TV HD w polskiej TK Multimedia

Bartek_PLRZ

New member
U mnie też nie ma tego kanału. A powiedzcie jak to jest, z podłączaniem pakietów. Na stronie widnieje kilka co można na 2 miesiące wypróbować za darmo. Ja przechodząc z telewizji analogowej na cyfrową nie otrzymałem dostępu do żadnego z tych pakietów. Jest taka możliwość, abym mógł przetestować przez dwa miechy jakikolwiek pakiet? Czy mnie, w moim przypadku, nie obowiązują żadne promocje?
 

Stupa

New member
Ja mam pytanie bo wiem, że było MTV Polska w HD na cyfrowym, a teraz jak od niedawna mam telewizor full hd to nie mogę tego programu znaleźć??? Jest tylko na analogowej? to samo TVP Sport?
 

tolesi

New member
Ja mam pytanie bo wiem, że było MTV Polska w HD na cyfrowym, a teraz jak od niedawna mam telewizor full hd to nie mogę tego programu znaleźć??? Jest tylko na analogowej? to samo TVP Sport?
MTV Polska nigdy nie nadawało w HD , może chodzi o MTVN HD k.557 ale on jest w pakiecie HD , a TVP Sport jest w pakiecie Komfort cyfr, więc wygląda że masz wykupiony pakiet Basic
 

spider1978

New member
Bez reklam
MM na swojej stronce napisali że to jeszcze nie koniec nowości. Może jak ruszy ekstraklasa to wreszcie pojawi się Canal+ HD i Canal+ Weekend (Bo obecny Canal+ Sport 2 zmieni nazwe na Canal+ Gol)
 

topsy

New member
Dziś dostałem pierwsza ofertę z MM przy przedłużaniu umowy:
Analog +DTV pakiet podstawowy z HBO, tel kilkaset min., internet 6mb/s,antywirus za 1zł :)
Wszystko razem jakieś 114 zł.
Chyba nie jest tak żle ?
 

mil999

New member
I dlatego zrezygnowałem z multimedii, ja za taki zestaw płaciłem 180zł (telefon bez ograniczen) i jak powiedziałem że rezygnuję bo za drogo to w ofercie dostałem możliwość przejścia na niższy pakiet TV żeby było taniej. Tutaj nigdy nie wiem ile zapłace dlatego podziękuję tej firmie.
 

topsy

New member
Zostałem w MM :
Analog +DTV pakiet podstawowy z HBO, tel kilkaset min+ 30 na kom, internet 6mb/s,antywirus za 1zł, jeszcze dorzucili HBO HD za 6zeta
Wszystko razem jakieś 120 zł.
Do tego jakiś talerz na dach :)

btw:
Ktoś korzysta z HBO HD ?
Jest jakaś różnica w jakości sygnału względem SD ?
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
Sprwdź w umowie czy przypadkiem ten antywirus za 1zł to tylko na 2 m-ce , a jak nie zrezygnujesz to po 2 2mcach kosztuje około 7zł/m-c .

Jest dokładnie tak jak napisałeś. Po 2mcach zrezygnuję, był dodany razem z pakietam na siłę, razem z HBO


Sent from my iPad using Tapatalk
 

krzylosiak

New member
Zostałem w MM :
Analog +DTV pakiet podstawowy z HBO, tel kilkaset min+ 30 na kom, internet 6mb/s,antywirus za 1zł, jeszcze dorzucili HBO HD za 6zeta
Wszystko razem jakieś 120 zł.
Do tego jakiś talerz na dach :)

btw:
Ktoś korzysta z HBO HD ?
Jest jakaś różnica w jakości sygnału względem SD ?
Jakść HBO HD jest super,aczkolwiek SD też nie jest jakaś tragiczna-oczywiście jak na standardy MM
 

topsy

New member
Dopłata za HBO to chyba 19 zeta +6 za HD przez 1 rok, po tym czasie można zrezygnować.
Włączą mi dopiero za jakieś 5 dni.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Ktoś się orientuje jakie zmiany nastąpiły w regulaminie na mmtv.pl? trzeba płacić teraz dodatkowo? bo do tej pory dla abonentów cyfrowego komfortu dostęp do tv tam był bezpłatny. Jestem na wakacjach więc nie miałem nawet kiedy wczytywać się w niego albo nie miałem formy hehe
 
Do góry