Płyty cd w stereo

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Alphaville, Pink Floyd, Led Zeppelin, Dire Straits, Genesis, Marillion, Scorpions, Queen, OMD :) ))) .... cytując klasyka "... najbardziej podobają się nam te przeboje które już znamy..." stwierdzam, że moje gusta muzyczne za pewnymi nielicznymi wyjątkami zatrzymały się na latach 90 ubiegłego stulecia :) ))) i ani kroczkiem nie chcą za nic wskoczyć w XXI w. .... quźwa stary już chyba jestem!!! :(

JanVid ja w sumie stary nie jestem, a słucham zespoły, które wymieniłeś:D
Jak nie słyszałeś koncertu OMD - Live - Architecture & Morality & More na BD to polecam:) Do Twojej listy dodałbym jeszcze Ultravox.
Sami nie jesteście :)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Taak, będzie remaster mojej ulubionej płyty. Szkoda że nie zrobią mixu do 5.1 na sacd. Usłyszeć kawałek Sounds like a melody na kinie to byłoby coś:)

Płyty Alphaville są kapryśne do odtworzenia ,szczególnie drugi album "Afternnon in Utopia" myślę że wina leży w rejestracji tego albumu

Wracając do albumu "Forever Young" ta płyta ukazała się w Niemczech w złocie w serii " 40 golden greats"
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Alphaville, Pink Floyd, Led Zeppelin, Dire Straits, Genesis, Marillion, Scorpions, Queen, OMD :) ))) .... cytując klasyka "... najbardziej podobają się nam te przeboje które już znamy..." stwierdzam, że moje gusta muzyczne za pewnymi nielicznymi wyjątkami zatrzymały się na latach 90 ubiegłego stulecia :) ))) i ani kroczkiem nie chcą za nic wskoczyć w XXI w. .... quźwa stary już chyba jestem!!! :(

Staray nie stary :) ważne, że słuchasz to co sprawia Ci przyjemność i to jest najważniejsze.. kilka pozycji z wymienionych róneiż słucham i myślę, że mój wiek nie ma znaczenia :) A na koncert Dire Straits coraz blizej..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
25.02 Warszawa - wiadomo nie jest to 100% zespołu D.S., ale patrząc, że bilet kosztował 200 zł to prawie jak za darmo.. oczywiście w moim mniemaniu.. A zawsze człowiek na żywo posłucha utworów D.S :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Nie to że bym się czepiał ale Dire Straits bez Marka to już nie to.Pewnie repertuar też będzie sporo okrojony tak jak jest teraz w serwisach streamingowych.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Werf oczywiście można tak podejść do sprawy to podobnie jak niektórzy mówią, że Dżem bez Ryśka to już nie to samo.. co jest dzisiaj.. i można tak całymi dniami rozważać za i przeciw.. na koncertach Dżemu byłem chyba ze 6-7 razy.. i zawsze mi to sprawia radość bez względu jaki wokalista śpiewał.. W przypadku D.S. wiadomo, że to też nie będzie to samo co by było kiedy śpiewałby M.K., ale litości czy 200 zł to jest taki szał kasy, aby żałować aby posłuchać na żywo utworów tego zespołu, a tym bardziej dla tych co mieszkają w Stolicy lub w jej okolicach ???? Z igły widły się robi z tej sprawy jak dla mnie..
Ps. I bądźmy szczerzy M. K. jeśli chodzi o wokal to nie jest to co np prezentował Freddie Mercury, a tylko On dla mnie jest nie do zastąpienia, jeśli chodzi o głos w zespołach rockowych.. Bo takich wokalistów już nie ma na tym świecie.. był jeden jedyny i niepowtarzalny.. To tak jak w Popie dla mnie takim wokalistą był George Michael..
 
Ostatnia edycja:

sentyzibi

Well-known member
W Anglii są nawet festiwale tzw. Tribute Band. Też tak uważam: jeśli cena wejściówki jest przystępna, to frajda jest i tak, bo na żywo to na żywo.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Prawda jest taka, ze powód zawsze się znajdzie dla którego "nie będzie warto" wydać takich czy innych pieniędzy np na koncert, płytę cd, winylową itp...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dwie oczekiwane płytki w końcu dotarły pierwsza z nich to najnowsza płytka SI - A. Bocelli - wydanie deluxe Edition w SHM, dodatkowo jest 4 utwory i płytka dvd z dwoma teledyskami i z jednym utworem śpiewanym na żywo na zamkniętej imprezie nad Oceanem. Repertuarowo mi odpowiada, myslę, że Ci co lubią tego Mistrza również będą zadowoleni, a tym bardziej,że kilka utworów jest w duecie i naprawdę fajnie to brzmi. Jak to mówi mój kumpel uszy się cieszą.... Jutro czas na druga płytkę..

hosting zdjęć darmowy
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I drugą płytkę odsłuchałem tym razem jest to moja trzecia płytka J. Iglesiasa w K2hd i tak jak poprzednie dwie tak i ta daje radość ze słuchania jaki pod względem repertuaru.. Powtórzę to co kiedyś pisałem co o nim powiedziano, że ..." nie ważne w jakim języku śpiewa - wszystko co śpiewa jest poezją.. "

hosting za darmo

picture upload

Jeden minus to fakt, iz mogłoby być więcej utworów..

 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie się pojawiło kilka "nowych" płyt. Dwie wrzucę.

Pierwsza płyta z polecanych to Petera Green, z 79 rok. Ja mam wydanie 2005 do kupienia za 30zł.

PG.jpg


Dobra płyta chyba najlepsza PG. Dobry skład. Bardzo pomagał Snowy White (Krzysztof wiem , że lubisz :) ) oraz Peter Bardens znany z grupy Camel z której też mam kilka płytek.

Fajne rockowo/bluesowe granie. Fajnie nagrana. Czuć stare czasy, dobre brzmienie. Można pograć głośno :)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
U mnie się pojawiło kilka "nowych" płyt. Dwie wrzucę.

Pierwsza płyta z polecanych to Petera Green, z 79 rok. Ja mam wydanie 2005 do kupienia za 30zł.

PG.jpg


Dobra płyta chyba najlepsza PG. Dobry skład. Bardzo pomagał Snowy White (Krzysztof wiem , że lubisz :) ) oraz Peter Bardens znany z grupy Camel z której też mam kilka płytek.

Fajne rockowo/bluesowe granie. Fajnie nagrana. Czuć stare czasy, dobre brzmienie. Można pograć głośno :)


O masz kolejna płyta do kupienia :( , przez tego Pawła pójdę z torbami a już nic w styczniu żadnych płyt miałem nie kupować...:cry:
 
Do góry