TV HD w polskiej TK Multimedia

xolzok

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Ktoś już o to wcześniej pytał, powtórzę więc pytanie czy u Was też program National Geo Music też jest taki mały tzn. ma czarne pasy z każdej strony??? Bo tragicznie to wygląda....
U mnie też tak wygląda. Wystarczy w opcjach zrobić powiększenie.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
xolzok napisał:
U mnie też tak wygląda. Wystarczy w opcjach zrobić powiększenie.

Pewnie, że można, ale jak powiększa się obraz w i tak już nie najlepszej jakości.... to będzie jeszcze gorzej!!!:(

A to nie jest to co HD maniacy lubią najbardziej..... czyli dobry jakościowo obraz...
 

pozi ppp

New member
marciniozo napisał:
Pewnie, że można, ale jak powiększa się obraz w i tak już nie najlepszej jakości.... to będzie jeszcze gorzej!!!:(

A to nie jest to co HD maniacy lubią najbardziej..... czyli dobry jakościowo obraz...

fakt obraz tragiczny a przy powiekszeniu to juz masakra
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A u mnie była pani z konkurencyjnej kablówki

http://www.serv-net.pl/

Jeżeli w MM nadal będzie tak jak jest to wybór jest oczywisty. Wstępnie umówiłem się z tą panią na lipiec - bo w sierpniu kończy mi się umowa z MM. Konkurencja jaka to piękna rzecz....
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

marciniozo no no powiem ze bardzo ciekawa oferta programowa :) :D dlaczego ta firma na moje osiedle nie wejdzie :/ odrazu bez zastanowienia bym do niej przeszedl :p
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No u mnie też dopiero "startują" prawie dwa lata walczyli ze spółdzielnią mieszkaniową, która nie chciała zgodzić się na świadczenie przez drugą sieć kablową swoich usług.... W lokalnych mediach krążyły jakieś pogłoski o dziwnych powiązaniach i układach różnych osób... - ale podkreślam nic na ten temat pewnego nie wiem i nic nikomu nie zarzucam!!

Wracając do tematu, jak już pisałem też uważam, że oferta ciekawa i spokojnie czekam na bieg wydarzeń, zwłaszcza internet kusi cenami. Firma montuje swoje okablowanie z czego też jestem zadowolony - co nowe to nowe.

W tej chwili mam sporo przewodów i dwa rozgałęźniki - bardzo mi się to nie podoba - ale pan technik z MM jak instalował u mnie cyfrę powiedział, że tak musi być...

No na razie pozostaje mi spokojnie czekać... do lipca.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

marciniozo moze do lipca MM bd juz miala EuroSport(jeszcze 2 i HD) C+Sport2 i z 300 kanalow w cyfrowej jakosci :mrgreen: ah te marzenia:twisted:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ja powiem tak mam pakiet HD ze wzglendu na Discowery HD gdyz jest poprostu swietne :) a reszta hymm polsat sport hd to same powtorki lux hd nic ciekawego i tylko jeszcze mtvhd moze byc :p wiec gdyby nie discowery to bym nie bral tego pakietu HD :p
 
Do góry