Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

quasimodek

Member
Bez reklam
Jeśli sprawia to Tobie bardzo dużo przyjemności (a czytam że tak), to warto chwalić. :)


A jak się sprawuje automat u cytrynki? No i jak ze spalaniem w automacie, sporo wyższe?
Jak znajdę chwilę to cyknę jakąś fotkę. Generalnie autko takie jak z tego filmiku
[youtube]AQJwkjfChpg[/youtube]
tyle że bez panoramy, w skórze, z dużą nawi, ksenonami, tempomatem, masażem w siedzeniach , kolorowymi zegarami z możliwością zmiany kolorów wyświetlania cyfr i tła itp... Jest tyle pierdół że będzie miało się co psuć ;)
Co do spalania to póki co oscyluje około 5,5 l/100 bo jeżdżę na krótkich dystansach.
Skrzynia pracuje bardzo fajnie i kulturalnie. Możesz jeździć jak emeryt i skrzynia będzie dokonywała przełożeń bardzo powoli, a możesz dać w gaz i skrzynia będzie przełączać w mgnieniu oka.
Są też łopatki do zmiany biegów przy kole kierownicy więc można się naprawdę fajnie pobawić a i jak trzeba zredukować w trybie auto nie trzeba tego robić pedałem gazu, wystarczy trącić łopatkę.
Tak wygląda środek (fotka z netu, ale adekwatna):
BD87A14F6DDB4E4187BBAC498DC5DDBF.jpg


A tak liczniki. Jak widać można nawet dźwięki komunikatów i kierunkowskazów zmienić na parę predefiniowanych.
resim-07.jpg

fZsdJ.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mojemu dobremu kumplowi się marzył ten samochodzik w sedanie, niestety nie wyszedł w takiej wersji. A co do psucia to jak już teraz się kupi odpowiedni samochodzik to w każdym jest co się psuć. Więc nie ma powodu żeby w cytrynie bardziej się psuła elektronika jak w innych markach.
 

jurass

Banned
Kurde, ale trzeba mieć długie ręce do tego. Ale kiedyś fajniejszego widziałem. Motocyklista ręce musiał mieć wyciągnięte do góry pod kątem prawie 90 st. Daleko na takim raczej nie można zajechać, bo można martwicy dostać.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Jak znajdę chwilę to cyknę jakąś fotkę. Generalnie autko takie jak z tego filmiku
...
tyle że bez panoramy, w skórze, z dużą nawi, ksenonami, tempomatem, masażem w siedzeniach , kolorowymi zegarami z możliwością zmiany kolorów wyświetlania cyfr i tła itp... Jest tyle pierdół że będzie miało się co psuć ;)
Co do spalania to póki co oscyluje około 5,5 l/100 bo jeżdżę na krótkich dystansach.
Skrzynia pracuje bardzo fajnie i kulturalnie. Możesz jeździć jak emeryt i skrzynia będzie dokonywała przełożeń bardzo powoli, a możesz dać w gaz i skrzynia będzie przełączać w mgnieniu oka.
Są też łopatki do zmiany biegów przy kole kierownicy więc można się naprawdę fajnie pobawić a i jak trzeba zredukować w trybie auto nie trzeba tego robić pedałem gazu, wystarczy trącić łopatkę.
Ooo, bardzo ładna ta cytrynka. No wyposażenie rzeczywiście niczego sobie. Rozbroił mnie masaż w siedzeniach... :D Bardzo pozytywne spalanie jak na automat i w mieście, dobrze wiedzieć.
Francuzi mają zawsze "po swojemu" w kokpicie, zwłaszcza zegary. W sumie to auta francuskie albo się podobają, albo odrzucają. Chyba nie słyszałem aby ktoś powiedział o francuskim aucie że jest mu obojętny i nijaki :)
Myśmy byli bardzo blisko Renault Fluence. Baaardzo przyjemny krążownik, zwłaszcza w trasy. No ale szalę przechyliła ekonomia i wyszło czesko-niemieckie ;)


A to mój pożeracz paliwa:grin:
Wreeeeszcie coś innego niż bujanie w obłokach :D Klasyk opelek i to w czarnym kolorze - jeszcze szybki przyciemnić :eek:k: Żeś założył kapcie w nim, nie ma co, zwłaszcza przy stanie naszych dróg :)

Fajnie, fajnie, ale jakbyś zrobił zdjęcie telefonem chociaż, a nie zegarkiem, to zobaczylibyśmy co to za potwór.
Kliknij fotkę a zobaczysz odpowiedni rozmiar (3264px × 2448px) ;)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Kolego, nie mów "motory", bo Cię motocykliści zjedzą. (motory to są w kosiarkach)


Fajnie, fajnie, ale jakbyś zrobił zdjęcie telefonem chociaż, a nie zegarkiem, to zobaczylibyśmy co to za potwór.

Za Wikipedia: motor (pot)- motocykl, jednosladowy pojazd samochodowy
Za PWN: motor (pot) - motocykl, motorek
 
Do góry