Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

kacperhq

New member
accu
zgadza sie punkt 7 nie gra z 9, pusty załącznik numer 2 z wykazem sklepów, oraz brak maksymalnych cen zwrotów w zał 1.
poprawią pewnie do poniedziałku a wtedy do mediaexpert po PHILIPS 55PFL8007K/12 + Blu-ray PHILIPS BDP2980/12 i testowanie czy warto go zatrzymać czy może pokażą na CES coś na co warto jeszcze poczekać
 

andrju75

New member
Wygląda na to, że Philips się rozkręca na naszym rynku.

Witam.Ciekawe gdzie się rozkręca?Na pewno nie na ,,wsi" o liczbie ludności 400tys.
Takich bzdur nie piszcie, bo dzisiaj byłem w dwóch sklepach RtvEuroAgd i sprawa ma się następująco:
-w pierwszym można zamówić tylko przez Internet!Tutaj się nic nie zmieniło-o tym to każdy wie,że tak można zamówić czy kupić.Kierownik sklepu powiedział,że fizycznie tego modelu nie będzie miał na sklepie (8007).
-w drugim jest wystawiony na sklepie 46" 7007 oraz 55"6007(tylko po 1 szt.) i nie przewidują w ogóle modelu 8007.
Takie są chore realia.Dostępność Philipsa to jakaś paranoja.To trzeba leczyć!Sklep jakby sprzedawał tylko same Philipsy to by były puste półki.Prawie jak za KOMUNY.Jeżeli chcesz zobaczyć jak gra 8007 i potem ewentualnie podjąć decyzje zakupu, to na pewno nie w Bydgoszczy.
Ps.PgUp to da się oglądać model 8007 bez polepszaczy (m.in.perfect pixel i ClearLCD)?
Przeraża mnie ten teatr w tym modelu.Do pozostałych użytkowników modelu 8007-w którym jest mniejszy teatr w 46"czy 55"?Chyba,że to nie ma znaczenia,ale są tu dwie różne matryce-stąd powyższe pytanie.Pozdrawiam.
 

przemo73

New member
Bez reklam
@andrju75
to był sarkazm...
Potwierdzam Twoje info, bo w Toruniu także jest 6007 w 55" i 40" oraz 7007 w 46". Myślę, że serię 8 będzie ciężko znaleźć w sklepach stacjonarnych.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.Ciekawe gdzie się rozkręca?Na pewno nie na ,,wsi" o liczbie ludności 400tys.
Takich bzdur nie piszcie, bo dzisiaj byłem w dwóch sklepach RtvEuroAgd i sprawa ma się następująco:
-w pierwszym można zamówić tylko przez Internet!Tutaj się nic nie zmieniło-o tym to każdy wie,że tak można zamówić czy kupić.Kierownik sklepu powiedział,że fizycznie tego modelu nie będzie miał na sklepie (8007).
-w drugim jest wystawiony na sklepie 46" 7007 oraz 55"6007(tylko po 1 szt.) i nie przewidują w ogóle modelu 8007.
Takie są chore realia.Dostępność Philipsa to jakaś paranoja.To trzeba leczyć!Sklep jakby sprzedawał tylko same Philipsy to by były puste półki.Prawie jak za KOMUNY.Jeżeli chcesz zobaczyć jak gra 8007 i potem ewentualnie podjąć decyzje zakupu, to na pewno nie w Bydgoszczy.
Ps.PgUp to da się oglądać model 8007 bez polepszaczy (m.in.perfect pixel i ClearLCD)?
Przeraża mnie ten teatr w tym modelu.Do pozostałych użytkowników modelu 8007-w którym jest mniejszy teatr w 46"czy 55"?Chyba,że to nie ma znaczenia,ale są tu dwie różne matryce-stąd powyższe pytanie.Pozdrawiam.
Witam uprzejmie,
Zauważyłem , że umiesz tylko narzekać . Z Bydgoszczy niedaleko do Torunia , więc myślę ,że tam
w sklepie stacjonarnym Media Expert zobaczyłbyś telewizor firmy Philips 46PFL8007K/12 lub
55PFL8007K/12 " na żywo". Z resztą do sklepu można zadzwonić , w których sklepach stacjonarnych
w woj.kujawsko-pomorskim są dostępne.
Do sklepu RTV EURO AGD można zamówić telewizor firmy Philips z serii 8007 czy to 55" ,46" 40" poprzez stronę internetową sklepu tego z opcją dostawy do danego sklepu ich sieci stacjonarnej .
Nic to nie kosztuje , sprawdzasz w sklepie , jak wszystko pasuje to kupujesz , jak nie to dziękujesz.Trzeba tylko obserwować stronę internetową sklepu i kupować wtedy , kiedy jest dostawa darmowa , a ta opcja pojawia się bardzo często.
Sprawdzałem osobiście i to funkcjonuje . Więc nie pisz , że nic nie można zrobić , w kierunku , aby
zobaczyć ten model telewizora firmy Philips , bo to nie jest prawda . Trzeba tylko trochę chęci i
wszystko da się zrobić .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zamów prezentację do domu - nie ma lepszego systemu na świecie jako sprawdzenie telewizorów a domu !
 

