Ps4 czy warto

krishd

New member
No bo masz :) Wydaje się to całkiem logiczne ;) w końcu korzystasz aktualnie z pewnej formy promocji. Podejrzewam, że jeśli okres próbny wygalsby Ci przed 23 grudnia, miałbyś szansę na zakup rocznej subskrypcji w cenie 156 zł.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Po rozmowie z BOK, są zdziwieni że jest problem i mają to przekazać do działu technicznego, ale nie wiedzą kiedy to zweryfikują i naprawią. Propozycje dostałem taka żeby złożyć nowe konto, dodać do ps i zakupić w promocji.
 

pantomima

Banned
Panowie , dopadlem w koncu playa .
Odpalilem: Nfs Rivals , Bloodborne , R&C (narazie tyle mam z gier) i co - wciaga na maxa ;)

W nfs drazni mnie ten wstep , czyli jezdzenie w kolko , zbieranie czegos tam , nawet nie wiem co to :p
Dlugo to tak trwalo bd zanim bd mogl juz wybierac tryby jazdy ?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ja też cwaniakowałem w driveclub, na drugi wyścig włączyłem jakiegoś aston martina,, nie dałem rady. W gran turismo powoli do przeodu aż było super. Nie da sie od razu wygrywać No chyba że masz tv z input lagiem 1 bo na wysokich przecież nie da sie grać :D
 

pantomima

Banned
No pro pro ;)

Caparzo - jak dorwiesz nfs.a to daj znaczka , wtedy ja sie posmieje :p.

W pierwszej kolejnosci podbilem psx.a pod g30 - fajnie sie gralo, zn zwyczajnie .
Pozniej zlazlem na dol i odpalilem na vt - miazga , input i wizualnie wygladalo wszystko duzooo lepiej . No i dzwiek :)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Haha czego tu gratulowac ;)
Niebawem zmieniam kino , narazie na nie odkladam ,jak juz ustukam odp kwote i dokonam wymiany to wtedy graty bd uzasadnione ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
Weź, to, że nie umieściłem emotikona na końcu wypowiedzi to nie znaczy, że od razu jakiś foch ;)
A nie chcesz się załapać na promo jesli chodzi o PS+? W tej chwili cena jest naprawdę spoko za roczną subskrypcję. Ja "se lajsnąłem" jeszcze dodatkowo przedwczoraj GTAV, żeby sprawdzić co ten słynny online oferuje :)
 

pantomima

Banned
Szczerze to nie zalezy mi az tak na promocji. Narazie pogram w to co mam .
Tryb online przyda mi sie tylko do Nfs.a ale zeby go wykorzystac to musze troszke pojezdzic . Poki co to kalecze strasznie ;)
Nawet tego okresu probnego nie akywowalem bo na co .
Na siec jeszcze jestem za slaby . Nabiore wprawy i dopiero wtedy zaczne sie bawic w multi, tym samym bd zmuszony wykupic PS+.
W okresie swiateczno nowo rocznym i tak nie pogram , dopiero w nowym roku .
Od 17 do 1 to juz sie rozpedze . Urlop biore specjalnie pod Australian Open, jak co roku zreszta zeby sledzic turniej :p
Dwa tyg resetu - play/AO i tak na przemian ;)
 

vectra1

Member
Bez reklam

Ile Cię to kosztowało ?
Sony przed świętami wyprzedaje starą wersję lub slim, w kwestii pro zrobiła się cisza.
Na Allegro dwie oferty i to jeszcze po 1999
Za to "nowa" cena 999 za starą konsolę jest chyba na każdym portalu, w telewizji i gdzie się da.
Nawet na profilu Sony ani słowa o ich nowym dziecku
 

pantomima

Banned
1769 zl . w internetowym sklepie Electro , z darmowa dostawa .
Ceny slima sa bardzo korzystne bo to tylko 999 praktycznie w kazdym dostepnym sklepie - taki swiateczny rabat , ale na pro nie dali zadnego .
Moze w nowym roku gdy rusza poswiateczne wyprzedaze cena pro troszke spadnie ;)
 
Do góry