TV HD w polskiej TK Multimedia

Msmichal

New member
Mam pytanie, jak to jest z tym telefonicznym zamawianiem pakietów? Na jaki okres zawiera sie umowe i czy zerwanie jej przed terminem grożą jakies kary finansowe?
 

makus

New member
pakiet canal + HD a pakiet HD

pozi ppp napisał:
dzisiaj dzwoniłem na info chciałem sobie założyc pakiet tych 4 programów hd za 19 zł. na infolinii siedziała jakaś trąba która nie wiedziała o co chodzi-jakbym po chińsku mówił. i ponoć juz tylko 3 programy sa w cenie 19 zł ,za polsat sport trzeba dopłacić 7 zł-zdzierstwo.

Sa niby wszyskie 4 za 19, ale ja np od podpisania umowy (montaż koniec lutego) walcze z nimi żeby mi właczyli pakiet HD. Szok przeżyłem bo od marca mam cyfre + HD i ładną fakture za zapłate za to gdzie ja tego nie chciałem, dlatego odradzam załatwiania czegoś na telefon u nich... poprostu ktoś pomylił pakiet cyłra+ hd z pakietem Hd, maja mi korekte wystawić niby heeh zobaczymy porażka ta firma... a fakture musze zapłacic bo jak nie to dostane upomnienia...
 

pozi ppp

New member
wiadomo coś kiedy te nowe stacje cyfrowe dotra do szczecina?czy zostanie jak do tej pory te 10 miast.

makus napisał:
Sa niby wszyskie 4 za 19, ale ja np od podpisania umowy (montaż koniec lutego) walcze z nimi żeby mi właczyli pakiet HD. Szok przeżyłem bo od marca mam cyfre + HD i ładną fakture za zapłate za to gdzie ja tego nie chciałem, dlatego odradzam załatwiania czegoś na telefon u nich... poprostu ktoś pomylił pakiet cyłra+ hd z pakietem Hd, maja mi korekte wystawić niby heeh zobaczymy porażka ta firma... a fakture musze zapłacic bo jak nie to dostane upomnienia...
współczuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pattro

New member
Bez reklam
Re

eh co jest grane dzis na kazdym kanale tam gdzie sa napisy wlanczaja sie one po chwili i nie mozna ich wylaczyc znaczy daje Jezyk Napisow : brak z 30 sekund dobrze potem to samo :/ :hmm:
 

cinek68

New member
Kod:
[FONT=Arial][SIZE=2]Witam,[/SIZE][/FONT]
 [FONT=Arial][SIZE=2]Zwracam się do Państwa z bulwersującą dla mnie  sprawą a odnośnie brakiem kanału Canal+ Sport 2 przy wysokiej cenie pakietu  C+.[/SIZE][/FONT]
 [FONT=Arial][SIZE=2]Zamawiając ten pakiet miałem na względzie głównie  programy sportowe, z których jak sie okazało bardzo dużo emitowanych jest na  kanale Canal + Sport 2, którego w Państwa firmie NIE MA!!![/SIZE][/FONT]
  
 [FONT=Arial][SIZE=2]Pakiet C+ z HD [B]BEZ[/B] C+ Sport 2 u  Państwa kosztuje 45zł.[/SIZE][/FONT]
  
 [FONT=Arial][SIZE=2]Pakiet taki ale [B]Z[/B] C+ Sport 2 u  konkurencji wygląda następująco:[/SIZE][/FONT]
  
 [FONT=Arial][SIZE=2]UPC - 40zł[/SIZE][/FONT]
 [FONT=Arial][SIZE=2]Cyfra + - 35zł[/SIZE][/FONT]
 [FONT=Arial][SIZE=2]Vectra - 45zł[/SIZE][/FONT]
 [FONT=Arial][SIZE=2]Aster - 40zł[/SIZE][/FONT]
  
 [FONT=Arial][SIZE=2]Tak jak widać jako jedyni nie posiadają Państwo  Canal + Sport 2 przy [B]NAJWYŻSZEJ CENIE PAKIETU[/B].[/SIZE][/FONT]
  
 [FONT=Arial][SIZE=2]Oczekuje na szybkie dodanie tego kanału.[/SIZE][/FONT]
Poszło do wszystkich maili jakie da sie znalezc na stronie MM ;-)
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ja ostatnio napisalem w sprawie tych nowych kanalow kiedy bd grozowie <te co sa na oficjalnej> to mi odp ze " nie mamy wszendzie mozliwosci telfonicznych na dodanie owych kanalow" :eek: co ma telefon do cyrfry :hmm:
 
N

neox

Guest
Mozliwosci technicznych......

