Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

joozefx

New member
Jest może ktoś jeszcze komu przestały działać widgety.
U mnie wyskakuje komunikat "Wystąpiły zakłócenia w sieci. Proszę spróbować później" i tak od wtorku.
Pan z infolinii poinformował mnie, że TV działa normalnie a internet@TV był tylko dodatkiem, który nie sprostał oczekiwań klientów i dlatego z niego zrezygnowali.
 

pldeczek1

New member
Jest może ktoś jeszcze komu przestały działać widgety.
U mnie wyskakuje komunikat "Wystąpiły zakłócenia w sieci. Proszę spróbować później" i tak od wtorku.
Pan z infolinii poinformował mnie, że TV działa normalnie a internet@TV był tylko dodatkiem, który nie sprostał oczekiwań klientów i dlatego z niego zrezygnowali.

nie mozliwe u mnie dziala wszystko ok !!!:popcorn:
 

agafr0211

New member
Samsung LE32B651

Witam wszystkich,
Ostatnio kupiłam telewizor Samsung LE32B651 i wydaje się, że zakup jest udany niemalże pod każdym względem. Jedynym mankamentem jest "Rozmiar obrazu", którego nie mogę ustawić przez włączenie funkcji "dopasowania do ekranu". Pozostałe opcje tj. "4:3", "auto szerok.", "16:9", "powiększenie", "szer. pow." działają, natomiast "dopasowanie do ekranu" jest nieaktywne.

Mam prośbę, czy ktoś móglby mi podpowiedzieć, co powinnam zrobić, aby uruchomić tę funkcję? Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie uwagi
 
odłączanie pendrive od odbiornika.

gdy chce odłączyć pendrive od odbiornika poprzez bezpieczne odłączanie wyskakuje komunikat że nie można bezpiecznie odłaczyć urządzenia. dlaczego tak jest? co robię źle? prosze o odpowiedz.
 

joozefx

New member
Zrobiłem reset TV do ustawień fabrycznych i ustawiłem wszystko na UK. I w takiej konfiguracji internet@tv działa bez problemu:) tyle, że po angielsku. Jak ustawie na język polski i kraj wybiorę: "inne", to po włączeniu internet@tv wyskakuje komunikat "USŁUGA NIEDOSTĘPNA".

Może ktoś umie to wyjaśnić!
W jaki sposób uruchamiają się widgety w naszych TV?
 

pldeczek1

New member
gdy chce odłączyć pendrive od odbiornika poprzez bezpieczne odłączanie wyskakuje komunikat że nie można bezpiecznie odłaczyć urządzenia. dlaczego tak jest? co robię źle? prosze o odpowiedz.

a cos cię sie uczepili tak tej funkcji po co ona komu potrzebna ok ponad pol roku podpinam i pena i dyski i jeszcze nigdy ani razu nie uzywalem tej funkcji ani nie wylączałem telewizora bo niby po co co mialo by sie stac? :banned:
 

uznamer

New member
a cos cię sie uczepili tak tej funkcji po co ona komu potrzebna ok ponad pol roku podpinam i pena i dyski i jeszcze nigdy ani razu nie uzywalem tej funkcji ani nie wylaczałem telewizora bo niby po co co mialo by sie stac? :banned:
No właśnie. Poza tym, dawno już na tym forum wyjaśniono, że jest to błąd w tłumaczeniu i tak naprawdę ta funkcja działa, tylko sam komunikat temu działaniu przeczy.
O ile się nie mylę to funkcja bezpiecznego odłączania służy głównie do tego, aby świeżo zapisane pliki faktycznie na penie pozostały, a nie zniknęły wraz z jego odłączeniem. Używam głównie linuxa i tam jak się "bezpiecznie" nie odłączy urządzenia to faktycznie zapisu może nie być, po ponownym uruchomieniu pena. W przypadku TV nie ma takiej sytuacji tzn podłączamy pena z wcześniej zapisanymi plikami i nic na nim nie zmieniamy aż do jego odłączenia. W związku z tym (wg mnie) funkcja bezpiecznego odłączania nie jest tu do niczego potrzebna. Potwierdza to zreszta wypowiedź Pldeczka1.
 

stano4

New member
Maly problemik

Mam telewizor samsung le37 b651 i jak wejde w menu telewizora jest obcja? a potem obcja kontak z firma samsung tam jest kod modelu u mnie jest napisany kod modelu le37b650 niewiem dlaczego jak ja mam model wyzszy le b651 moze ktos to sprawdzic kto posiada le b651 jak jest u niego byl bym wdzieczny z gory dzieki.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Mam telewizor samsung le37 b651 i jak wejde w menu telewizora jest obcja? a potem obcja kontak z firma samsung tam jest kod modelu u mnie jest napisany kod modelu le37b650 niewiem dlaczego jak ja mam model wyzszy le b651 moze ktos to sprawdzic kto posiada le b651 jak jest u niego byl bym wdzieczny z gory dzieki.

Rozumiem że TV dostałeś w prezencie i to zupełnie nieoczekiwanie? Bo rozumiem że gdybyś kupował i sam wybierał to coś by powodowało że wybrałeś 651 a nie 650 czy inny 65*? Co tu sprawdzać jak w środku jest to samo a różni się tylko wersjami obudowy. Sorry za sarkazm ale znowu pojawia się banalne i proste do sprawdzenia na forum pytanie. Forum to nie jest tylko ostatnia strona.
 

wisnia

New member
Witam, miałem ten sam problem. Rozwiązanie okazało się trywialne. Należało przenieść na patyka zawartość katalogu "SAMYGO" tak aby ten katalog był w glównym katalogu patyka a nie "samygo extension pack 0.03".
Pozdrawiam.
Dzieki za radę Tribon ale to jednak nie to za kazdym razem montuje sie ten pier* UPNP serwer
 
Do góry