Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś foteliki znikną :) a odnośnie zarobków wiadomo nikt nie chce zarabiać mało, a tym bardzie powiedzmy te 2-3 tyś na rękę, każdy chciałby więcej.. ale bywa różnie.. znam i takich jak weszło 500+ to mężowie mówili, że ich żona nie pójdzie za 2 tyś do pracy.. a przecież nie miało być odpływu "rąk" z rynku pracy, a prawda jest taka, jak dobrze pamiętam około 350 tyś kobiet przestało pracować po tym jak weszło 500 plus.
Druga prawda też jest taka, że wiesz kto jest bogatym człowiekiem ? Nie ten co dzisiaj zarabia dobrze, ma mega auto, elektronikę itp, tylko ten kto ma takie pieniądze w oszczędnościach różnego rodzaju.. Bo zarabiasz dobrze dzisiaj, za pół roku człowiek może być bezrobotny przez kolejne pół roku trzeba żyć i Rodzina musi dalej funkcjonować. Więc Ci co mają z czego odłożyć , a nie robią tego , tylko korzystają z życia w 100% znaczeniu tego słowa , kiedyś zrozumieją jaki popełnili błąd. Tylko wtedy będzie już za późno, a czas szybko biegnie i emerytura dla każdego z nas jest coraz bliżej i trzeba o niej pomyśleć, aby żyć jak człowiek. Bo potem jest to co dzisiaj czasem czytasz jak to przestarzałe już nasze gwiazdy nie mają z czego żyć , bo emeryturka mała, a to co miały to przehulały za młodu. I zamiast teraz siedzieć z wnukami, spędzać czas z rodziną to dalej muszą się uczyć tekstów na pamieć i spędzać godziny na planach w rożnych serialach. Ale każdy ma wybór, tylko niekoniecznie dobrze wybiera.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z czystej ciekawości,
Jak zgłaszamy "anonimowo" na Policje incydent nagrany z rejestratora, to ktoś potem informuje o poczynionych czynnościach?

Nigdy nic nie wysyłałem, nawet nie wiem gdzie, ale wczoraj zarejestrowałem mocno irytujący materiał, mianowicie całą kawalkade rozpędzonych aut jadącym na czerwonym, w momencie jak już wjeżdżałem na zielonym. Dostawcze, cywilne itp. Wkur... mnie jeden, nie dość, że jechał jako ostatni, czyli dawno miał czerwone, to w jednej ręce telefon przy uchu. Dodatkowo nie włączył kierunku, bo zmieniał pas jakoś na przejściu. Czyli kilka dobrych wykroczeń, gdyby ktoś wskoczył z rozpędu na zielonym (ja akurat stałem), to tragedia gotowa.

Co ciekawe, przeglądnąłem nagranie kilka dobrych razy i zauważyłem, że przed nim jechał rządowy samochód (też czerwone), ten drugi o którym mowa, za nim.
Stąd też ta ciągłość, więc na 99% ta sama ekipa.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zaczynasz od youtuba....


A potem wysylasz link do youtuba do grupy Speed. A jak auto rzedowe to jeszcze puszczasz Tweeta i Komentarz na facebooku do TVN-u.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ktoś wstawił nagranie, które wcześniej nie było dostępne. Miała je tylko prokuratura. Nowa A klasa sama wybucha wywalając dach w powietrze i zabijając młodą dziewczynę która prowadziła... Nagranie jak i cała sytuacja jest wręcz nieprawdopodobna.

https://youtu.be/m8INKaT1ack
30d355724e374b89c92eedbc680b70bb.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czlowiek glupi co nie? Auto we wlasnym garazu na sznurku trzyma, aby nie ukradli.

 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odebralem auto od detalingu i nalozylem powloke polimerowa. (ceramika za droga).
Kurna takie srodki czystosci maja ze cale tarcze rude sie zrobily (przejechalem sie to ta rdza czy osad zszedl) , kapsle od felg zjadlo. Ale reszta sie swieci ze hej.

