Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

mirsie

Member
Zapoznaj się z wynikami testów kart wi-fi http://www.komputerswiat.pl/media/23131/tabela-testu-kart-wifi-usb-02-2009.pdf . Najszybsze urządzenia osiągnęło prędkość 7,1MB/s w odległości 1m od routera. Wraz z odległością prędkość spadała w postępie geometrycznym. Urządzenia mniej wrażliwe na odległość miały mniejsze transfery w odległości 1m czyli 5MB/s. Jeśli do tego doda się szyfrowanie i zakłócenia wyższość kabla jest bezdyskusyjna zwłaszcza w takim urządzeniu jak telewizor, który nie jest przenośny. Serwer plików również lepiej połączyć kablem.
 

lantern

New member
Czy uruchomił ktoś rozszerzenie SamyGo, a szczególnie chodzi mi o przeglądarke NetSurf na C650. Walcze z tym drugi dzień, posiłkuje się stroną samygo.sourceforge.net
 

Frauka

New member
Bez reklam
"a adapter samsunga ma Frauka dostała za jednego zyla - spytajcie grzecznie to może wam powie jak jej śmiga"

Za dwa zyle :p
Przy YT, ipli itp śmiga normalnie. Na początku puściłam i film z drugiego pokoju ale chyba to nie był HD. Niemniej jednak leciał normalnie.

Dziś sprawdzę na jakimś lepszym materiale filmowym :)

A tak to leży sobie gdzieś ten adapter bo powiem szczerze i tak wszystko oglądam z dysku zewnętrznego a internetu to mam powyżej uszu na normalnym kompie :)

Czy uruchomił ktoś rozszerzenie SamyGo, a szczególnie chodzi mi o przeglądarke NetSurf na C650. Walcze z tym drugi dzień, posiłkuje się stroną samygo.sourceforge.net

Będziesz pierwszy... :p
 

duber

New member
2. Mógł byś powiedzieć mi jaki to jest laptop?
Asus K70AB X70AB-TY062V AMD TURION X2 RM-75 4GB 320GB 17,3 HD4570 DVD-RW W7HP - opis, informacje, dane ten model

Co za pitolenie. Napisali na pudelku jakas liczbe i szczerzysz .
kolego mam cztery dychy na karku,zapraszam na inne strony...
ale się obśmiałem gościu :) naprawdę :bober:
widać po powyższym cytacie i innych wypowiedziach, że nie masz bladego pojęcia jak to jest w realu z tymi transferami. :)
a powiedz mi gosciu czy musze je miec?moze jestem fachowcem w innej dziedzinie?widzisz cos w tym zlego?wiesz po co są fora?
aha ruter akurat nie ma jednej anteny,a sa juz zd wiema co oferuja pelne pasmo 300 co do niedawna bylo zarazerwowane tylko dla trzech
a ten od tv zapewne ma jedna..
 
Ostatnia edycja:

BadBoy475

New member
Ja też dostałem adapter za symboliczną złotówe, podłączyłem, sprawdziłem czy działa i od tej pory leży w szufladzie i się kurzy. Internet na stałe mam podłączony kablem do routera i wszystko działa pięknie. Po prostu po kablu działa wszystko pewniej i szybciej.
 
Ostatnia edycja:

duber

New member
tak mi ipla czy yutube smiga zajefajnie..zero ciencia itp filmy divix tez ok tylko mi chodzi o dvd czy hd,ale zaraz polacze wszystko kablem na probe
 

jed1m4ster

New member
Czy uruchomił ktoś rozszerzenie SamyGo, a szczególnie chodzi mi o przeglądarke NetSurf na C650. Walcze z tym drugi dzień, posiłkuje się stroną samygo.sourceforge.net

Korzystając z opisu na ww. stronie uruchomiłem na le40c650 ssh oraz zamontowałem udział z komputera - działa to bardzo fajnie ale niestety tną się niektóre mkv 1080 (sieć 100Mbit).
Z tego co się orientuję to NetSurf działa tylko na serii B.
 

dj888

New member
Ok, szukam na stronie samsunga, googluje i jedna wielka lipa.
powtarzam prośbę użytkownika sprzed kilku dni
czy ktoś może byc na tyle uprzejmy i podać link do samsung channel list editor
Bardzo ładnie proszę
 

robig

New member
Dla tych co szukają Samsung PC List Editor.
rapidshare.com/files/439954096/chlpced-0.72-release.rar

Niestety nie mogę dodawać jeszcze linków więc trzeba sobie uzupełnić :)
 

tommek82

New member
Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie które zadałem wyżej tj:

Pytanie do użytkowników C650.

