Płyty cd w stereo

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wracając do Gilmoura to ostatnio upolowałem w fajnej cenie Rattle That Lock. Mam na vinylu , ale lubię ten album więc kupiłem też na cd. 25zł żaden pieniądz. Przy okazji dokupione kilka płytek , żeby paczkomat się opłacał. W sumie wszystko z przesyłką 100zł , a jest czego posłuchać.

p-ytki1.jpg


Pierwsza solowa płyta MK średnio mi znana. Fajna i fajnie nagrana. Jest kilka szybszych rytmicznych kawałków jak na Marka.

DCD to chyba ich jedna z lepszych płyt. Jak ktoś ich lubi to polecam. Afrykańskie klimaty. Płyta do przesłuchania w całości.

Do tego Cassandra Wilson ostatnio mi podchodzi. Dobra płyta choć nie lepsza niż New Moon Daughter.
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
A dziś na tapecie prezenty gwiazdkowe.

Zimmera nikomu z kinomaniaków nie trzeba przedstawiać.

HZ.jpg


Doskonały koncert. Płyta jest tez chyba na dvd i bluray. Na pewno też na kinie domowym zabrzmi świetnie.

No i to na co czekałem najbardziej :)

The Song Remains The Same - Led Zeppelin.

LZ.jpg


LZ1.jpg


Jest to wersja zremasterowana 2018. Koncert z 73 toku, płyta wydana na 50-lecie zespołu. Nie lubię robić rankingów , ale to dla mnie jeden z lepszych koncertów rockowych, jak nie najlepszy (nawet tu nie chodzi o jakość samego wydania , a o treść). Niesamowite aranżacje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dołączam się do Krzysztofa- świetne wydanie, dlatego ludzie choćby z tego powodu kupują cd :) Nightwish fajnie wydaje swoje płyty.
Gilmour widzę, ze ostatnio tutaj króluje.. :) Kilku z nas w ostatnim czasie kupiło Jego płyty.

Ps. Zimmer rozumiem, że fajnie nagrany?
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Przedświąteczne zakupy. Jak powiedział tak zrobił. Powrót do korzeni :)
W 99% to 20-letnie starocie. Możliwe, że nie wszyscy skojarzą te kapele.

Trochę Polskiej twórczości...



... trochę zagranicznej

 

Bipo

Active member
Bez reklam
Paweł uspokój się chłopie bo mi miejsce na półkach cd się szybko skończy i trzeba będzie kolejny słupek dostawic... :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ps. Zimmer rozumiem, że fajnie nagrany?

Tylko raz na razie przesłuchałem i niezbyt głośno , a filmówkę lubię trochę głośniej posłuchać. Wstępnie moim zdaniem dobrze jest zrealizowana ta płyta.

Paweł
Zimmer jest na BD z Atmosem świetnie nagrany, oprócz tego na Canal+ 4K leci 1h tego koncertu:)

dzięki za info. Gdybym miał kino pewnie już by u mnie ten koncert na blu leżał na półce.

Paweł uspokój się chłopie

Jakbym słyszał moją żonę jak przynoszę do domu kolejne płyty ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Obowiązkowa pozycja dla kinomaniaków i mam nadzieję, że ukaże się na UHD BD bo na Canal+ wygląda fajnie w 4k.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czas otworzyć sezon na płyty cd w 2019 roku.... kolejne płytki w SACD od Stockfisza i jak zwykle nagrane na odpowiednim poziomie..


 

JanVid

New member
To przecież nie po naszemu :) )))..... czy one tam piszą o Alphaville-Forever Young (1984) ???
Fajnie by było :) )))
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Taak, będzie remaster mojej ulubionej płyty. Szkoda że nie zrobią mixu do 5.1 na sacd. Usłyszeć kawałek Sounds like a melody na kinie to byłoby coś:)
 

JanVid

New member
Alphaville, Pink Floyd, Led Zeppelin, Dire Straits, Genesis, Marillion, Scorpions, Queen, OMD :) ))) .... cytując klasyka "... najbardziej podobają się nam te przeboje które już znamy..." stwierdzam, że moje gusta muzyczne za pewnymi nielicznymi wyjątkami zatrzymały się na latach 90 ubiegłego stulecia :) ))) i ani kroczkiem nie chcą za nic wskoczyć w XXI w. .... quźwa stary już chyba jestem!!! :(
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
JanVid ja w sumie stary nie jestem, a słucham zespoły, które wymieniłeś:D
Jak nie słyszałeś koncertu OMD - Live - Architecture & Morality & More na BD to polecam:) Do Twojej listy dodałbym jeszcze Ultravox.
 
Do góry