Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Sasanki

New member
Witam stoje przed wyborem tv zastanawiam się między Samsungiem 40c650 a Plazmą Panasonica 42g20.Chciałbym się dowiedzieć jak uwas wygląda oglądanie piłki nożnej na tym tv w kanałach SD oraz HD c+(czy wszystko jest w porządku czy coś przeszkadza np przy szybkiej zmianie kamery.podłączone będzie tez ampli onkyo 703 z kinem.Tv będzie głownie słuzył do oglądania Sportu oraz Filmów kanały będa Sd jak i Hd.Zero grania na konsoli.Dzięki w pomocy przy wyborze tv.

Co do Samsunga się nie wypowiadam bo dopiero czekam na kuriera (wybór padł z innych względów ) ale jesli mogę coś doradzić to jesli wybór padnie na plazmę to mozna sobie odpuścić model G20, "dodatki" w postaci nic nie wnoszącego certyfikatu THX oraz nagrywania na USB nie są warte dołożenia 600zł (bynajmniej dla mnie). Posiadam zarówno G20 i S20 i konia z rzędem jeśli ktoś zauważy różnice w obrazie, to są te same panele tylko różnią się rzekomo jakością skalowania z SD dzieki Vreal 5. Piszę rzekomo bo ja tego nie widzę, juz w panelach G12/vreal pro 3 skalowanie było na wysokim poziomie.
Także zostawiam do przemyślenia a jeśli portfel i miejsce pozwoli to prędzej dołożyć do P50s20, wtedy meczyk w HD bajka.

Jeśli jakieś pytanie co do P42G20 lub P50S20 to zapraszam na priv zeby offtopa nie robić
 

gotong

New member
No w ten sposób to działa OK. Lecz bezpośrednio byłoby fajniej.
Wersja usługi Internet TV 2.350-5.1.00274
Ja ostatnio kupiłem c650 i dopiero dzisiaj instalowałem internetTV
Więc wszystko się instalowało do wersji najnowszych i youtube działa, dosłownie przedchwilką oglądałem materiały.

Tak na marginesie internetTV coś genialnego obsługa ipli, youtube czy informacji gazety świetna sprawa.

pozdrawiam
 

Alundro

New member
Witam. Mam pytanie czy ktoś z Was wie ile kosztuje w sklepie RTV Euro AGD Samsung LE32C650 ? Interesuje mnie tylko cena w salonie a nie w sklepie internetowym. Pozdrawiam i byłbym wdzięczny za odp.
 

duber

New member
kupilem dzis rutera klasy n i pupa.nie chcialem kupywac adaptera wifi za 200zl ale bede jednak musial.mam wszystko podlaczone za pomoca wifi tylko sam tv idzie na kablu z rutera.po wifi jest predkosc 300kb/s ale na kablu przeciez max 100kb/s musialby byc ruter co daje po kablu tez 300kb/s a takiego nie mam.chociaz net mi szybciej smiga zauwazylem,tyle dobrego.
ale cza jednak adapter zakupic bo nawet z telefonu filmiki tnie na tv(nagrane w jakosci dvd)
 

duber

New member
jaka moze byc przyczyna jak po ok 20 min rozlancza polaczenie komp tv
komp z ruterem jest przez wifi a tv do rutera kablem.
po tych 20min wyswietla kom ze pol zostalo przerwane hmm(jakies ustawienia w ruterze?)
 
Ostatnia edycja:

pedro_78

New member
Bez reklam
kupilem dzis rutera klasy n i pupa.nie chcialem kupywac adaptera wifi za 200zl ale bede jednak musial.mam wszystko podlaczone za pomoca wifi tylko sam tv idzie na kablu z rutera.po wifi jest predkosc 300kb/s ale na kablu przeciez max 100kb/s musialby byc ruter co daje po kablu tez 300kb/s a takiego nie mam.chociaz net mi szybciej smiga zauwazylem,tyle dobrego.
ale cza jednak adapter zakupic bo nawet z telefonu filmiki tnie na tv(nagrane w jakosci dvd)
Coś ci się kolego pokręciło, po LAN-ie masz przesył 100Mbps i po kablu zawsze będzie szybciej niż przez Wifi. Mam zrobione tak jak Ty i oprócz filmów hd wszystko działa. I nie kupuj adaptera wifi do TV, bo to nic nie da.
W drugim poście piszesz że zrywa ci połączenie, na mój gust gubisz za dużo pakietów.
 

mirsie

Member
po wifi mam 300 popatrz na rutery z wifi klasy N
100 masz na kablu max chyba ze kupisz drogi ruter i na kablu bedziesz mial speeda...

ten ruter

TL-WR841N

300Mbps Wireless N Router
Moim zdaniem to parametry nominalne po wifi występują w warunkach laboratoryjnych. Wystarczy, że ktoś mikrofalę włączy albo inne urządzenie i prędkość spada a nawet przerywa się komunikacja. Nawet jeśli połączysz tv przez adapter wifi to pozostałe urządzenia nadal są połączone wolnym łączem wifi - komórka, być może laptop. Najlepszy układ to połączenia kablowe między wszystkimi urządzeniami.
 

Doczu

New member
wczoraj w auchanie widzialem 40c650 2400! kilka dni temu dalem 2600...
No cóż - ja w MM dałem prawie 2900, ale tylko tam mieli wersię SQ01 i w dodatku gdzie indziej mieli jakieś takie dupiate systemy ratalne, że i tak bardziej mi się opłacało brac w MM niż np. w takim Euro RTV AGD gdzie po wyliczeniu rat wyszło mi że zapłaciłbym blisko 700 zł więcej niż cena ze sklepu. A w Neonecie niestety nie mieli ani jednego egzemplarza :(
Przy okazji pytanie - czy promocja na zwrot 200 zł z tytułu zakupu tego modelu obowiązuje tylko na TV zakupiony w Neonecie, czy też nie ma to znaczenia - ważne żeby był to ten model ?
Pozdrawiam.
 

duber

New member
nie do konca... w lapciu mam wifi klasy N jak i w telefonie.ok klasa n nic nie da jesli chodzi o predkosc neta ale juz przesyl miedzy urzadzeniami zaopatrzonymi w wifi klasy N to juz z ta predkoscią bedzie smigac,pomijajac zaklucenia ale teoretycznie.problem taki ze juz nie zrywa,powylanczalem szyfrowanie/zabezpieczenie sieci ale filmy dvd z lapcia na tv przez ruter sie tną...teraz mnie ciekawi czy ori adapter samsunga podola z filmami dvd czy hd jesli reszta urzadzen jest klasy N caly czas mnie ogranicza kabel ruter=tv
 

duber

New member
miedzy ruterem a tv na kablu max 100 a po wifi 300 wiec teoretycznie filmy dvd czy hd po ori adapterze samsunga powinny smigac bo jest klasy N
 
Do góry