Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Mysle ze nie . W opcjach jest kilka trybow ,ktore mozna rozgrywac w multi ale warunkiem jest 'raczej' ukonczenie podstawowych misji .

Jestes pewien ,czy z opisu gry tak Ci sie wydaje?
 

piechu

Member
Bez reklam
Przeczytałeś podlinkowaną recenzję? Tam jest jak byk napisane, że nie ma innej możliwości gry online z innymi graczami niż szwendanie się po mapie i liczenia na to, że jakiegoś spotkasz... a że serwery świecą pustkami to jest jak jest.
Ja przynajmniej tak rozumiem ten opis.
 

Dubek

Member
Bez reklam
No własnie nie, w NFS: Rivals nie ma podziału na multi i single. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym i w każdym momencie możesz podjechać do kogoś i go wyzwać.
 

pantomima

Banned
Ta gra ma 3 lata, logiczne że bardzo mało ludzi będzie w nią grało, pewnie za rok zamkną serwery i tyle.

Nieprawda . Wszystko zalezy od tego w jakim stopniu ta gra spodobala sie uzytkownikom i przedewszystkim - ludziska w roznych odstepach czasu kupuja konsole przez co nie dla wszystkich nfs rivals bd gra stara .
 

Dubek

Member
Bez reklam
No ale większość ludzi pewnie gra w NFS który wyszedł rok temu a nie w Rivals które wyszło 3 lata temu. Tak samo jak z Fifą. Są ludzie co grają w Fife 14 ale 90% gra w Fifę 16.
 

krishd

New member
Tak zapytam Może dla niektórych będzie to głupie pytanie.
Jak na kompie dodaje w PSN do koszyka gry i potem, wchodzę w koszyk na konsoli i chcę zakupić gry to jest pusty, czemu??
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Po ograniu demka Nier Automata śmiało mogę powiedzieć, że zapowiada się kozacka giera. Jak ktoś lubi japońskie klimaty i siekanki w stylu Devil May Cry to na pewno nie będzie zawiedziony.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja wczoraj pare h nocnych spędziłem przy Driveclub w sieci i na wyścigach. Pogoda w tej grze jest fenomenalna, w żadnej innej grze tego nie ma.
 

piechu

Member
Bez reklam
Drive Club jest naprawdę spoko. Szkoda, że tak wiele fajnych fur trzeba kupować w ps store mając tylko podstawkę. Aktualnie skończyłem Uncharted 4 a gwiazdor przyniósł mi Ratchet & Clank oraz The Last of Us. Szczególnie ta druga gra zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie póki co :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry