Płyty cd w stereo

werf

Active member
Bez reklam
Lolek popraw mnie, jeśli się mylę. Kupujesz płyty SACD i grasz nimi z amplitunera, jeśli tak to muszę przyznać, że dość osobliwe masz podejście do tematu.?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bardzo osobliwe... :) ale pocieszam się tym, że mam pewne plany na przyszłość..:)daj Bóg może się spełnią.... ale fakt faktem jesteś pierwszym, który zadaje takie pytanie.I byłem przekonany, że to innym forum mi ktoś za da, patrząc na pewne moje zakupy w cd. -:) i na to co oni posiadają jeśli chodzi o stereo. Dobrze, że chociaż oďwarzacz sacd posiadam.. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj przyszła ostatnia do mnie płytka w tym roku i jest to już moja czwarta płyta Carrie Newcomer wyprodukowana w USA tak jak pozostałe trzy, natomiast jedna w SACD została wytłoczona w Niemczech w "Rybce". Jeszcze na jedna poluję, ale nie mogę wyhaczyć w miarę normalnej cenie..

picture hosting

 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzięki Paweł za twoje posty bo dotarły do mnie dwie genialne płytki zarówno jakościowo jak i repertuar super
 

Henry

Active member
Bez reklam
A do mnie kilka dni temu przyjechały najładniejsze płytki z całej kolekcji,
jeszcze cieplutkie ;)
grabaż i strachy.jpg
 

WuMike

New member
Bez reklam
Dzięki Paweł za twoje posty bo dotarły do mnie dwie genialne płytki zarówno jakościowo jak i repertuar super

O gustach się nie dyskutuje, ale poza oprawą wizualną, dla mnie Live in Gdańsk Davisa Gilmoura był muzycznie ciekawszy, szczególnie dlatego, że pojawił się najlepszy subiektywnie utwór - suita, czyli Echoes.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Mi też pasują, szczególnie, że tam byłem rok temu i wciąż czuję fascynację miejscem.

Niemniej jednak, muzycznie LiGD jest ciut lepszy. Wizualnie za to, na dobrze skalibrowanym TV OLED Pompeje są kapitalne.
 
Do góry