Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem jak Ezra ale FEN autoryzuje się bezproblemowo.Może jest jakis konflikt z modułem ?my accounts" z którego korzystał/a swego czasu i Ezra i FEN ?
 

leszekgd

Member
Na forum "Kodi w pigułce" zapytałem czy jest szansa na dostosowanie Napiprojekt Katalog do Kodi Nexus. Dzięki koledze DenDy z tamtego forum dostępna jest aktualizacja wtyczki. Pobieżnie sprawdziłem i działa! Teraz przejście na Nexusa ma sens!
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Na forum "Kodi w pigułce" zapytałem czy jest szansa na dostosowanie Napiprojekt Katalog do Kodi Nexus. Dzięki koledze DenDy z tamtego forum dostępna jest aktualizacja wtyczki. Pobieżnie sprawdziłem i działa! Teraz przejście na Nexusa ma sens!
Potwierdzam - działa.Obydwu Wam należą się podziękowania.
 

EMR9

Member
A takie pytanko mam na fire max podłączony pen jako dodatkowa pamięć bo tego flesh to on ma trochę mało i kodi mam na penie jak w takim razie zipa zainstalować na nim w kodi
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trudno powiedziec bym polecał, bo nie korzystam z żadnej z nich .Jednak apki znacznie prostsze od Kodi ,które można spiąć z RD to np. Syncler,Cinema HD,Stremio.
Synclera nie znajduje w sklepie.
CinemaHD nie reaguje na "Settings".
Ten ostatni jeszcze sprawdzę... ale znalazłem apkę RealDebrid (poza sklepem Play) i poniekąd działa ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,znalazłem tego Synclera i autoryzowałem RD.
Skopiowałem link (9:53 sek.) od gościa poniżej i nie znajduje źródeł.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na tych ustawieniach,znajduje coś do nowszych filmów,ale z Predziem,już nie jest tak kolorowo ;)
Polish_20221231_125705248.jpg

Polish_20221231_125841372.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do Stremio,zainstalowałem dodatek Torrentio i mam teraz ponad 100 Predatorów :grin:
Też można oglądać "na żywo" ale chciałem dodatkowo podpiąć RD i coś tam narzekają ;)
Fajnie,że można oglądać przez swój player,chociaż dla mnie,to i tak raczej tylko ciekawostka...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Uważaj że stremio bo jeśli łączysz się bez pośrednictwa RD to uczestniczysz w sieci BitTorrent.Mowiac w skrocie- seedujesz torrenta!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale ja tylko słyszałem,że to działa "na żywo",tak jak i Orion :grin:
Nie odpaliłbym tego,a jak już,to najpierw schowałbym się pod kołdrę :grin:
Podpiąłem RD.
Ogólnie,z tego co zauważyłem,to znajduje sporo więcej polskich produkcji,w porównaniu do FEN.
To kto tam ma znajomości na forum Kodi ? ;)
 
Do góry