Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

swojak1

New member
Wgrałem tą wer. PVR v0.1.1, nagrywa stabilnie, chociaż ja mam na penie. to źle nie jest ale przy odtwarzaniu obcina mi obraz i to dookoła ekranu lub po bokach czarne pasy nie dopasowuje do ekranu, czy u Was też tak jest?
Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Kris1987

New member
Samsung LE40B651T3W .Dzieciak Brata coś w panelu dotykowym namieszał, i nie ma dzwięku w TV, ale jak odpali się film dvd dziwięk jest. O co kaman?? nie ma podłączonych głośników zewnętrznych do TV, tylko wbudowane w TV.
 

as1970

New member
soft mod do leB650/651

witam all,

kto ma zmodyfikowany soft do w/w tv który się instaluje z pena , proszę go udostępnić z instrukcją jak zrobić na jakimś ftp, chomiku itp. ogólnie dla wszystkich którzy przerobili swojego tv na ver. 3000.2 . Nie wszyscy kumają o co chodzi jak zmienić firmware na ver.2000

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

swojak1

New member
Samsung LE40B651T3W .Dzieciak Brata coś w panelu dotykowym namieszał, i nie ma dzwięku w TV, ale jak odpali się film dvd dziwięk jest. O co kaman?? nie ma podłączonych głośników zewnętrznych do TV, tylko wbudowane w TV.
Nich Brat zapisze ustawienie kanałów na pena, zresetuje TV, wgra kanały z powrotem. Mój dzieciak zrobił podobnie dotykając panel dotykowy, i poprzestawiał funkcje między innymi dźwięku. Nie chcąc się bawić zrobiłem tak jak wyżej, i jest ok.
Pozdro.
 

kwasior21

New member
Witam serdecznie.Czy udalo sie komus zmusic do wspolpracy usb stick Wusb54GC linksysa z 37B650? Jesli tak to prosilbym o jakies wskazowki jak tego dokonac.

Pozdro.
 

rybak02

New member
Czy można gdzieś gotowy przerobiony firmware do LE40B650 (T-CHL7DEUC) z sambą, pvr, wifi?
Czy ktoś bawił się w "Boot from USB using u-boot"?
 

swojak1

New member
Witam ponownie, wycofuje swój wcześniejszy post odnośnie cyt. "Wgrałem tą wer. PVR v0.1.1, nagrywa stabilnie, chociaż ja mam na penie. to źle nie jest ale przy odtwarzaniu obcina mi obraz i to dookoła ekranu lub po bokach czarne pasy nie dopasowuje do ekranu................ "
Udało mi się z pomocą fur SamyGo dopracować ten problem.
Pozdro.
 

moras86

New member
SamyGO WiFi Module 0.02

Witam serdecznie.Czy udalo sie komus zmusic do wspolpracy usb stick Wusb54GC linksysa z 37B650? Jesli tak to prosilbym o jakies wskazowki jak tego dokonac.
Tutaj masz informacje jak uruchomić nie-Samsungowe adaptery USB WiFi - SourceForge.net: Using NoN-Samsung USB WiFi dongles with TV - samygo. Według tych informacji twój Linksys powinien działać.
Obecnie jest to jedyna metoda, a w przyszłości ma powstać samodzielna aplikacja do uruchamiania tego z poziomu Contents Library.
 

kwasior21

New member

deusexe

Member
Czy ktoś już coś wymyślił na opóźnienie obrazu do dżwięku. Jedynym sposobem było włączenie trybu gry na kanałach HDMI albo Euro, choć i tak nie ma idealnej synchronizacji. Ale co zrobić na kanałach z analogowej anteny (naziemnej) wyraźnie widać jak najpierw pojawia się głos po chwili człowiek rusza ustami - irytujące :( - na tych kanałach tryb gry jest niedostępny.
DVD mam podłączone przez wzmacniacz w którym jest możliwość ustawienia opóźnienia dżwięku, na kanały: tylny (15ms) i centralny tylko 5 ms - niestety za mało...
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Czy ktoś już coś wymyślił na opóźnienie obrazu do dżwięku. Jedynym sposobem było włączenie trybu gry na kanałach HDMI albo Euro, choć i tak nie ma idealnej synchronizacji. Ale co zrobić na kanałach z analogowej anteny (naziemnej) wyraźnie widać jak najpierw pojawia się głos po chwili człowiek rusza ustami - irytujące :( - na tych kanałach tryb gry jest niedostępny.
DVD mam podłączone przez wzmacniacz w którym jest możliwość ustawienia opóźnienia dżwięku, na kanały: tylny (15ms) i centralny tylko 5 ms - niestety za mało...
W temacie byla juz o tym informacja. Przestawia sie cos w menu serwisowym. Szczegolow szukaj tutaj ;).
 

deusexe

Member
W temacie byla juz o tym informacja. Przestawia sie cos w menu serwisowym. Szczegolow szukaj tutaj ;).

Tak wiem, nie pamiętam jak dokładnie to ustawienie się nazywało, ale trzeba było wartość ze 100 ms ustawić na 0 ms, albo odwrotnie, ale to nie pomogło:( to było chyba do zmiany opóźnienia dźwięku do obrazu a ja mam odwrotnie: najpierw pojawia się dźwięk później obraz. Wydaje mi się, że to wada konstrukcyjna którą sobie uzasadniam tak, że obraz jest przetwarzany przez procesor w telewizorze dla poprawy jakości, dlatego pojawia się chwilę po dżwięku. Ale musi być na to jakiś sposób, bo przecież inni producenci też mają jakies sprzętowe polepszacze obrazu, i takie problemy nie występują...
 
Ostatnia edycja:

SemperFi

New member
Witam
Zamierzam kupić twardy dysk zewnętrzny do LE40B650 i nie wiem jaka może być maksymalna moc tego dysku aby podpięty pod port USB mógł swobodnie pobierać z niego prąd. interesują mnie dyski o małych pojemnościach 160-320GB.
 
Ostatnia edycja:

pedro_78

New member
Bez reklam
problem z tsMuxeR

Próbowałem już kilka razy wmuxowac ścieżkę AC3 do filmu w formacie ts, niestety TV dalej nie odtwarza dźwięku. Najpierw oryginalną ścieżkę HDmaster z pliku ts przekonwertowałem programem eac3to do AC3, potem wmuxowałem za pomocą tsMuxeR i dupa. Potem próbowałem za pomocą tsMuxer wstawić do filmu w formacie ts ścieżkę AC3 z takiego samego filmu w formacie mkv i też dupa. Na lapku oczywiście działa, a wTV tylko obraz. Ktos ma jakieś sugestie?
 

bluebob

Member
Jaki typ (zaznaczony strzałką na zdjęciu) powinien być ustawiony w menu serwisowym w LE32B651? Czy ten jest właściwy?
Dlaczego nie można wejść w Advanced?

 

SATAn_

New member
Bez reklam
Witam
Zamierzam kupić twardy dysk zewnętrzny do LE40B650 i nie wiem jaka może być maksymalna moc tego dysku aby podpięty pod port USB mógł swobodnie pobierać z niego prąd. interesują mnie dyski o małych pojemnościach 160-320GB.

LG 320Gb z biedronki z grudnia dziala swietnie
 
Do góry