Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

tomalek

New member
Czytałeś informacje o różnych wielkościach.
Masz na myśli 65" ?

Ile masz max kasy ?
Tak szukam 65 cali.
Więcej niż 7k to już mnie boli, musiałaby być naprawdę mega oferta, np myślałem żeby X95K wziąć gdyby pojawił się jakimś cudem za 8k, ale mówiłeś że C935 ma w sumie lepszy obraz od tego soniaka więc już sam nie wiem. Można zgłupieć :p
 

Mariu

Member
Nie wiem co się stało
Ale jak wybieram jakieś źródlo HDMI to wraca po sekundzie do panelu home android .
Nie da się wejść w żadne źródło HDMI.
W Tv naziemnej też nie . Zaraz wraca do ekranu głównego home
 
Ostatnia edycja:

Mariu

Member
No ale na wcześniejszych chodził . A na oficjalnym jest Disney?
A dobra doczytałem że na oficjalnym chodzi .
No szkoda bo ten test 19 chodził bardzo dobrze po przywróceniu do fabrycznych .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ileż jadu się wylewa.
A nie potrzebnie.
Bo zapyta w fabryce u źródła, może będzie łatwiej, choć gwarancji nie ma.
Ale przynajmniej spróbuje wyjaśnić.
 

AlbertoTomba

Active member
Nie jadu, tylko któryś już raz rzucasz jakimiś ksywami imionami i absolutnie nic z tego do tej pory nie wyszło, więc może skupmy się na tym co faktycznie wiemy o tych telewizorach, zamiast udawać że ma się jakieś znajomości w chińskiej fabryce.

A wiemy przede wszystkim jedno: co soft to nowy zestaw problemów - jedno poprawią, drugie spieprzą.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Głodnemu chleb na myśli.
Pomógł tysiącom ludzi. nie zawsze się udaje.
Kto chce korzysta , kto nie chce nie korzysta.
Nikt nie udaje kogoś kim nie jest.
 

Charnay

New member
Prawdę mówiąc, to oficjalny jest chyba najstabilniejszy, sądząc po komentarzach. Przy okazji: gadałem z serwisem TCL-a i usłyszałem, że Telegram TO NIE JEST oficjalny kanał dystrybucji softu, a jedynie "radosna twórczość" narodu, niezwiązanego bezpośrednio i oficjalnie z firmą.
A upgrade oczywiście mają wypuścić - "wkrótce".
 

AlbertoTomba

Active member
To jeszcze niech cwaniaczek powie, jakiż to kanał jest oficjalny - bo ja na C935 zobaczyłem do tej pory, a mam go prawie od premiery, dosłownie JEDNĄ aktualizację którą faktycznie znalazł sam TV online. I którą wycofali po tygodniu czy dwóch, więc prawdopodobnie tkwiłbym na absolutnie nieużywalnym sofcie z czasów premiery, z którym problemów było od groma.
Firma krzak, nic więcej.
 

Charnay

New member
To jeszcze niech cwaniaczek powie, jakiż to kanał jest oficjalny - bo ja na C935 zobaczyłem do tej pory, a mam go prawie od premiery, dosłownie JEDNĄ aktualizację którą faktycznie znalazł sam TV online. I którą wycofali po tygodniu czy dwóch, więc prawdopodobnie tkwiłbym na absolutnie nieużywalnym sofcie z czasów premiery, z którym problemów było od groma.
Firma krzak, nic więcej.
Otóż nie ma oficjalnego :-D. Jest tylko OTA., nic więcej. Reszta to partyzantka.
 
Do góry