Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Do Drivecluba trzeba koniecznie dokupic seasson passa. Wtedy gierka pokazuje pazury. The Last of Us to majstresztyk, chociaż gra nie dla każdego. Caparzo wymiekł:p Ratchet też jest dobry. Mi gwiazdor przyniósł ROTR. Pogralem ze 3h. Gra fajna ale Uncharted 4 lepszy:p
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dużo aut jest darmowych w psplus. Mi dopiero koleś powiedział wczoraj. Ściągnąłem kilkanaście aut.

Tak wymiękłem w last of us. Ale.gram w uncharteda 4 na przemian z gta ;) Bardzo ładniegra wygląda i przyjemnie sie gra do tego całe te 4k, 60Hz i hdr.
 

Rafal7

Banned
Z chęcią bym zagrał w tą o dzikim Zachodzie, ta gra z dinozaurami które wyglądają jak roboty to porażka, wogóle reszta też dno, Crash to widzę że to już nie ten klimat.
 

piechu

Member
Bez reklam
Na pewno:
Red Dead Redemption 2
Uncharted: Lost Legacy
Mass Effect: Andromeda
Crash Bandicoot
Battlefront 2 (ale to na PC)

Być może:
Horizon Zero Dawn
Ni No Kuni 2
Gran Tourismo Sport (chociaż póki co zapowiada się słabo wg mnie)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie przesadzaj. Większość zapowiada się bardzo dobrze. Odświeżony Crash jest spoko. Do tego Nier, Horizon, Nioh, RE7, Ni no kuri, Gran turismo. Brakuje mi tutaj Detroid. Czuje że to będzie dobry rok dla PS4.
 

pantomima

Banned
Dokładnie. Zmienne warunki pogodowe w DC to mistrzostwo. A Panto pyka w Rivals :razz:

No pykam :p
Jazda mi juz troszke lepiej wychodzi, doszlo kilka aut - coraz bardziej gra mi sie podoba :)

W miedzy czasie pogrywam w Bloodborne - wciaga ale gierka kurew.sko trudna .
Po swietach ma kurier zajechac ze Street Fighter'em V :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sporo ciekawych nadchodzących gierek już wymieniliście,chociaż wydaje mi się,że niektóre z nich mogą pojawić się dopiero w 2018r. ;-)

To zapowiada się również nieźle :
[youtube]QoStMOpRBvQ&feature[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
To kupisz sobie. To gra tych samych ludzi co gta. Mnie dziki zachód nie interesuje
Wole samochody niż konie :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry