Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

mtcl1

New member
Witam,
Regulamin przeczytałem i również zwróciłem uwagę na brak załącznika nr2. Aczkolwiek uważam, że MediaExpert i firma Philips to zbyt poważne firmy aby zajmować się naciąganiem klientów. Poczekam kilka dni z zakupem, ew sprawdzę na infolinii.(a nuż trafi się ekstra promocja ;-)?
Na obecną chwilę modelu 46" nie ma w Media Expert (bynajmniej na stronie internetowej).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ta promocja nie wiele wnosi. Bo wszędzie masz prawo do zwrotu towaru do 10 dni ( zakup przez internet).
Te 10 dni wystarczy aby mieć swoje zdanie.
A telewizory są dpostępne.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Regulamin przeczytałem i również zwróciłem uwagę na brak załącznika nr2. Aczkolwiek uważam, że MediaExpert i firma Philips to zbyt poważne firmy aby zajmować się naciąganiem klientów. Poczekam kilka dni z zakupem, ew sprawdzę na infolinii.(a nuż trafi się ekstra promocja ;-)?
Na obecną chwilę modelu 46" nie ma w Media Expert (bynajmniej na stronie internetowej).

Witam uprzejmie ,
Przez zakup przez sklep internetowy możemy do 10 dni zwrócić , zgadza się .
Ale zakup w sklepie stacjonarnym , to już "inna bajka".
Jeżeli chcemy zwrócić telewizor w ramach tych 30 dni , to musimy wypełnić tzw. formularz zwrotu.
Jest okienko , w które mamy wpisać dlaczego zwracamy telewizor . Napiszę na przykład , że kolorystyka
obrazu pomimo wypróbowania różnych trybów obrazu mnie nie odpowiada. Jestem ciekaw , czy serwis
firmy Philips w Radomiu taki zapis będzie honorował i zaakceptuje zwrot telewizora i da promotorowi
akceptację przelania pieniędzy za telewizor na mój rachunek bankowy ?
W regulaminie napisano , że telewizor który zwracam ma być sprawny . Jak to rozumieć dosłownie,
gdyż telewizor jest sprawny , a może mieć niejednolite podświetlenie matrycy , "latarki" w narożnikach
ekranu , czy efekt "brudnego ekranu " , lub pionowe paski , ewentualnie może się trafić "martwy "piksel. Nie piszę o wyglądzie zewnętrznym telewizora , gdyż w sklepie stacjonarnym sprzedający jak
i kupujący powinien sprawdzić bez dwóch zdań ten stan .
Firma Philips nie jest "dobrym wujkiem" , dlatego o takie sprawy należy się pytać i powinny one być
przewidziane i opisane , aby nie było niedomówień , w regulaminie promocji dla każdego Uczestnika promocji .
BTW , jestem również ciekaw , co zrobi firma Philips ze zwracanymi telewizorami , czy ponownie będzie
sprzedawała je w sklepach , jako nowe ???

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie tak jak kolega pisze Philips nie jest mikolajem i na pewno moze robic problem ze zwrotem jesli tv jest calkowicie sprawny, a komus poprostu cos sie nie spodoba. Dlatego przy tego typu promocjach powinno byc wszytsko czarno na bialym napisane zeby wlasnie nie bylo zadnych niejasnosci dla kupujacego ktory bedzie wierzyl ze np po 28 dniach od daty zakupu odda tv sprawny ale np wlasnie jak kolega napisal kolorystyka obrazu mu nie bedzie pasowac. A na pytanie czy zapakuja pozniej jako nowy na 99,9% nie ma cudu zeby bylo inaczej, malo tego ja mysle ze nie tylko w Polsce tak sie robi..... ale moge sie mylic dlatego nie pisze ze jestem pewien na 100% :)
Kiki przestan ciagle pisac jak to niby ten model jest dostepny bo predzej mozna zobaczyc w salonie w Warszawie ferrari jak model 8007, ( wtedy rowniez i ja bym nie jechal z kolegami 200 km zeby zobaczyc ten model w sklepie ), a jesli juz piszesz ze w Olsztynie jest dostepny i mozna go porownac z innymi modelami innych marek, to napisz ze u Ciebie w sklepie taka jest mozliwosc, a nie piszesz tak jakby to wygaldalo ze ogolnie dostepny jest w Olsztynie co jest nieprawda.
lolek
 

