Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
a ja dziś znów mijałem na A4 fajne autko i to w tym samym kolorze ;)
Można? :D
Ciekawe czy śpiewał?

224063_zolty_mercedes_amg_gt_morze.jpg
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
lolo2
Ta skóra jest fenomenalna:D BMW ma ładny drążek zmiany biegów, Audi dopiero w najnowszych liftach pozbyło się tej paskudnej gałki.

Krzysztof jak będę miał okazje to zrobię dla Ciebie foto amg gt w kolorze groszkowym bo stoi u mnie pod biurem często.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja preferuje wykonczenia czarne z czerwona (lub niebieska, zielona) nicia do tego deska i boki drzwi wykonczone w lakierowanym drewnie. Zbytnio nie podoba mi sie szczorkowane aluminium.
 

enocyl

Banned
Ja preferuje wykonczenia czarne z czerwona (lub niebieska, zielona) nicia do tego deska i boki drzwi wykonczone w lakierowanym drewnie. Zbytnio nie podoba mi sie szczorkowane aluminium.
Oglądałem Mercedesa tak wykończonego. Nie moja bajka kompletnie. Ostatecznie padło na BMW vs Audi i została A5 z świetnym quattro
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Enocyl
Quattro to obowiązek przy wyborze Audi!
Ostatnio jak zmieniałem opony na letnie, Janusz przyjechał A5 z quattro i się kłócił żeby mu zostawić z tyłu opony prawie bez bieżnika, a do przodu dać nówki...
Ludzie sobie nie zdają sprawy z tego jak działa quattro oraz że lipne opony na tyle to samobójstwo bo żaden system trakcyjny nie da rady wyprowadzić auta z poślizgu jeżeli opony są lipne z tyłu.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
krzysztofradio
Bo czerwony jest szybszy. Nie wiedziales ? ;)
Jeszcze za mloda jest na czerwony, tzn ma za ciezka noge ;)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
O samochod nie pytalem, bo tez mi sie podoba, tylko o kolor.
Wydawalo mi sie, ze ten jest raczej kobiecy. Kilka lat temu musialem taki kupic na urodziny. Model byl nie wazny, tylko kolor ;) :)


Buba;

Gozej jakbys byl zmuszony jezdzic samochodem z tablica rejestracyjna "RYBKA" .... czuje sie wtedy jak gaj.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
lolo2.
No to moze wydrukuj sobie i przyklejaj naklejki obok, na zderzaku z napisem "lubi plywac".
Najwyzej beda Cie mundurowi czesciej zapraszac na dmuchanie. :)
 

enocyl

Banned
Jestem wstępnie umówiony na jazdę próbną Giulia Veloce. 280KM, napęd na cztery koła i 8-biegową skrzynią. Zobaczę czy te ochy i achy w internecie na temat tego samochodu są słuszne.
 
Do góry