Ps4 czy warto

krishd

New member
No właśnie myślenie. Po co ma jeździć po sklepach tracić czas jak mogę zrobić 3x klik i gra jest u mnie, za za rok tracę tyle samo.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Mi 10 min zajmuje zakup na allegro przez telefon z wpłatą kasy i pozdrowieniami dla sprzedającego. A do tego sama gra przyjdzie. Faktycznie trudniej niż 3 klikniecia.
Kupując pudełko za rok, sprzedajesz za 50 z l i dokładasz do nowej gry. To kto logicznie myśli ty czy ja?
Rób jak uważasz, ani ty mnie ani ja ciebie nie przekonam do swoich racji
 

krishd

New member
Ja Cię nie próbuje nawet przekonać, nawet nie próbuję się z Tobą sprzeczać, po prostu to tylko tak napisałem. Pisze tylko że wyjdzie na to samo, za rok, bo teraz te 50zł więcej musisz wydać. Kupując przez allegro gra sama przyjdzie oczywiście, ale musisz czekać ja ją mam za ok 10-15 min na konsoli i już mogę grać, a Ty dalej czekasz aż przyjdzie ;)
Spokojnych i Zdrowych Świąt Ci życzę

Ps. Ja też nie jestem zwolennikiem kupowania gier przez ps tylko w sklepie wersje pudełkowe, ale czasem (parę tytułów kupuję jak stwierdzę że warto)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
FIFA czy GTA,to gry w które gra się długo....
Z kolei,w przypadku innych pozycji,według mnie,najbardziej opłacalne jest kupić wersję pudełkową,ograć ją w miesiąc czy dwa i sprzedać/wymienić,nie tracąc aż tak dużo...:wink:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kupując przez allegro gra sama przyjdzie oczywiście, ale musisz czekać ja ją mam za ok 10-15 min na konsoli i już mogę grać, a Ty dalej czekasz aż przyjdzie ;)

jak miałem 15 lat to nawet te 15 min dla mnie było wiecznością. Ale już nie jestem w gorącej wodzie kompany, więc przyjdzie za 3-5-7 dni to wtedy zagram. Na prawdę mi się nie pali i nie spieszy do niczego.
 

krishd

New member
jak miałem 15 lat to nawet te 15 min dla mnie było wiecznością. Ale już nie jestem w gorącej wodzie kompany, więc przyjdzie za 3-5-7 dni to wtedy zagram. Na prawdę mi się nie pali i nie spieszy do niczego.

Tu się z Tobą zgodzę też jak miąłem kiedyś ok 15 lat musiałem mieć na wczoraj, a teraz inni mają ok tylu lat i też chcą na już :)
 

pantomima

Banned
Yep, ukończone :D:D Dla mnie bomba pomimo małych miejscami wkurzających niedociągnięć. Teraz cisnę Batmana AK.

Na PSS pojawiło się demko Nier Automata (4,4 GB). Właśnie zasysam. Giera podobno zapowiada się mega.

Przeszedlem je wczoraj , wczesniej sciagnolem oczywiscie - jakies ponad 8 GB, a nie 4 .
Fajna gierka, mechaniczna taka . ze tak to ujme .
Raczej kupie gdy sie juz ukaze ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Seizo - Ty jestes obczajony .
Powiedz mi , ile ja misji musze zaliczyc zeby odpalic tryb multi w Nfs Rivals ?
Czu juz moge, ale jestem gupi i nie potrafie tego zrobic ....
Juz pytalem wczensiej ,ale zewro odzewu .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Yep, ukończone :D:D Dla mnie bomba pomimo małych miejscami wkurzających niedociągnięć.

Widziałem kilka minut rozgrywki i całkiem nieźle prezentuje się ten baśniwy klimat.
Fajna jest również rozkminka z humorami tego zwierzaczka...:wink:
ile ja misji musze zaliczyc zeby odpalic tryb multi w Nfs Rivals ?
Luknij w 50 sekundę jak gościu zmienia tryby.Może coś Ci to pomoże ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=EHvka8oUCKk&feature=youtu.be
 

BzykuDG

New member
Yep, ukończone :D:D Dla mnie bomba pomimo małych miejscami wkurzających niedociągnięć. Teraz cisnę Batmana AK.

Na PSS pojawiło się demko Nier Automata (4,4 GB). Właśnie zasysam. Giera podobno zapowiada się mega.

O jakiej grze mowa, bo nie mogę znaleźć?

Ja kończę Batmana AK i jest przekozak!
Dzisiaj wjechała też Forza 6, ale to wiadomo, nie ja PSa.
 

pantomima

Banned
Dzieki Piramida, ale to chyba nie to .
Trzeba poprostu przejsc pewne etapy, by moc odpalic tryb multi .
Kicha troche , bo pewne misje sa napr. trudne .
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A nie jest przypadkiem tak,że tryb single i multi są wymieszane na jednej mapie i spotykając kogoś (auto sterowane przez komputer lub przez innego gracza) możesz rzucić mu wyzwanie ? :wink:
 

piechu

Member
Bez reklam
jest chyba tak jak pisze @Piramida

cytat z recenzji trybu multi:
Rozgrywka wieloosobowa w Need for Speedzie opiera się na tych samych założeniach, co multiplayer w Need for Speed Rivals. Przechodząc kolejne wyścigi z trybu fabularyzowanego i eksplorując wirtualny świat, napotkamy innych kierowców. Część z nich jest sterowana przez sztuczną inteligencję, ale możemy również natrafić na prawdziwych graczy. Mogą to być zarówno przypadkowe osoby z różnych zakątków świata, z którymi gra nas połączy przed rozpoczęciem zabawy, lub też inni gracze z listy naszych znajomych, których możemy zaprosić do ekipy.

całość tutaj:
http://www.gram.pl/artykul/2015/11/07/need-for-speed-sprawdzamy-tryb-multiplayer.shtml
 
Do góry