Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

duber

New member
jak to mowia instrukcje sa dla mieczaków :)

ja tylko raz w zyciu musialem do niej zajrzeć.jak konfigurowalem drukarke po wifi.tam juz poleglem
 

Miras33

Member
zdjecia i muza z samsunga wave S8500 smigaja super a filmy sie tną ,buforują.
wave ma mozliwosc ogladania po wifi(dlna) na tv,wave nagrywa w jakosci dvd

Mi galaxy 5700 po wifi słabo chwilke buforuje każdy plik(ten nakręcony z telefonu i bez dźwięku),wszystkie filmiki ściągnięte z yotube rewelacja szybciutko i bez problemów.

Próbował ktoś galaxy 5700 na innym sofcie .

Mam 2002

Ps. Wszystkiego naj w 2011 Pozdrawiam.:-o
 

wtyczka7

New member
Witam wszystkich.
Uff uporałem się z całym tematem jeszcze w starym roku:shock:, posiadam od niedawna LE40C650 tv jak dla mnie super małe problemy z niektórymi napisami do filmów ale chyba nie tylko u mnie. mam małe pytanko podpiąłem dysk zewn. udostępniłem go w sieci ale jak wchodzę na niego z poziomu laptopa to wyskakuje że nie mam uprawnień:evil:. W czym może być problem? czy można w ogóle w mieć w sieci dysk (pena) podłączonego do tv?
Atak poza tym HAPPY NEW YEAR!!!
 
Ostatnia edycja:

gotong

New member
Słuchajcie.
Przy uruchamianiu serwera w samsung PC share pokazuje mi się komunikat nie można uruchomić serwera.
Co jest grane i jak zrobić żeby było dobrze?
Windows 7 x64
 

skorpion75

New member
Dla tych co szukają Samsung PC List Editor.
rapidshare.com/files/439954096/chlpced-0.72-release.rar

Niestety nie mogę dodawać jeszcze linków więc trzeba sobie uzupełnić :)
Dzięki Ci dobry człowieku!



Wszystkiego najlepszego w nowym roku, spełnienia jeżeli nie marzeń to chociaż zamiarów życzy skorpion75
 

cornolio

New member
Witam

Trudno mi się przez całe forum, dlatego zapytam tutaj. Jakie są za i przeciw c650 w porównaniu do sony ex 710, chodzi mi głównie o jakoś obrazu i samą matryce, zarówno w SD jaki HD a także filmów z avi czy divix których dużo oglądam. W pn wybieram się do sklepów na organoleptyczne porównanie ale może ktoś ma jakieś konkretne doświadczenia co do jakości obrazu i dźwięku również?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam

Trudno mi się przez całe forum, dlatego zapytam tutaj. Jakie są za i przeciw c650 w porównaniu do sony ex 710, chodzi mi głównie o jakoś obrazu i samą matryce, zarówno w SD jaki HD a także filmów z avi czy divix których dużo oglądam. W pn wybieram się do sklepów na organoleptyczne porównanie ale może ktoś ma jakieś konkretne doświadczenia co do jakości obrazu i dźwięku również?
Jak chcesz miec troche mniejsze zuzycie pradu i znaczek firmy, troche lepiej postrzeganej to kup Sony. Jesli nie zalezy ci na tych dwoch opcjach to lepiej wybrac C650, bo inaczej szkoda kasy na przeplacanie.
Jak sam porownasz organoleptycznie to zobaczysz te "duuuuuuuuzaaaaaaa" roznice miedzy LCD a LED.
Drozsze nie znaczy lepsze!
 

cornolio

New member
Jak chcesz miec troche mniejsze zuzycie pradu i znaczek firmy, troche lepiej postrzeganej to kup Sony. Jesli nie zalezy ci na tych dwoch opcjach to lepiej wybrac C650, bo inaczej szkoda kasy na przeplacanie.
Jak sam porownasz organoleptycznie to zobaczysz te "duuuuuuuuzaaaaaaa" roznice miedzy LCD a LED.
Drozsze nie znaczy lepsze!


dlatego pytam, co i jak:) nie kieruje się marką choć do sony mam sentyment, więc jednym słowem pytam czy jeśli chodzi o jakoćś obrazu i dźwięku - pomijam pozostałe funkcje to lepiej dołożyć te ok 600 zł różnicy do sony czy nie?
 

cornolio

New member
Jak chcesz miec troche mniejsze zuzycie pradu i znaczek firmy, troche lepiej postrzeganej to kup Sony. Jesli nie zalezy ci na tych dwoch opcjach to lepiej wybrac C650, bo inaczej szkoda kasy na przeplacanie.
Jak sam porownasz organoleptycznie to zobaczysz te "duuuuuuuuzaaaaaaa" roznice miedzy LCD a LED.
Drozsze nie znaczy lepsze!

dlatego pytam, co i jak:) nie kieruje się marką choć do sony mam sentyment, więc jednym słowem pytam czy jeśli chodzi o jakoćś obrazu i dźwięku - pomijam pozostałe funkcje to lepiej dołożyć te ok 600 zł różnicy do sony czy nie?


a tak konkretniej dlaczego nie?

pytam o sam obraz, jakość matrycy itp.
 

Marcin_HC

New member
Witam, zakupiłem kilka dni temu model le37c650 i powiem szczerze że troszkę się rozczarowałem- obraz jest rozmyty a twarze jak w brazylijskich serialach. Próbowałem już chyba wszystkich możliwych ustawień w tv ale bez większych zmian. Wyczytałem na forum że samsung nie produkuje matryc 37 cali i tak sie zastanawiam czy to nie wina matrycy? Czy rożnica w matrycach 37 i 40 jest duża? Pytam bo mam jeszcze możliwość zamiany na wersje 40 calową. Dodam że mam cyfrę+ SD.
 
Do góry