szybal

Banned
Dla mnie promocja z możliwością zwrotu to strzał w kolano,fakt że ktoś poważny jak odpali to cudo a trafi sprawny model w życiu go nie odda,ale ilu się trafi pseudo kupców którzy zaczną zwroty ryzykowne posunięcie
 

play007

New member
Bez reklam
Widocznie Philips stwierdza że ma takie rewelacyjne tv.Dla firmy to ryzyko .Dla klienta frajda , ale warto skorzystać bo testujesz go w warunkach swojego mieszkania a to bezcenne.Nie forum nie sklep tylko własne mieszkanie.
Dlatego warto skorzystać.
Satysfakcja gwarantowana!
 

kacperhq

New member
Kto będzie miał tyle gotówki aby wyłożyć ją na TV a potem czekać kilka miesięcy na jej zwrot. 99% kupuje na raty a przy ratach zwrot nie obowiązuje. Tak że nie ma obawy dla firmy wiele mądrych głów nad tym myślało i widać się kalkuluje. Tuż tuz za rogiem jest CES wiec trza sprzedać jak najwięcej a jak wszyscy wiem Philips późno zaczął wyścig więc musi nadrabiać.
 

play007

New member
Bez reklam
Widocznie jestem w tym 1% .Ja zawsze kupuję za gotówkę.
Wątpie natomiast by zwrotów było dużo.Jak zasmakujesz w Ambilight nie oddasz tv na bank.Tylko Philips Ci to daje.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
W Mediaexpert jest kolejna promocja na TV bo obniżają ceny o vat ale tylko na niższe modele 6007, 7007 :evil: Szkoda bo 8007 jest chyba najbardziej optymalnym wyborem a ta ich mikołajkowa promocja na model 46 cali za 4944 była rewelacyjna !
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
W Mediaexpert jest kolejna promocja na TV bo obniżają ceny o vat ale tylko na niższe modele 6007, 7007 :evil: Szkoda bo 8007 jest chyba najbardziej optymalnym wyborem a ta ich mikołajkowa promocja na model 46 cali za 4944 była rewelacyjna !

Taaa! Promocja! Przez kilka dni cena 55pfl6007 kształtowała się u nich na poziomie lekko niżej 5400. Teraz wywalili napis, że jest bez vat, więc szybko sprawdziłem jaka będzie cena. Ja cie! Około 4400!!! Wchodzę na stronę ME i co? :shock: Wyjściowa cena mojego upatrzonego modelu to 6603!!!
No comments
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim , skromnym zdaniem lepsze wyjście to zakupić telewizor firmy Philips 46PFL8007K/12
ze sklepu RTV EURO AGD . Cena telewizora jest obecnie 6299.00 zł. z opcją rezerwacji w sklepie wybranym , stacjonarnym , gdzie telewizor można sprawdzić i jak nie pasuje nie musimy kupować i nic ta opcja nie kosztuje.
Teraz do piątku włącznie jest tzw. darmowa dostawa. Niestety w tej opcji zakupu nie dodają xbox-360 i gry.
Druga opcja to zakup tego telewizora z xbox-360 i grą też w cenie 6299.00 zł , tyle , że jest tylko
opcja z dostawą do domu i jeżeli wybieramy opcję zapłaty za pobraniem to dochodzi 66.99 zł za
czynność pobrania.Obowiązuje do piątku włącznie.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

szybal

Banned
Witam podłączyłem dodatkowy kabel hdmi i tv podaje komunikat brak sygnału mimo że kabel 1.4 sprawdziłem na innym sprzęcie i działa czy ktoś miał podobny przypadek.
Podłączyłem kabel innej firmy i działa nie wiem zabardzo o co chodzi jeden i drugi to 1.4:-(
 

yahimo

New member
Witam,
mam do użytkowników PHILIPSa 55PFL8007 pytanko, czy mimo wad które ten telewizor niewątpliwie posiada - gdybyście ponownie mieli wybierać to padło by na niego?

