Strefy w SONY 85X90L 85X95L K-85XR70 (Bravia 7) K-85XR90 (Bravia 9) vs TCL

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
To już poczekaj na nowe modele w przyszłym roku, albo na grubo, wstrzymaj się te kilka lat i może pojawią się microledy :grin:
Przy Twoim tempie zakupowym, te parę lat w lewo czy prawo nie robi różnicy ; )
Mi się nie pali z zakupem. Mam 4 tv w domu w tym bajeczną plazmę 14 letnią więc oglądać mam gdzie. Na Euro się wyrobię 😂
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
To napisz jeszcze na które Euro bo ponoć ma być w Polsce już niebawem :);)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaj proszę modele w klasie cenowej - to Ci podam.
Do tej pory TCL zawsze górą w każdej klasie mini led .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obecnie najlepszy TCL 115 X955.

Seria X955 łączy technologię Quantum Dot z podświetleniem MiniLED. Model 115" ma ponad 20tyś stref podświetlenia i generuje jasność mogącą osiągnąć w HDR wartość 5tyś nit. Kontrolę nad przetwarzaniem obrazów i dźwięków w serii X955 sprawuje zaawansowany układ AiPQ 3.0. Architektura wykorzystuje 6-rdzeniowy procesor. Telewizor oferuje wsparcie dla technologii IMAX Enhanced oraz Dolby Vision IQ wraz z dekodowaniem dźwięków DTS Virtual:X oraz Dolby Atmos.

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie zrozum mnie źle.
Ale nie potrafisz przeczytać i zrozumieć sam swoich wpisów.

"Cena nie gra roli. Poproszę najlepszy MiniLed."
wow
 
Masz jakieś specjalne wymagania, że tak na siłę pchasz się w najdroższe modele?
To nie te czasy, gdzie tv latało z założenia po 5-10lat, bo na takiej elektronice to było składane.
Dziś trzeba zakładać 2 lata spokoju, bo tyle wynosi gwarancja, a cała reszta to "bonus".

To zapytam inaczej - a co byś polecił?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jakie masz podejście do rotacji sprzętu i co zakładasz, wiem co ja bym kupił.
Na pewno nie zakładałbym, że tv pochodzi 5 lat, a 2 jak wspomniałem i pod to stawiał swój budzet i zasadność zakupu.
Rozumiem, że pytasz o 85"? Bo co innego bym kupił w 65", co innego w 75" i 85", co innego w 98".

Z 85" na dzień dzisiejszy brałbym TCL 845 - tutaj już "groszowe" sprawy, potencjalnie nie duża strata przy sprzedaży/zepsuciu.
Następnie QN85C, ale wyrwać poniżej 10k, lub w zależności od ceny, ale nie więcej jak 12k C855. Sony, ale model X95L do tych powiedzmy 13k max. (ale takich cen nie ma na ten model)
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Nie zrozum mnie źle.
Ale nie potrafisz przeczytać i zrozumieć sam swoich wpisów.

"Cena nie gra roli. Poproszę najlepszy MiniLed."
wow
Jak najbardziej potrafię. Napisałeś, że mam najlepszy tv 8k taniej a Ty mi zaoferowałeś tv za 100k. Gdzie tu 8k taniej? Ty nie odpowiadasz na pytania tylko uciekasz od odpowiedzi kolejnymi postami nie na temat. Moje pytania są proste i odnoszą się do Twoich postów:

1. Jaki model tv (napisałeś, że najlepszy obecnie) kupię 8k taniej niż Sony?
2. Ile kosztuje 85C955 skoro w cenie Sony mam je dwa?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Cena nie gra roli. Poproszę najlepszy MiniLed."

To nie jest trudny język.
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
@kiki przestań kręcić i odpowiedz na dwa pytania:

1. Jaki model tv (napisałeś, że najlepszy obecnie) kupię 8k taniej niż Sony?
2. Ile kosztuje 85C955 skoro w cenie Sony mam je dwa?
 
Ostatnia edycja:

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Ale o co chodzi?
Jak cena nie gra roli to wszystko jasne …… 😳
Chodzi o odpowiedź na dwa pytania. Przeczytaj dokładnie zaczynając od postu #84 kikiego. Stwierdzenie o braku roli ceny padło później jak @kiki nie odpowiadał na pytanie tylko lawirował innymi postami, aż w końcu napisał swoje słynne "klasa w cenie".
 
Do góry