Tylko pogoda lipna, bo zaraz bedzie brudny ze hej.





 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ceramika to 90% marketingu :D Lepiej jeździć na myjkę ręczna co 2-4 tygodnie + jakiś quick detailer i lepiej na tym wyjdziemy niż inwestowanie paru tysięcy w ceramikę. Mówię to z doświadczenia. Jak już komuś bardzo zależy na zabezpieczeniu lakieru to niech robi folię.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Na zabezpieczeniu mi nie zalezy. Zalezy mi tylko na tym aby dodalo blasku, zeby bialy swiecil jak bialy.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Czyli tak jak napisałem. Wosk, QD i mamy najlepszy efekt bo obojętnie co na auto nie nałożysz to i tak hovno to da i będzie potrzeba je ręcznie umyć, aby było czyste.
 

Henry

Active member
Bez reklam
+ jakiś quick detailer i lepiej na tym wyjdziemy niż inwestowanie paru tysięcy w ceramikę. Mówię to z doświadczenia. Jak już komuś bardzo zależy na zabezpieczeniu lakieru to niech robi folię.

Wyjątkowo się zgadzam :D

@Lolo,
Po roku tak wyglądała ceramika.
https://naforum.zapodaj.net/bfee811b4548.jpg.html
Drugi raz bym nie nakładał, no może jedynie szyby.
Faktem jest, że ceramika niesamowicie "wyciąga" głębię, nawet białego, auto fajnie się "szkli"
 

Attachments

  • mondeo.jpg
    mondeo.jpg
    35,3 KB · Wyś: 22

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wyjątkowo się zgadzam :D

@Lolo,
Po roku tak wyglądała ceramika.
https://naforum.zapodaj.net/bfee811b4548.jpg.html
Drugi raz bym nie nakładał, no może jedynie szyby.
Faktem jest, że ceramika niesamowicie "wyciąga" głębię, nawet białego, auto fajnie się "szkli"


Na dupowaty serwis wrzucasz foty.
Ale po miniaturce widac ze wszystko jak najbardziej ok.


Zalapalem fuche i pozyczam auto na 2 wesela, wiec akurat bedzie na jakis maly detaling xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zalapalem fuche i pozyczam auto na 2 wesela, wiec akurat bedzie na jakis maly detaling xD

Jak pożyczasz, sam się przebieraj w garniak i dajesz ; )
To, żeś mi przypomniał, sam się nawoziłem nowożeńców.
Zaczęło się od znajomych, wiadomo, free, już mnie to wkurzało, bo trzeba czekać i napić się nie można wcześniej ; ) ale potem pocztą pantoflową i się rozniosło po jakiś ludziach, zawsze jakaś kasa wpadła, a i wesoło było, ciastko i flaszeczka też zawsze wpadła ; )

Ile teraz taka przyjemność?
 

Henry

Active member
Bez reklam
lepiej? ;)


Lolo, jak pisałem, to fotka zrobiona po 1-szym roku, później nie chciało mi się zawsze na ręczne jeździć, poza tym kamienie z naszych dróg swoje też zrobiły i trochę olałem.
Teraz karcher, od czasu do czasu dobry wosk i też jest ok.

Ale jak ty na wesela zaczynasz, to musi być prima sort ;)

ps. później oczywiście ktoś cię z autem odwozi :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tzn. ja osobiscie wozic nie bede.

Kuzyn, mnie namowil bo lubi kombinowac i chce dorobic. Wiec on umawia ludzi, on bedzie kierowca, on czysci i sprzata samochod.
Ja tylko daje auto i zgarniam swoja dzialke :))
No i plus ze czesto bede mial czyste auto.

600 - 800zl.
W cenie przyjazd po panne mloda, pojechanie do kosciola i z kosciola na sale. Maks 100km.
 
Do góry