co za tym idzie, mając wcześniej wszystkie trofea w tej grze, otrzymałem platyne :D
Najbardziej wymagający poziom gry jak na razie w który grałem. Było naprawdę ciężko w kilku epizodach.

Gratulacje <ściska grabę i wręcza Kartę Członkowską>

IMO, Crushing w UDF był trudniejszy niż Impossible w DS, choć tak źle nie było. Hard na rozgrzewkę zrobił swoje :)

Pozdrawiam
 

cyber78

Member
Bez reklam
"(...) studio przykłada dużą wagę, do jak najlepszego oddania zimowych warunków. Zaczynając od wyglądu śniegu i jego reakcji na podmuchy wiatru, kończąc na pewnym bardzo fajnym aspekcie wizualnym, według Richarda, śnieg który osadził się na włosach czy ubraniu Drake’a, będzie topniał w cieplejszych lokacjach (...)"
Oj zapowiada nam się niezły rok, już się nie mogę doczekać. Na jedynkę mieli budżet ok 20 mln, teraz też mają tyle samo ale robią na tym samym silniku z drobnymi poprawkami więc szykuje się niezła produkcja. Wysłali programistów na wycieczkę w Himalaje żeby sobie zobaczyli jak śnieg na żywo wygląda. Ostro będzie.

http://www.ps3site.pl/uncharted-2-among-thieves-info/15659/
 

dienekes' shade

New member
W pierwszej części to woda musiała być "kick ass" i... była :eek:k:

Teraz przyszła kolej na śnieg :D Po tym co widziałem w UDF, wierzę, że będzie niesamowity :)

"First day buy" jak dla mnie <modli się o wersję w metal box' ie> :krol:
 

mataman

New member
Bez reklam
Ty to normalnie jakiś fetyszysta z tymi metal boxami :D


p.s. Alucard to żeśmy sie zgrali :)
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Hehe, nawet się już do tego przyznałem na łamach niniejszego forum :mrgreen:

Tak poważnie, gry na ps3 są nazbyt podle wydawane i jeśli na horyzoncie pojawia się tytuł, z którym wiążę znaczne nadzieje, wolę mieć go w steel book' u niż skrajnie podatnym na zarysowania plastikowym szmelc-case' ie :grin:

No i licze na jakiś bonus - OST byłby najlepszym prezentem :eek:k: Zabrakło mi tego w Killzone 2, w którym muzyka wyjątkowo przypadła mi do gustu.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Najbardziej mnie rozbraja porównanie z grami na PC.
Wersja kolekcjonerska Wiedźmina, a figurką w empiku , i inne takie,
a tutaj gry ponad 200zł i tylko zwykłe plastykowe pudełko, mogli by to zmienić.
 

beamer

Banned
premek111 napisał:
Niestety to był nielegalny wyciek z zamkniętego pokazu i Youtube na prośbę Sony zdjęło już ten filmik :(

Nie zdążyłem :(

Ba szczęści ten filmik na ps3site jeszcze działa bo nie jest na Youtube, które kolaboruje z Sony :eek:

To może byc kolejna wielka gra tylko dla PS3.

<embed src="http://blip.tv/play/g4Q99qURjflk" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="300" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed>
 
Ostatnia edycja:
Do góry