Pytam gdyż mam dylemat między nim a Sony 55HX850 - obecnie posiadam Philipsa 37PFL8605 i jestem z niego bardzo zadowolony, gdyny nie te negatywne opinie o problemach jakie mają użytkownicy 55PFL8007 to pewnie bym się nie zastanawiał. Powiedzcie proszę jak to jest z tym efektem teatru? nie kojarzę czegoś takiego z mojej 8605 - czy to rzeczywiście tak źle wygląda?

Może ktoś podrzuci jakiś filmik lub adres gdzie mogłbym zobaczyć jak wygląda ten "teatr" - jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić (objeździłem pół Warszawy i nie udało mi się zobaczyć tego tv:((
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego najlepiej jest pojechac gdzies do sklepu i zobaczyc na wlasne oczy, bo inaczej to nie zobaczysz tego i jak sam nie ocenisz to nikt ci nie pomoze. Ja z kumplami jechalem 200 km zeby go zobaczyc i nie zaluje , pomimo ze ta plynnosc mi i kolegom nie podobala sie, ale to nie oznacza ze tobie rowniez to sie nie spodoba. Moze ty stwierdzisz tak jak Szybal ze tobie to pasuje albo ze tego nie widzisz.... A druga sprawa po co jezdzic przez pol Warszawy wystarczy poczytac ten watek i zobaczysz gdzie on jest dostepny najblizej Warszawy i w jakim sklepie.
lolek
 
Ostatnia edycja:

PgUp

New member
teatr

@yahimo
Teatr faktycznie najlepiej zobaczyc na zywo, ale postaram się wytlumaczyc. Tez jak o nim czytalem, to wyobrazalem sobie niewiadomo co. Zacznijmy od tego, ze filmy kinowe od zawsze oszukują trochę zmysł, uzywajac 24 klatek/s, czyli na krawedzi bezladnosci ludzkiego oka. To nie jest naturalny obraz, ale wlasnie kinowy. Ten efekt teatru juz zauwazysz w produkcjach telewizyjnych, ktore sa krecane w nieco innych technologiach - np. dokumenty, teatr telewizji i choćby wiadomości. Philips poprzez upłynnianie powoduje, ze film nie przypomina kina, ale obraz ogladany ludzkim okiem.
Opisze to tak - akurat w sklepie puszczano jakis film z rzymianami w jakims kamiennym korytarzu - na większosci tv widzialem film z plaskim obrazem, ana philipsie mialem wrazenie, ze patrze w rzeczywisty korytarz i widze ludzi na koncu - obraz nie jest plaski i daje wrazenie hiperrealizmu. Film kinowy jest nieco bardziej miękki, efekt teatru to dokladnie jak w teatrze telewizji - wiemy, ze jest krecony rzeczywisty spektakl. Wielu osobom podoba sie ten efekt i twierdzą, że nie da się już inaczej. Dla mnie, przyzwyczajonego do tradycyjnych filmów jest to coś nowego - może polubię?
Jak napisałem wcześniej, można to wyłączyć i wtedy jest normalnie, tak jak kazdy z nas jest przyzwyczajony. Ale można powiedzieć, że Philips daje coś nowego extra - dla chętnych. Na pewno obraz wydaje się wtedy wyrazistszy, pelniejszy, jakby z dodatkową głębią, przypomina to, co po prostu widzimy ludzkim okiem. Polecam teksty o efekcie teatru na tym forum, ja postarałem się oddać moje odczucia.
Jeszcze inny przyklad - z pewnym efektem teatru krecono serial "24 godziny" - przypominal dokument, ale mnie to trochę razilo, a już nie "Dextera", ktory ma kinowa miekkość.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
yahimo - poproś o prezentację w domu. Sam się najlepiej przekonasz i san najlepie porównasz do tego co masz i ocenisz.
 
Do góry