Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejne płyty z Azji dochodzą do kolekcji pierwsze dwie to płyty w SHM CD Diany Krall – When I look in your Eyes, Live in Paris. Kolejne dwie to płyty w formacie Blu – Spec CD grupy Toto – Turn beck oraz Isolation.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Oprócz vinyli kupuję też czasem płyty CD.
Do kolekcji dołączyła kolejna płyta z Dalekiego Wschodu.
Tym razem w formacie XRCD.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejne płyty dochodzą do kolekcji Diany Krall pierwsza to The look of love w SACD (wydanie amerykańskie), druga to Turn up the quiet w SHM CD i trzecia Quiet nights – wydanie japońskie.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Kolejne płyty dochodzą do kolekcji Diany Krall pierwsza to The look of love w SACD (wydanie amerykańskie), druga to Turn up the quiet w SHM CD i trzecia Quiet nights – wydanie japońskie.
@lolek126 ...
po co Ty w ogóle podajesz nazwy wykonawców.To tylko zbędna strata czasu.
Nie wystarczy tylko podać ,że płyty ,które masz dostać są w SACD ,SHM CD i Bóg wie czym tam jeszcze( im więcej literek tym bardziej ałdiofilsko ) ,oraz że z Japonii i USA ? ;)
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Lolek tu na forum, w tym wątku, robi sobie spis swoich cdeków :D
- ma zawsze i wszędzie do tego spisu dostep, nie musi marnować miejsca na taką listę na swoim komputerze,
a poza tym jak już skleroza go ogarnie i zapomni co ma i w jakiej jakości to tu zajrzy i wszystko wie ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek tu na forum, w tym wątku, robi sobie spis swoich cdeków :D
- ma zawsze i wszędzie do tego spisu dostep, nie musi marnować miejsca na taką listę na swoim komputerze,
a poza tym jak już skleroza go ogarnie i zapomni co ma i w jakiej jakości to tu zajrzy i wszystko wie ;)
Damy radę to ogarnąć jest tego sporo, ale znam ludzi, którzy mają zdecydowanie więcej płyt i ogarniają...... lubię muzykę z płyt sprawiają mi radość i to jest najważniejsze. A pewne sprawy przestałem komentować szkoda czasu i zdrowia.
Ale dzisiaj i tak najważniejszy jest stadion narodowy i mój Real Madryt, koszulka przygotowana, obiadek i jedziemy, mam nadzieję, że chłopaki sprawią mi i Bratu radość, a jutro z rańca Mazury i żagle do poniedziałku, pogoda zapowiada się świetna, więc warto korzystać i wyjść z murów dla zdrowia i odpoczynku.

Pozdrawiam i słońca życzę. 🤗
 
Ostatnia edycja:

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Kolejna płyta ,sam nawet nie wiem skąd i w jakim formacie( i jeśli mam być szczery to zwisa mi to :grin: ) ,dołączyła do kolekcji.:grin:
Tym razem, jak na mnie, zupełnie nietypowo.;)
Marcus Miller.
Kompozytor ,multiinstrumentalista ,ale przede wszystkim gitarzysta basowy.
Doskonały solista ,wzięty muzyk sesyjny,producent muzyczny.Klang jego basu słychać na ponad 400 albumach różnych wykonawców.Marcus ma też powiązania z Polską.Jego grę można usłyszeć na płycie "Jest" Budki Suflera.
20240827_104354.jpg

20240827_104448.jpg

20240827_104629.jpg

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak ktoś lubi standardy muzyczne XX wieku to polecam płyty Roda Stewarta: Fly me to the moon ...The great American Songbook Volume II i V w połączeniu z jego barwą głosu dają dużą radość ze słuchania tych płyt.

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Udało się załatwić I cz. ze składanki Roda Stewarta - The great American song book - It had to Be You, posłucham sobie dzisiaj wieczorkiem.
 
Do góry