Płyty cd w stereo

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie lista lista a zobaczysz jak szybko Ci się rozejada , szybciej niż ciepłe bułeczki. .. :)

Wracając do tematu , to dzisiaj wpadły mi w ręce 3 płytki z koledami. Jako że święta nie długo to polecam pierwsza płytkę koloru niebieskiego za. 9.90zl . Śpiewa Michał Soltan.
Powiem Wam tak płytka nagraną cudownie, kontrabas, gitara akustyczna itd. audiofilska płytka za 10zł a jakością porównywalna do najlepszych płyt Stockfischa. Vocal tego artysty jest przepiękny, idealnie umiejscowienie pośrodku artysty wypchniety przed kolumny, przez co kolumny znikają w pokoju...
Nie żartuje kupcie sobie i pzesluchajcie....to zobaczycie o czym pisze jedynie 10zl. Czysty dźwięk, słychać każde szarpnięcie struny i posunięcia palców na strunach itd... Gorąco polecam.
program do robienia gifów online
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdybym zobaczył u kogoś łzy w oczach ; )

Wrzucaj listę ;)

pobrane.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig płytki trzeba eksponować, u mnie kiedyś będą mieć swoje widoczne miejsce, a jest ich sporawo.



Btw bipo gdzie dostanę tą zachwalaną niebieską płytkę?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja kupiłem w kiosku kolporter, popytaj w kioskach z gazetami. Naprawdę bardzo fajna płyta z koledami w dobrej jakości. :)
To ja wkleje swoje z projektora :) :

I z kapelutkiem... hi hi
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No dobrze, to jak zatem odsłuchujecie muzykę?
O ile potrafię łyknąć całe albumy delektując się każdym kawałkiem konkretnego autora, to w większości mam ochotę wracać do konkretnych kawałków z dziesiątek wykonawców, a ci na CD są porozrzucani, dosłownie.
Kiedyś to miałem ładnie poukładane alfabetycznie, potem kombinowałem ze specjalnymi boxami pod CD (wciskało się nr. z nazwą artysty i cd się wysuwała) i latało się pod player zmieniać cd, ale to dalej nie zmienia faktu, że odbiera mi to przyjemność z ciągłego odsłuchu.

Często mam ochotę zrobić sobie długi mix (składankę), a żonglowanie tego nie ułatwia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A przepraszam bardzo, czy ja gdzieś napisałem, że chce sprzedać? ; )
Nie mogę z wami, kolega ma dylematy i rozterki, a czuję się jak ten kotek osaczony wilkami :D
Podobne dylematy miałem z kasetami magnetofonowymi.
Równolegle zastanawiam się cały czas co z filmami BR, trzymać i w przyszłości ozdobić półki kolekcją w jakiejś salce odsłuchu, czy pogonić.

Btw. Gdyby jakaś Misia przyszła z miną tego kotka, to nie byłoby tematu :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem jak z CD, bo nie lubię muzyki cyfrowej, ale jak któż z forum ma na sprzedaż kasety-szpulki, to do mnie poproszę o info. Dogada my się. ;)
Ten Wasz kot-mem , to już przeszłość;-) Ten jest piękniejszy:)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A przepraszam bardzo, czy ja gdzieś napisałem, że chce sprzedać? ; )
Nie mogę z wami, kolega ma dylematy i rozterki, a czuję się jak ten kotek osaczony wilkami :D
Podobne dylematy miałem z kasetami magnetofonowymi.
Równolegle zastanawiam się cały czas co z filmami BR, trzymać i w przyszłości ozdobić półki kolekcją w jakiejś salce odsłuchu, czy pogonić.

Btw. Gdyby jakaś Misia przyszła z miną tego kotka, to nie byłoby tematu :D

O kasetach kiedyś tutaj pisałem, nawet zdjęcie wstawiałem jednego z pudełek , które poszło do kosza...sentyment był, ale trzymać ponad 250 kaset dla trzymania , nie ma sensu żadnego.. Dlatego moim skromnym zdaniem, jeśli płyty cd przestają Cię kręcić to lepiej sprzedać i coś sobie kupić co sprawia Ci 100 % radość.
 

sentyzibi

Well-known member
Po przeczytaniu posta Armanig'a zacząłem sam się zastanawiać... Choć moja kolekcja CD nie jest zbyt imponująca, bo tylko trzysta kilkadziesiąt pozycji, to jednak ( a może właśnie dlatego) nie znalazłem zbyt wiele płyt, które nie byłyby moimi ulubionymi, lub nię wiązała się z nimi jakaś osobista więź. A to polowanie na nią, a to koncert, albo inne sentymenty. Pomijając te kupione przy okazji, to Armanig przypomnij sobie te emocje przy kupnie ulubionych krążków, lub specjalnych wydań, czy limitowanych edycji, albo tę ekscytację przy jego rozpakowaniu i pierwszym załadowaniu. Sam poszukuję jeszcze wielu pozycji, zwłaszcza tak jak Lolek, polskich starszych wydań polskiego rocka, ale po analizie nie znalazłem w swoim zbiorze płyt, które mógłbym zastąpić tymi z marzeń.
Rozumiem wygodę korzystania z niefizycznych nośników, bo też czasem korzystam, ale do pozbycia się CD chyba jeszcze nie dojrzałem.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
O kasetach kiedyś tutaj pisałem, nawet zdjęcie wstawiałem jednego z pudełek , które poszło do kosza...sentyment był, ale trzymać ponad 250 kaset dla trzymania , nie ma sensu żadnego.. Dlatego moim skromnym zdaniem, jeśli płyty cd przestają Cię kręcić to lepiej sprzedać i coś sobie kupić co sprawia Ci 100 % radość.

Wyrzuciłeś kasety do śmietnika???!! :( Barbarzyństwo to, Lolek. Ja tutaj perelki na kasetach szukam,a
On do śmietnika.:cry::cry:
 
Do góry