Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
@lolek126 masz w 100% rację. Człowiek nie raz za bardzo chcę się otworzyć. Ale to nie jest miejsce na to. To forum i tak jeszcze jest w miarę spokojne.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No tak, a Ty jak myślałeś, że kupujesz mieszkanie w kredycie, wynajmujesz, a następnie opłacasz miesięczne raty i zostaje z lokatorów jeszcze na auto? ; ) Tak to zrozumiałeś?

Tak jak napisałem. Dopiero teraz połączyłem fakty, że lolo (prezes od lolo?) kupił za gotówkę ;D

Co do otwartości na forum to tylko śmieszna dyskusja z której nikt was nie rozliczy. Ja np. mam 12 lat, chodzę do gimbazjum i lubię trollować ludzi chwaląc się co to nie kupiłem ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czasem jest z tego ciężko wybrnąć, bo załóżmy coś kupisz np. z elektroniki i nie wkleisz i co się może stać... ? Ano to, że kilku jak nie lepiej między sobą będą mówić, wiadomo co :) Ale fakt faktem, pewne inne forum otwarte jest tego najlepszym przykładem, że tam ludzie nawet nie wpisują w "stopce" co mają, albo mają coś zupełnie innego wpisane, niż to co fizycznie mają w domu. I robią to całkowicie świadomie.. Co nie zmienia faktu, że bez względu na wszystko na tego typu forum jak lubi się np. zegarki, żeglarstwo -szeroko rozumiane, obrazy, rzeźby, znaczki itp... i ma się troszkę tego na pewną wartość to bez względu na wszystko nigdy bym tutaj takich rzeczy nie wkleił, zresztą na żadnym forum bym tego nie zrobił..
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
main_zapewni_sobie_spok_j_na_drodze.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ktos lubi czarny humor?

[youtube]RJzOvDKIKcc[/youtube]



Koles chyba najpierw walnal lbem o slupek, potem poduszka wysadzila jego glowe do tylu...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I już mamy Ds 7 w hybrydzie...

[youtube]_H-Av7faVd0[/youtube]

to może jeszcze reklama, szkoda, że to tego typu hybryda.. :-( ładowanie z gniazdka to nie dla mnie..

[youtube]2IxmWMsD7yQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co za cwaniak...

Swoją drogą, od 3 marca obowiązkowo numer VIN w ogłoszeniach.
Pewnie część handlarzy przerzuci się na jakieś inne portale, ale zawsze to jakiś plus.

[youtube]oXnJQDQGEac[/youtube]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bardzo logiczne.

Suv z wygladu jest juz ladny, wnetrze ladne. Kiedys suvy byly mniej popularne bo praktycznie nie bylo "rodzinnych" suvow. Tylko typowe kwadraciaki gdzie zewnatrz i wewnatrz siekiera ciete.

Suv duzo wygodniejszy, troche zaluje ze nie kupilem suva ale... ile mozna doplacac.

Zreszta osobiscie nie widze sensu w chatback i sedanie (pomijajac sedany - limuzyny premium). Ani to miejsca duzo nie ma, ani to wygodne, gozej wsiadac.
Kombi to jeszcze ma ta zalete ze duzy bagaznik.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie jest w tym sens, ale pamiętam jak kupowałem Kugę to pisałem, że te auta jako suvy oczywiście będą, kiedyś popularne i i ludzie pokazali, że to są auta, na które warto wydać swoje pieniądze oczywiście w zależności od zasobności portfela i od tego jakie mamy podejście do auta. Są to bardzo praktyczne auta i dzisiaj już bardzo wygodne i potrafią cieszyć oczy.
 
Do góry