Uncharted 2

krecha2

New member
Super wiadmosc ! Pierwwsza czesc byla Ekstra!!
teraz przyjdzie nam szukac szczescia w sniegu , pewnie nasz bohater nie raz bedzie sie telepal z zimna:D
 

Szczupaczek

New member
Skoro tak zachwalacie 1 to muszę w nią zagrać...

PS
Który nadgorliwy moderator skasował mój wątek w którym tematem była wątpliwa jakość pewnego portalu piszącego o PS3 ??
 

dienekes' shade

New member
Stanowczo namawiam do zakupu UDFa. Teraz gra jest łagodna dla kieszeni :p Naprawdę warto :eek:k:


Ps. Widocznie moderatorzy na tym subforum hołdują nie tylko x box' owi 360 :rolleyes:

To, że treści im niewygodnie znikają, nie jest nowością. Ba, pewnie zaraz i ten post wyparuje :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

mroziek

New member
Dzięki pierwszej części pokochałem granie na PS3, czekam na następną część.
To taki hmmm... Indiana Jones:)
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Uncharted to była moja 1 gra na ps3 , byłem jeszcze w szoku po zauważeniu grafiki , która była super :D.Czekam z niecierpliwością na 2.

P.S. Również polecam Uncharteda , ponieważ to super gra a na allegro można znaleźć za 50-60 zł?
 

Szczupaczek

New member
dienekes' shade napisał:
Stanowczo namawiam do zakupu UDFa. Teraz gra jest łagodna dla kieszeni :p Naprawdę warto :eek:k:


Ps. Widocznie moderatorzy na tym subforum hołdują nie tylko x box' owi 360 :rolleyes:

To, że treści im niewygodnie znikają, nie jest nowością. Ba, pewnie zaraz i ten post wyparuje :mrgreen:

No to sobie zakupię tego UDFa :)

PS.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu :)Zraziłem się trochę do tego forum ponieważ uważałem je za fachowe, jednak motyw z wykasowaniem mojego tematu trochę mnie zniechęcił...Tym bardziej że na forum dotyczącym PS3 piszą ciągle i te same osoby i myślałem że stanowimy w sumie zamknięta grupę sympatyków PS3 :)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Uncharted 1 przeszedłem z przyjemnością ale...(zawsze jakieś jest:p). Poproszę w dwójce mniej strzelania a więcej łamigłówek i elementów platformówki. No i aby puzzle były tak z pięć razy trudniejsze. Ale nawet jak będzie to samo w innej scenerii to i tak łyknę. UDF ma klimat, klimat i jeszcze raz klimat - jak dobry film. Tylko mam nadzieję że nie całą grę będziemy brodzić po pas w śniegu - ja chcę dżunglę i słoneczko.
 

Bambolo82

Banned
Mogliby dać ciut bardziej rozbudowane i trudniejsze łamigłówki. Strzelanie i walka w pierwszej części Uncharted bardzo mi się podobały, a elementów ze skakaniem wcale nie było tak mało!

Grałem w ta grę z rumieńcami na twarzy, a dałem za nią miesiąc temu na allegro 52 zł!!! Kto nie grał, niech łyknie sobie ten tytuł na gwiazdkę koniecznie!

Jestem wielkim fanem pracy firmy Naughty Dog i ich maskotki....;). Mam nadzieje że ten zapluty kundel nadal tak dobrze podnosi morale programistów i wyjada im resztki ze śmietników w siedzibie Naughty Dog ;). Jak się ogląda filmiki bonusowe z produkcji Uncharted na płycie z tą grą, to widać że pracują tam - oprócz maskotki - maniacy gier komputerowych i mają ogień w oczach jak opowiadają o swojej pracy dla Sony Computer Entertainment. Ci ludzie robią naprawdę coś wielkiego dla graczy. To są magicy przemysłu gier.

PS. Właśnie o tym dzisiaj w południe napisałem w stałym wątku z recenzjami PS3... Też czuję niesmak, że nasze posty są kasowane za nieprawomyślność! W zasadzie to wykasowali całą naszą dyskusję pomiędzy 25.11 a 01.12. Mój post też tam był.
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
To masz jeszcze Masta_J czas, bo gra chyba będzie dopiero za rok :)
Ja w wolnych chwilach zaliczam crushing, ale ciężko to idzie. Do przyszłej gwiazdki pewne dam radę :D
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Jako jedyną wadę Uncharted dałbym brak możliwości niszczenia środowiska :D Szczelanie w lampy, wazony itp nic nie powoduje. Poza tym gra genialna, jedyna przygodówka warta gry :D
 

Mefju

New member
SierzantHarris napisał:
Uncharted 1 przeszedłem z przyjemnością ale...(zawsze jakieś jest:p). Poproszę w dwójce mniej strzelania a więcej łamigłówek i elementów platformówki. No i aby puzzle były tak z pięć razy trudniejsze. Ale nawet jak będzie to samo w innej scenerii to i tak łyknę. UDF ma klimat, klimat i jeszcze raz klimat - jak dobry film. Tylko mam nadzieję że nie całą grę będziemy brodzić po pas w śniegu - ja chcę dżunglę i słoneczko.


Zgadzam się z Tobą , strzelanie jest ok , chciałbym , żeby Uncharted 2 był taką jedynką (oczywiście nie chodzi mi o fabułę :mrgreen:) + kilkanaście godzin gry + więcej trudniejszych zagadek i gites.Grafika i tak jest super , ale w 2 pewnie będzie ciekawsza :D
 
Do góry