TV HD w polskiej TK Multimedia

amelia25

New member
pattro napisał:
marciniozo no no powiem ze bardzo ciekawa oferta programowa :) :D dlaczego ta firma na moje osiedle nie wejdzie :/ odrazu bez zastanowienia bym do niej przeszedl :p

nie ciesz sie tak - u mnie weszl na osiedle, podpisali jakąs umowe ze spółdzielnia i teraz żaden inny operator nie może wejsc - poporstu wolny rynek :/
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Amelia25 no u mnie to właśnie MM jest na osiedlu - w całym mieście zresztą też i to właśnie ta druga firma od około dwóch lat starała się o możliwość świadczeniu usług.

Dla nas abonentów to zawsze lepiej jak jest konkurencja!!!
 

semezy

New member
Amen amenem a u mnie od niedzieli brak Discovery HD i MTVN HD, nie wspomne o tym że z nowych programów to tylko Nat Geo Music jest, a żadnego z tak reklamowanych na stronie MM programów nie dopchneli jeszcze do Szczecina.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja właśnie wysłałem maila z zapytanie o Eurosport i nowe kanały..... czekam na odpowiedź, jeżeli w ogóle jakaś będzie.:(
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pozi ppp, niestety prawdopodobnie masz rację,....:(
Jest to już kolejny / z wielu/ moich maili do MM i takie zawsze były odpowiedzi...

A tak przy okazji tuner DTV włączam ostatnio tylko do oglądania kanałów HD, bo reszta kanałów jest ....delikatnie mówiąc "mleczna" - po analogu obraz ostrzejszy...
 

pozi ppp

New member
ja tez juz tyle meili wysłałem w sprawie -canal plus sport 2 i eurosportu.ale odpowiedzi delikatnie mówiąc zaczęły mnie wkurwiać,nic nie wnosiły i dałem sobie spokój. co do obrazu cyfrowego to tragedia,jedynie hd jako tako.oceniałem obraz u znajomych którzy maja inna cyfrówke kablowa-róznica na niekorzyść MM ogromna
 

pozi ppp

New member
dzisiaj dzwoniłem na info chciałem sobie założyc pakiet tych 4 programów hd za 19 zł. na infolinii siedziała jakaś trąba która nie wiedziała o co chodzi-jakbym po chińsku mówił. i ponoć juz tylko 3 programy sa w cenie 19 zł ,za polsat sport trzeba dopłacić 7 zł-zdzierstwo.
 

pattro

New member
Bez reklam
Mm

to jedno wielki zdzierstwo ;/ ja rozwazam zmiane MM na N ale nie wiem czy w N jest Polsat ? wiecie cos o tym albo czy mozna go odebrac wiecie " na dziko " :grin:
 
N

neox

Guest
pozi ppp napisał:
dzisiaj dzwoniłem na info chciałem sobie założyc pakiet tych 4 programów hd za 19 zł. na infolinii siedziała jakaś trąba która nie wiedziała o co chodzi-jakbym po chińsku mówił. i ponoć juz tylko 3 programy sa w cenie 19 zł ,za polsat sport trzeba dopłacić 7 zł-zdzierstwo.

Gów.... prawda.

19zl - Discovery HD, MTV HD, Polsat Sport HD, Luxe HD
 

masloww

New member
Bez reklam
pozi ppp napisał:
dzisiaj dzwoniłem na info chciałem sobie założyc pakiet tych 4 programów hd za 19 zł. na infolinii siedziała jakaś trąba która nie wiedziała o co chodzi-jakbym po chińsku mówił. i ponoć juz tylko 3 programy sa w cenie 19 zł ,za polsat sport trzeba dopłacić 7 zł-zdzierstwo.
po chińsku może nie mówiłeś, ale po polsku też pewnie nie;
jak kobiecie o jakimś zakładaniu mówiłeś, to możliwe że nie skumała o co ci chodzi
 
Do góry