Mozliwosci techniczne pojawia sie gdzies miedzy czerwcem-wrzesniem, stopniowo kolejne miasta beda mialy nowe kanaly.
 

masloww

New member
Bez reklam
neox napisał:
Możliwosci techniczne pojawia sie gdzies miedzy czerwcem-wrzesniem, stopniowo kolejne miasta beda mialy nowe kanaly.
wiesz coś może neox o możliwościach technicznych poprawnego wyświetlania obrazu w DTV; czy jest szansa że MM upora się w końcu z bladym obrazem, pikselozą i rozjeżdżaniem się dźwięku z obrazem (ten objaw ostatnio często występuje na NG HD)?
byłbym wdzięczny jeśli zaciągnąłbyś języka w tej sprawie
 
N

neox

Guest
masloww napisał:
wiesz coś może neox o możliwościach technicznych poprawnego wyświetlania obrazu w DTV; czy jest szansa że MM upora się w końcu z bladym obrazem, pikselozą i rozjeżdżaniem się dźwięku z obrazem (ten objaw ostatnio często występuje na NG HD)?
byłbym wdzięczny jeśli zaciągnąłbyś języka w tej sprawie
Nowy soft w drodze, prawd. w maju bedzie. Na poczatek jak zwykle jedno miasto - testowo dostanie, jak bedzie ok to pojdzie na reszte. Ma byc wiecej zmian, nie tylko kosmetyczne, jakies nowe funkcje beda. Szczegolow nie znam.
Co do pikselozy to u mnie takowej nie ma, niestety ale na kanalch typu Viva nie sa w stanie nic poprawic. Rozjezdzanie sie obrazu no coz to jest faktycznie problem, wiem ze zostal zgloszony ale z doswiadczenia wiem ze jak tylko problem sie pojawia to trzeba zglaszac - jest tam kilka osob, ktorym nerwy w koncu puszczaja i kaza zrobic z tym porzadek;) Kiedys problem notorycznie byl na TCM24, i na tym kanale ruskim - z tym jak widac sie uporali :)
Obraz za malutka mgielka - zgloszone ale nie wiem czy cos sie zmieni w tej kwestii, oby ADB stanelo na wysokosci zadania :)

Ostatnio bardzo malo ogladam TV i pewnie do jesieni to sie nie zmieni:cool:
 

pozi ppp

New member
no i co z tym canal plus sport 2 bedzie? co oni maja za problem go właczyc jak reszta kablówek juz dawno ma. co za z............. firma.
 

cypis1

New member
witam,
od wczoraj jestem "posiadaczem" cyfrowego dekodera Multimediów i w porównaniu ze zwykłym sygnałem z analogowego kabla tego samego operatora nie widzę żadnych różnic na plus - poza oczywiście National Geographic HD. Jestem rozczarowany i czuję się nabity w butelkę, gdyż reklamy i pani w biurze obsługi obiecywały poprawę jakości obrazu.
Dekoder mam podłączony do TV (Toshiba 37RV555) niezłym kablem HDMI. Rozdzielczość w dekoderze ustawiłem na 1080i i... jedynie NG HD zachwyca. Reszty mogłoby nie być tym bardziej, że w pakiecie Basic w moim mieście (Świdnica) nie - w porównaniu ze standardową kablówką - nic specjalnego. Pakiet HD jest natomiast niedostępny w naszym mieście.
Z jednej strony można zażartować, że Multimedia ma niezły sygnał analogowy (a Toshiba dobrze go obrabia), ale z drugiej strony uważam, że oferowanie takiej jakości (i wyboru) programów w niby-DTV jest po prostu nie w porządku (żeby nie użyć mocniejszych słów).

p.s. u znajomych do dekodera Multimedia "dodawały" router (nawet jeśli w domu jeden - do internetu - już był zainstalowany). Ja "dostałem" sam dekoder - czy dlatego, że ten dekoder ma "router" w sobie?
 

masloww

New member
Bez reklam
witamy cypis1 w gronie "szczęśliwych" posiadaczy DTV w MM;
trzeba było najpierw poczytać troche ten wątek to byś się nie czuł nabity w butelke bo wiedziałbyś czego się można spodziewać po cyfrówce MM;
tak, twój dekoder jest z routerem
 

cypis1

New member
masloww napisał:
trzeba było najpierw poczytać troche ten wątek to byś się nie czuł nabity w butelke bo wiedziałbyś czego się można spodziewać po cyfrówce MM

trochę czytałem, ale "na chłopski rozum" spodziewałem się, że będzie chociaż trochę lepiej niż ze zwykłego kabla. U kolegi, który ma - niedostępny w Świdnicy - Aster, cyfrowa telewizja wygląda wyraźnie lepiej niż analogowa. U mnie nie i niech nikt nie nie zwala tego na jakość sygnału nadawców, bo u kolegi np. TVP2, TVN, TVN24 czy nawet MTV wygląda dużo lepiej niż w MM (a telewizor kolega ma teoretycznie nieco gorszy). Zastanawiam się, co robić. Cwane MM przewidują teraz dośc dotkliwą karę za rezygnację z umowy. Jednak moim zdaniem towar, czyli DTV, jest niezgodna z umową, gdyż nie oferuje (poza NG HD) owej legendarnej cyfrowej jakości.
Chyba, że jest szansa na jakąś poprawę w najbliższym czasie (ktoś tu wspominał coś o sofcie do dekodera - czy to naprawdę może odmienić mój Mutimedialny los? ;) )
 
Do góry