PgUp

New member
obraz

@andrju75

Bez polepszaczy obraz na 55''8007 byl lepszy w moim odczuciu niz na sony 750, lg, samsungu 8000 i 2-3 innych tv od 50-60 cali. Lepsze kolory, najlepsza czern, zadnego rwania, swietne katy widzenia, prawie jak na plazmie. Akurat puszczali jakis koncert smyczkowy - kolory twarzy rewelacyjne, jak na plazmie - reszta lcd srednio to oddawala.
Za to z polepszaczami obraz tak samo dobry, ale film akcji zamienia sie w teatr telewizji - obraz jak na filmach dokumentalnych - hiperrealistyczny i wyrazny, ale wlasnie nie taki, do jakiego przyzwyczailo nas kino. W grach jak mysle to bedzie rewelacyjne, ale do tv ja bym to wylaczyl. I wtedy jest po prostu swietnie.
wg mnie to byl najlepszy tv na polce, choc sony 850 bylo w innym miejscu, szczerze mowiac, to nie wiem, co mogloby by miec lepszego. Pgilips z matrycy samsunga wyciska dwa razy lepszy obraz niz samsung.

Mi się podobalo, teatr sobie wylacze, jak wlacze ambilight, to mi tego zaden tv nie zapewni.jesli chodzi o caloksztalt.

Pozdrawiam
 

kacperhq

New member
Nie wiem co wszyscy maja do tzw "efektu teatru" używam "ulepszaczy" odkąd miałem 32PW9527 z pixel plusem i tak się do tego przyzwyczaiłem że nie wyobrażam sobie oglądania tv bez tego.
Jeśli 48 klatek zastosowane w Hobbicie się przyjmie to powoli wszystkie filmy będą tak wyglądać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam sie nie zgodze na razie to tylko Cameron mowi ze jesli hobbit zostanie przyjety entuzjastycznie z 48 klatkami to pomysli czy tez Avatara 3 nie zrobi w tej technologii. Zaden inny rezyser nie wypowiadal sie w tej materii, a z tego co mozna poczytac na zagranicznych forach to ludzie tak sobie pisza o tych 48 klatkach, czytalem ze byli i tacy ktorzy dwa razy byli w kinie bo po 48 klatakach byli tak z niesmaczeni ze szli do kina ponownie by obejrzec w normalnym standardzie. Do tego fakt ze jakas czesc kin tylko kupilo prawa do prezentacji filmu w 48 klatkach to tez cos oznacza, a w takim krraju jak Polska raptem kilka kin bedzie to prezentowalo. Wiesz podobnie slyszalem jak Panowie z sonego na prezentacji mowili ze juz niedlugo standart to bedzie 4k :) chyba ze dla nich niedlugo to 5-6lat to i owszem moze i tak bedzie. Na chwile obecna chyba nawet nie ma takiego nosnika na ktorym daloby sie zapisac taki film w 4k plus oczywiscie do tego odpowiedni dzwiek. A juz nie wspomne ile by kosztowal taki film w naszym kraju gdzie kazdy chce z ludzi brac ile wlezie i sam oczywiscie tv.
Accu a propo dostepnosci to na tamten tydzien co ja z kolegami bylem i ogladalem ten tv w media expert bylo tylko dostepnych fizycznie tv 8007 w 4 sklepach... W Toruniu czy Bydgoszczy tam ich nie bylo, tak przynajmniej na infolinii gosc mowil. Teraz cos moze sie zmienilo ale najlepiej zadzwonic i gosc ma podglad na wszystkie sklepy i dostepnosc fizyczna na dany sklep w danym miescie. Pozdrawiam
Lolek
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Ja tam sie nie zgodze na razie to tylko Cameron mowi ze jesli hobbit zostanie przyjety entuzjastycznie z 48 klatkami to pomysli czy tez Avatara 3 nie zrobi w tej technologii. Zaden inny rezyser nie wypowiadal sie w tej materii, a z tego co mozna poczytac na zagranicznych forach to ludzie tak sobie pisza o tych 48 klatkach, czytalem ze byli i tacy ktorzy dwa razy byli w kinie bo po 48 klatakach byli tak z niesmaczeni ze szli do kina ponownie by obejrzec w normalnym standardzie. Do tego fakt ze jakas czesc kin tylko kupilo prawa do prezentacji filmu w 48 klatkach to tez cos oznacza, a w takim krraju jak Polska raptem kilka kin bedzie to prezentowalo. Wiesz podobnie slyszalem jak Panowie z sonego na prezentacji mowili ze juz niedlugo standart to bedzie 4k :) chyba ze dla nich niedlugo to 5-6lat to i owszem moze i tak bedzie. Na chwile obecna chyba nawet nie ma takiego nosnika na ktorym daloby sie zapisac taki film w 4k plus oczywiscie do tego odpowiedni dzwiek. A juz nie wspomne ile by kosztowal taki film w naszym kraju gdzie kazdy chce z ludzi brac ile wlezie i sam oczywiscie tv.
Accu a propo dostepnosci to na tamten tydzien co ja z kolegami bylem i ogladalem ten tv w media expert bylo tylko dostepnych fizycznie tv 8007 w 4 sklepach... W Toruniu czy Bydgoszczy tam ich nie bylo, tak przynajmniej na infolinii gosc mowil. Teraz cos moze sie zmienilo ale najlepiej zadzwonic i gosc ma podglad na wszystkie sklepy i dostepnosc fizyczna na dany sklep w danym miescie. Pozdrawiam
Lolek
Witam uprzejmie,
Widzę , że "Panowie z sonego" zamącili Tobie mocno w głowie .
Jaki gość na infolinii mówił Tobie ,że nie ma w sklepie Media Expert w Bydgoszczy modelu telewizorów
firmy Philips serii 8007 ? Przecież w Bydgoszczy nie ma stacjonarnego sklepu Media Expert , więc ja
wnioskuję , że "piękne bajki" starasz się opowiadać . Jak nie masz rzetelnych informacji to proszę się
nie wypowiadać. Tyle w tym temacie.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kacperhq

New member
Charlie Chaplin też "Uważał, że film dźwiękowy zniszczy kinematografię i kiedy wszyscy kręcili filmy dźwiękowe, on nakręcił nieme". Postęp jest nieunikniony, jeszcze 3 lata temu nie było 3D a teraz trudno kupić TV bez tej opcji a w eterze coraz więcej materiału w 3D. Oczywiście problemem jest zapotrzebowanie na przepustowość ale już teraz przy HD a raczej pseudo HD satelity nie wyrabiają, przyszłość należy do FTTH, tam nie ma problemów z ilością przesyłanych danych.
Ale jak to mówią pożyjemy zobaczymy co się przyjmie a co nie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego Accu wiec tak zadzwonilem i spytalem sie czy w wojewodztwie kujawsko - pomorskim np w Bydgoszczy lub Toruniu jest ten model dostepny, a pan na infolinii nic nie powiedzial mi ze w Bydgoszczy nie ma ich sklepu( nie sprawzdalem czy sa tam sklepy media expert ) poprostu sie spytalem myslac ze w ktorys z tych dwoch miast pewnie jest takowy sklep. Pan odpowiedzial mi ze nie ma tego modelu, po czym zaczal wymieniac gdzie sa i jak dobrze pamietam bylo to 4 miasta. A spytalem sie o kujawsko - pomosrkie bo mialem wyjazd sluzbowy do Bydgoszczy wiec po drodze moglbym wstapic i zobaczyc ten tv. Wiec nie pisze niesprawdzonych wiadomosci tylko to co uslyszalem, a ze Pan nie wyprowadzil mnie z bledu ze w Bydgoszczy nie ma ich sklepu to juz inna bajka. Zreszta co to ma za znaczenie, wazne jest to ze w Polsce ten model jest w znikomych ilosciach do zobaczenia i kropka. A odnosnie AGD- rtv piszesz ze mozna zamowic sprowadzic do sklepu, sprawdzic i jak sie nie podoba to mozna zwrocic i nie ponosi sie zadnej odpowiedzialnosci. Tylko zapominasz ze nie jest tak we wszystkich miastach , bo chocby u mnie bylem juz w 4 takich sklepach i w zadnym Pan kierownik powiedzial mi ze nie da do sprawdzenia tv , tylko mozna podlaczyc i zobaczyc czy po prostu dziala. Andrju w Bydgoszczy tez cos tam pisal ze nie jest za wesolo, a za kazdym razem ty piszesz tak jakby we wszystkich sklepach w calej Polsce tak bylo mozna zrobic jak to jest u ciebie czy np jeszcze moze w kilku innych miastach. A pomimo tego nie pisze ci ze piszesz nie rzetelne wiadomosci, gdyz nie jest tak w calej Polsce jak przytaczasz tutaj na forum. Pozdrawiam kolege.
lolek
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To napisz jeszcze w jakim sklepie... to ludzie ktorzy np beda przejezdzac przez Olsztyn, a beda zainteresowani beda sobie mogli zobaczyc.
lolek
 

mtcl1

New member
Jaki kolor podstawy i ramki?

Witam,
Przeczytałm cały wątek (chyba), obejrzałem masę zdjęć i nie jestem do końca pewien czy ramka i podstawa w modelu 46pfl8007 są ciemne/grafitowe? W niektórych opisach (euro rtv) można znaleźć opis koloru jako srebrny. Niestety, model ten jest praktycznie nie do obejrzenia bez zamawiania.

Pozdrawiam
 

kacperhq

New member
Jaki kolor podstawy i ramki?

Witam,
Przeczytałm cały wątek (chyba), obejrzałem masę zdjęć i nie jestem do końca pewien czy ramka i podstawa w modelu 46pfl8007 są ciemne/grafitowe? W niektórych opisach (euro rtv) można znaleźć opis koloru jako srebrny. Niestety, model ten jest praktycznie nie do obejrzenia bez zamawiania.

Pozdrawiam

z tego co widze to seria 8007 to szary szczotkowany
seria 9 i 7 to srebrny matowy
source
 

mtcl1

New member
Szybal,
dzięki za "naoczną" odpowiedz. Decyzja co do kupna prawie zapadła. W MediaExpert można kupić z możliwością zwrotu w ciagu 30 dni.
 

accu

New member
Bez reklam
Szybal,
dzięki za "naoczną" odpowiedz. Decyzja co do kupna prawie zapadła. W MediaExpert można kupić z możliwością zwrotu w ciagu 30 dni.

Witam uprzejmie,
Zgadza się , tyle , że nie ma podanej kwoty wysokości zwrotu za telewizor i w jakich wybranych
sklepach Media Expert ta promocja obowiązuje . Proszę zapoznać się z regulaminem promocji .
Nie wszystkie jej punkty są spójne . Brak treści załączników nr1 i nr2. Oczywiście , że dobrze ,
że taka promocja jest .Jest też opcja zakupu poprzez stronę internetową sklepu Media Expert.
Paragon musi być potwierdzony przez wybrane sklepy stacjonarne lub przez sklep internetowy
-on line Media Expert .Sprzedąjący sklep musi wypełnić gwarancję prawidłowo tj. wpisać typ telewizora, numer seryjny telewizora znajdujący się na opakowaniu , wpisać datę sprzedaży , oraz musi być również
podpis sprzedawcy i stempel sklepu .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry