Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

quasimodek

Member
Bez reklam
Ja od tygodnia jeżdżę automatem i również dostrzegam pozytywy tej skrzyni. Myślałem że po parunastu latach z manualną skrzynią będzie problem z lewą nogą ale nie zaliczyłem jeszcze kierownicy w zębach :). A kickdown naprawdę fajnie działa. W zatłoczonym mieście ta skrzynia naprawdę jest komfortowa. Skończyło się wachlowanie wajchą i sprzęgłem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja od tygodnia jeżdżę automatem i również dostrzegam pozytywy tej skrzyni. Myślałem że po parunastu latach z manualną skrzynią będzie problem z lewą nogą ale nie zaliczyłem jeszcze kierownicy w zębach :). A kickdown naprawdę fajnie działa. W zatłoczonym mieście ta skrzynia naprawdę jest komfortowa. Skończyło się wachlowanie wajchą i sprzęgłem.

Ja raz zaliczylem :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jakos nie mam sentymentow do starych samochodw..wole obecne.. juz bardziej mi sie smieje geba do starych sprzetow rtv..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A tam... :)

am_Xo_WM2_700b_v1.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie mowie ze w tych starych nie ma uroku, ale jakos do mnie to i tak nie przemawia. Nic mi nie zastapi przy wyprzedzaniu 350-czy 450 Nm :) i automatycznej skrzyni biegow. Choc kiedys kiedys tez nie powiedzialbym ze polubie automata, a dzisiaj jestem zadowolony po same uszy..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mowie ze w tych starych nie ma uroku, ale jakos do mnie to i tak nie przemawia. Nic mi nie zastapi przy wyprzedzaniu 350-czy 450 Nm :) i automatycznej skrzyni biegow. Choc kiedys kiedys tez nie powiedzialbym ze polubie automata, a dzisiaj jestem zadowolony po same uszy..

To ja Ci powiem więcej, dla mnie dzwięki wydobywające sie z takiego Chargera czy Mustanga
(oczywiście z odpowiedniego rocznika), są o wiele przyjemniejsze, jak dopieszczony zestaw audio.
Absolutnie żadne jakieś wieśniackie tuningi VW z rurami od komina, tego nie trawie.
Tylko i wyłącznie klasyki, 60-70r.
Mimo że tu rozprawiamy głownie o sprzętach i na tym sie skupiamy, to gdybym miał wybierać, to wierz mi że minuty bym sie nie zastanawiał.

Żadne Lambo, Prosiaki i tego typu auta, dla mnie takie klasyki to prawdziwy odjazd, nietknięte pseudoekologią, oszczędnościami i całym tym obecnym trendem na cięcie kosztów, a jeszcze jakby człowiek miał możliwości, to zająby się skupem i renowacją i pewnie zamiast odsprzedawać, zacząłby kolekcjnować :) :

[youtube]w3pqPkMvghM[/youtube]
[youtube]K90kRsama2U[/youtube]
[youtube]UIlJNzSXUZk[/youtube]
[youtube]apXy0-zursY[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Kto by chciał słuchać muzyki przy tej orkiestrze... :-D
Swoją drogą , kto by nie chciał się karnąć taką 500-tką ???

[youtube]watch?v=D2jrvcfqMM0[/youtube]
 

eedviking

Banned
Z klasyków europejskich podoba mi się wygląd i brzmienie Krokodyla...

[youtube]watch?v=5qENLXgwdSg[/youtube]

[youtube]/watch?v=okyGtjA-VVo[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zastąpi 500KM i 900Nm, a automat być nie musi. :p

Ale 500 KM to teraz maja niezle wozy, byc moze kiedys tez takie samochody byly - nie wiem, ale ostatnio ogladalem na calal plus DE LUX czy cos takiego i tam pokazywali wlasnie samochodziki ktore mialy po 500 KM ale cenowo to kosmos ;-)
 
Do góry