Jak wiadomo funkcja wyłączania ekranu działa podczas oglądania telewizji (Tools -> Oszczędzanie energii -> Wyłącz ekran), funkcja ta nie działa niestety podczas używania USB Playera, co byłoby szczególnie przydatne w czasie słuchania muzyki z TV poprzez USB (bo po co ma świecić jak słuchamy muzy).

W związku z powyższym mam pytanie:

Czy na innych źródłach np oglądając N-kę po HDMI czy coś podobnego (HDMI1,2,..., PC) można wyłączyć ekran żeby grał sam dźwięk a obraz był wyłączony?
 

kelix

New member
Mam pytanie do posiadaczy 46C650 na matrycy AA001
Czy macie jakby mocniejsze podświetlenie matrycy z lewej strony?
Ja sobie poustawialem tak obraz, ze teraz go prawie nie widac ale za to obraz jest ogolnie za ciemny :(
Nie wiem czy to normalne czy to defekt TV i czy nie lepiej oddac go na reklamacje? Co o tym sadzicie?

pozdr
 

dementor76

New member
tylko szkoda mi wywalic 200zl i sie okaze ze tnie...moze ktos z forum ma wifi w lapciu i rutera klasy N i napisze czy tnie.no i ori adapter ktory jest klasy N
mowa o filmach dvd i hd z kompa

Witam !
Śledziłem Wasz spór o możliwości przesyłania plików HD po WIFI i postanowiłem przetestować jak sprawa się ma .
Mój sprzęt do testu : karta WIFI w laptopie INTEL WIRELESS WIFI Link 4965 ABGN , router NETGEAR WNR 2000V2 ustawiony w trybie maksymalnej wydajności do 300 Mb/s, adapter do TV WIS09ABGN2 SAMSUNG ,
wszystko w standardzie N , karta pokazuje przesył do 144 Mb/s i jakość sygnału : doskonała , między laptopem a routerem 1 ściana , między telewizorem i routerem też 1 ściana
Ściągnąłem więc plik testowy :nVidia PureVideo HD 1080p i za pomocą SAMSUNG PC SHARE MANAGER udostępniłem go w telewizorze .Wynik : co kilkadziesiąt sekund odtwarzanie zatrzymuje się ,a plik się buforuje , o "przewijaniu " można zapomnieć .Ten sam plik odtworzony z dysku twardego przez USB chodzi idealnie .
 

Jericho24

Member
Bez reklam
kolego mam cztery dychy na karku,zapraszam na inne strony...
Nie rozumiem co ma do forum twoj wiek? Moze czujesz sie juz za stary?

a powiedz mi gosciu czy musze je miec?moze jestem fachowcem w innej dziedzinie?widzisz cos w tym zlego?wiesz po co są fora?
aha ruter akurat nie ma jednej anteny,a sa juz zd wiema co oferuja pelne pasmo 300 co do niedawna bylo zarazerwowane tylko dla trzech
a ten od tv zapewne ma jedna..
Fachowcem nikt nie musi byc, ale przed napisaniem swoich wypowiedzi, na sile przekonujacych wszystkich ze wifi 300n musi byc szybsze niz kabel (bo 300 to 3 razy wiecej niz 100), to mogles troche poczytac o tym na innym forum i problemu by nie bylo. A tak kazdy ci udowadnia w jak wielkim bledzie byles. To tak jak tlumaczyc malemu upartemu dziecku. Chcesz miec 300n, to sobie kup.
 

duber

New member
pisząc 4 dychy mialem na mysli ze w tym wieku raczej na pudelka sie nie wchodzi...
a ja nie staralem sie wprzeć ze musi chodzic,zobacz ile tam jest zanków zapytania w moich postach.teoretycznie powinno śmigać...dlatego pytalem bo jednak nie smiga.
wiec oznaczenia itp mozna se w cztery litery wsadzić i tyle
 
Do góry