Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W woli scislosci nie ma ich na tym forum . :) chyba ze ktos ma chec to jutro moge dac jednemu z nich bo ze mna pracuje i na moim niku napisze co uwaza. Oczywiscie to jego subiektywne zdanie bedzie ale tak jak pisalem wszyscy odnosnie menu i teatru mielismy takie samo zdanie. Pozdrawiam
lolek
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Niewiem, czy ktoś widział ALE PHILIPS 46PFL8007K/12 - Mediaexpert.pl

46 cali jest za 4944,11 gr. Powiem tak. KUPIŁEM xD

Witam uprzejmie ,
Dopiero co oglądałem w cenie 6499.00 zł .
Sam zastanawiam się czy nie zakupić 46"8007 z opcją dostawy do sklepu , gdzie dostawa wynosi 0.00 zł
i można sprawdzić telewizor . Dostawa z opcją pod wybrany adres to wydatek rzędu 34.61 zł .
Sklep Media Expert "zabił mnie ćwieka".:-|: Mnie to wygląda , że ta promocja będzie trwała tylko dzisiaj.:niewiem:
No niestety Gwiazdor powędrował dalej , aby gdzie indziej rozdawać prezenty.

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

totmes526

New member
46 pfl 8007

Witam uprzejmie,
Kolega Sorn dał nieaktualny link.
Sam wejdź sobie na dzisiejszą stronę sklepu Media Expert , to w odpowiedniej zakładce sobie znajdziesz.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Witam, tak, tak wchodzę na tą stronę często / i nie tylko na tą /, na Euro RTV też , ceny generalnie zamiast w dół to do góry, oprócz może 55 PFL6007, pozdrawiam serdecznie
 

accu

New member
Bez reklam
Witam, tak, tak wchodzę na tą stronę często / i nie tylko na tą /, na Euro RTV też , ceny generalnie zamiast w dół to do góry, oprócz może 55 PFL6007, pozdrawiam serdecznie
Witam uprzejmie ,

Wygląda , że już po promocji . Ja sprawdzałem przed godziną 12:00 i rzeczywiście taka cena była ,
gdyż przeprowadziłem symulację zakupu w dwóch opcjach : z dostawą pod wybrany adres i z rezerwacją
do wybranego sklepu , będąc zalogowany . Okna zakupu były aktywne z ceną 4944.11 zł.
Jeszcze ta cena widnieje na stronie;
Philips 46PFL8007K - Ceneo.pl
ale po wejściu na stronę sklepu cena jest już 6499 .00 zł.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Sorn

New member
Przyznam bez bicia miałem fuksa :)
Właśnie dostałem maila z potwierdzeniem i danymi do konta na przelew.
Tak wiec jutro zrobię przelew i czekamy :)
 

accu

New member
Bez reklam
Przyznam bez bicia miałem fuksa :)
Właśnie dostałem maila z potwierdzeniem i danymi do konta na przelew.
Tak wiec jutro zrobię przelew i czekamy :)

Witam uprzejmie,

Gratuluję szybkiego refleksu i podjętej decyzji zakupu tego telewizora .
Jak już będziesz po rozpakowaniu telewizora i jego instalacji , to jak znajdziesz
chwilę wolnego czasu , to napisz parę słów o swoich pierwszych wrażeniach.
BTW , też mogłem go kupić , bo przeprowadziłem przed godziną 12:00 dwukrotnie
symulację zakupu na stronce sklepu , ale po krótkim namyśle zrezygnowałem
z jego zakupu , bo rozważam zakup innego modelu .
Pokusę jednak miałem ogromną , bo cena zaproponowana w "Mikołajki" znakomita .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

PgUp

New member
pierwsze wrazenia

Witam
coś mam pecha. dwa razy juz pisze recenzje 55''8007, ktory testowalem na zywo i raz nie skopiowalem tekstu, a dzisiaj pod koniec mi sie tablet rozładował - nie mam juz sily, wiec pisze w skrocie:
1. TV swietnie sie przntuje na tle konkurencji - najlepszy obraz na tle samsungow, sony 750 i innych.
2. Efekt teatru porażający, nawet sprzedawca zauważył, natomiast po wyłączeniu perfect pixel i ClearLCD obraz stał się kinowy i naturalny. Piszecie o szarpaniu, ktore powinno sie pojawic, ale szarpanie bylo obok na samsungu 8000 (straszne) i sony 750 (mniejsze, ale zauważalne). Na philu obraz nawet nieco wyostrzony, ale nie szarpiący.
Matryca błyszcząca, ale w sklepie przy oswietleniu zauważyłem to po 10 minutach, kiedy w plazmach rzuca się to od razu w oczy. Czerń naprawdę imponująca - reszta tv to jakies odcienie szarości na tym tle. Obejrzalem sobie tez sony 850 - niestety w innym kącie sklepu - jednak swietny obraz + ambilight biją go na głowę, nawet, jesli sam obraz mialby być tam lepszy, ale to juz sa nieduże roznice.
Do tej pory mialem plazme Panasonica, wiec jestem wybredny co do obrazu.
Konkluzja - im wiecej czytalem waszych dyskusji, tym bardziej sie balem tego tv, ale po obejrzeniu stwierdzam, że jest swietny i go na pewno kupie - czekam tylko na dobra promocje (na razie dorzucaja xboxa).

Wczesniej napisalem wiecej, wiec jak ktos bedzie mial pytania, to chetnie coś jeszcze powiem.

Pozdrawiam
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Witam
coś mam pecha. dwa razy juz pisze recenzje 55''8007, ktory testowalem na zywo i raz nie skopiowalem tekstu, a dzisiaj pod koniec mi sie tablet rozładował - nie mam juz sily, wiec pisze w skrocie:
1. TV swietnie sie przntuje na tle konkurencji - najlepszy obraz na tle samsungow, sony 750 i innych.
2. Efekt teatru porażający, nawet sprzedawca zauważył, natomiast po wyłączeniu perfect pixel i ClearLCD obraz stał się kinowy i naturalny. Piszecie o szarpaniu, ktore powinno sie pojawic, ale szarpanie bylo obok na samsungu 8000 (straszne) i sony 750 (mniejsze, ale zauważalne). Na philu obraz nawet nieco wyostrzony, ale nie szarpiący.
Matryca błyszcząca, ale w sklepie przy oswietleniu zauważyłem to po 10 minutach, kiedy w plazmach rzuca się to od razu w oczy. Czerń naprawdę imponująca - reszta tv to jakies odcienie szarości na tym tle. Obejrzalem sobie tez sony 850 - niestety w innym kącie sklepu - jednak swietny obraz + ambilight biją go na głowę, nawet, jesli sam obraz mialby być tam lepszy, ale to juz sa nieduże roznice.
Do tej pory mialem plazme Panasonica, wiec jestem wybredny co do obrazu.
Konkluzja - im wiecej czytalem waszych dyskusji, tym bardziej sie balem tego tv, ale po obejrzeniu stwierdzam, że jest swietny i go na pewno kupie - czekam tylko na dobra promocje (na razie dorzucaja xboxa).

Wczesniej napisalem wiecej, wiec jak ktos bedzie mial pytania, to chetnie coś jeszcze powiem.

Pozdrawiam

Po co są bajery do polepszenia jakości obrazu jak trzeba je wyłączać ? Czy może coś wiesz o jakiś kolejnych promocjach na ten model Philipsa bo podejrzewam że ta konsola Xbox jest goła i w najtańszej wersji więc lepiej czekać na dobry rabat cenowy niż takie pseudo-okazje ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie ze tak bo za jakis miesiac - gora dwa bedzie juz taniej wiec nie ma co patrzec na te ala promocyjki. Chyba ze ktops teraz zaraz potrzebuje to juz niestety trzeba brac za tyle ile kosztuje.
lolek
 

PgUp

New member
rtv

Po co są bajery do polepszenia jakości obrazu jak trzeba je wyłączać ? Czy może coś wiesz o jakiś kolejnych promocjach na ten model Philipsa bo podejrzewam że ta konsola Xbox jest goła i w najtańszej wersji więc lepiej czekać na dobry rabat cenowy niż takie pseudo-okazje ?

Promocja jest w RTV EURO AGD na wszystkie wieksze telewizory Philipsa. Do regularnej ceny 8999 dodaja konsole xbox z dyskiem, wiec to nie jest lysa wersja + Halo 4, ale bez kinecta. Akurat mam konsole, wiec mnie to nie grzeje, a MediaExpert do ceny 8299 dokladaja teraz blueray Philipsa (gdzies za 300zł), lub raty 40x0%.
To wczoraj zauważylem, a przedwczoraj jeszcze ich chyba nie bylo (poza tymi mikolajkowymi hitami - nawet sie nie pytam accu czy 55'' tez byl za pol darmo, bo mnie szlag trafi, ze nie kupilem...).

Pytanie jeszcze - po co ulepszacze, jak trezba wylaczac? Dobrze, że można ;-)
A w grach chyba taka płynność pomaga, więc kto co lubi. Ale z tego co czytam, poprzednie modele mialy to bardziej dopracowane, przydalby sie jakis stan posredni.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
@PgUp
Modelu telewizora firmy 55PFL8007K/12 nie było w promocji "Mikołajkowej" , był za to w tej promocji telewizor firmy Philips 55PFL7007K/12 za jedyne 6044.10 zł.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Czekam na nowy rok i "bezvatowe wietrzenie magazynów". Wtedy 55pfl6007 kupię za około 4600-4700 i żadne "teatry", "rwania" czy inne niedoskonałości nie będą miały znaczenia, bo cena zrekompensuje mi wszystko ;)
 

accu

New member
Bez reklam
W mediaexpert wraz z philipsem dało nową promocje „SATYSFAKCJA GWARANTOWANA”
można zwrócić w ciągu 30 dni
Satysfakcja gwarantowana!

Witam uprzejmie,

Zgadza się . Telewizor trzeba zakupić do 31 grudnia 2012 r. włącznie , natomiast data zgłoszenia
chęci zwrotu mija definitywnie 31 stycznia 2013 r. włącznie zgodnie z punktem 9 regulaminu , choć
punkt 7 regulaminu stanowi:promocja polega na możliwości zwrotu przez uczestnika bez dodatkowych kosztów
Telewizora zakupionego w trakcie promocji , o ile od dnia zakupu jego zakupu upłynęło nie więcej niż 30 dni , jednak nie później niż do dnia 28 stycznia 2013 r.
Punkt 9 regulaminu stanowi:Fizyczne zwrócenie telewizora przez Uczestnika musi zostać poprzedzone
zgłoszeniem . Zgłoszenie zamiaru zwrócenia zakupionego telewizora odbywać się będą poprzez stronę
internetową Promocji Satysfakcja gwarantowana!


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry