Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Mam problem z FEN, który nie chce współpracować z TRAKT. Wszystko działa pod KODI Maven 19.5 z dodatkiem TRAKT z repozytorium KODI. Z The Promise nie ma żadnych problemów, a w FEN nic się nie pokazuje. Czy są jakieś "myki" konfiguracyjne? Korzystam z Real-Debrid. Chciałem przerzucić się Na FEN, bo jest naprawdę szybki, ale... Może ktoś coś doradzi...
 

EMR9

Member
Witam czy te Kodi Maven można aktualizować do nowszego (nowsza data wydania) chodzi mi o to czy nie potracę swoich ustawień skórki i wtyczek
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Witam czy te Kodi Maven można aktualizować do nowszego (nowsza data wydania) chodzi mi o to czy nie potracę swoich ustawień skórki i wtyczek
Można,w repo Kodinerds jest nawet do tego program.Do Nexus-a najlepsza wersja obecnie jest kompilacja z 20.12.Pozniejsze przynajmniej u mnie sprawują się gorzej.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Mam problem z FEN, który nie chce współpracować z TRAKT. Wszystko działa pod KODI Maven 19.5 z dodatkiem TRAKT z repozytorium KODI. Z The Promise nie ma żadnych problemów, a w FEN nic się nie pokazuje. Czy są jakieś "myki" konfiguracyjne? Korzystam z Real-Debrid. Chciałem przerzucić się Na FEN, bo jest naprawdę szybki, ale... Może ktoś coś doradzi...
Spróbuj zrobić ponowna autoryzację na defaultowej skórce Estuary.
 

EMR9

Member
A tą z 20.12 z tamtąd się pobierze czy raczej już nie ja mam jakąś z listopada dość stara

jak byś miał pod fire maxa byłbym wdzięczny
 
Ostatnia edycja:

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dodawaj materiały do kolekcji a nie do watchlist.
U mnie bez zadnych problemow ładuje watchlist. Kolekcje tez mi czyta a tam nie zagladam bo wiem co mam na dysku 😉

P_20230104_171641.jpg


Nie musialem taz nigdy zmieniac skorki zeby autoryzowac trak. Jakos nie moge znalesc sensownego wytlumaczenia tego zabiegu? 😜
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A znajduje Wam Fen,takie filmy jak Gandhi i Mr. Smith Goes to Washington ?
U mnie same uncached,a przeinstalowywałem przed chwilą Fen.

 
Do góry