Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Borixon

Active member
Bez reklam
Gdybym wiedział jaka tam felga siedzi? Oryginał Skodowski ale nie pamiętam dokładnego rozmiaru. A co do przebiegów to ja w 5-6 lat zrobiłem 42tys km także za wiele to ja nie jeżdżę :)
O kuchnia faktycznie, to bierz gumy od Henrego, Octavia naciągu mieć nie musi, stance nie w jej typie. 😃

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Kejup

Member
Bez reklam
Hmm. Muszę się z tym przespać. Boje się że miałbym duże przekłamania na liczniku bo jednak to większa guma.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
A zobacz co masz na tabliczce napisane, jak max rozmiar.
Ja kiedyś do starszej Hanki wrzuciłem sporo grubszą gumę na małą felge z super ET i kluska z niej była aż miło. Wszystko było w najlepszym porządku.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wklejałem parę dni temu, Babcia czuje klimat.
Jak już zaczęła mówić o duszy, to nic nie trzeba dodawać.
Można godzinami z taką osobą dyskutować.
Dla innych to już tylko środek transportu ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A mialy byc proste - stonowane.

Po tym jak mi zezarlo cala opone, troche sie przejolem i postanowilem wymienic felgi i opony na nowki. Stare byly juz raz generowane, teraz jedna krzywa, z druga tez cos nie tak...


Mam nadziejie ze te nie okaza sie istna tandeta i nie rozsypia sie przy pierszej dziurze / poboczu. Bo autko w jakim beda zamontowane troche wazy.
 

enocyl

Banned
Jeździłem dzisiaj Giulia Veloce 280KM i AWD. Samochód naprawdę zrywny, do tego prowadzi się bardzo pewnie. Do tego fajnie brzmi jak na 2l silnik. Skrzynia porównywalna do S-tronic, więc bardzo szybka. Świetne fotele w tej wersji. Jedyne co zrobiło na mnie źle wrażenie to słaby i mały ekran multimedialny. Bagażnik niestety nie otwiera się jak w sporbacku od Audi A5 i pomimo, że jest całkiem spory to mały "wsad" robi go mało praktycznym.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A słyszeliście o naszych rodakach w fabryce BMW ? Tak dwóch się zmęczyło zażywaniem pewnych substancji że postanowili zatrzymać linię produkcyjną i poszli spać :) teraz już będą mieli więcej czasu na spanie..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio mam jakieś głupie szczęście. Kilka dni po tym jak ktoś wrzuca jakieś fajne fury to mam okazje je widzieć na drodze.
Dziś w Sosnowcu widziałem identycznego Mustanga - pierwszy raz w życiu! :D W środku jakiś brodaty jegomość.
Dziś pierwszy raz tez stanąłem na drodze, zatrzymałem ruch i musiałem się napatrzeć :) Z tyłu na mnie trąbili, a ja stałem i się gapiłem z opadniętą szczęką - PIĘKNA FURA!!!!
 
Do góry