Płyty cd w stereo

JanVid

New member
...bo jakbyś poznał ludzi, którzy maja po 600,700, 800 płyt cd plus do tego maja po 300-500 płyt winylowych to wtedy też byś spojrzał inaczej na ten temat. Jak widzisz na oczy tyle płyt u kogoś to uwierz mi, że nogi się same uginają z wrażenia.... pewnie młodszy jesteś niż moja skromna osoba, choć śmiem twierdzić, że jest szansa, że jeden jak i drugi nośnik przeżyje Ciebie.......

...... znam taką osobę to własnie min. ja ze stanem posiadania CD Audio ok. 750 szt., płyta Winylowa ok. 250 szt, kaseta CC ok. 350 szt. no i pliki tysiące ..... a co do wieku ... i tu się mylisz sądzę, że właśnie tobie sporo jeszcze latek do mnie brakuje :) ... to co piszesz o zagranicznych sklepach CD mimo wielkich ochów i achów entuzjastów to uświadom sobie, że to jedynie nisza (proponuje zapoznać się ze statystykami ekonomicznym rynku CD).
Zdania nie zmienię i nadal twierdzę, że dni płyty CD są już dawno policzone w przeciwieństwie do winyli, gdyż to jest zupełnie już inna bajka mentalno i techniczne zdefiniowana.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To co zakładamy się ? :) Ja patrząc na pewne rzeczy uważam to co pisałem, szkoda czasu aby to samo pisać... ale jestem przekonany, że płyty cd będą jeszcze bardzo długo z nami.. winylowe również, a które to 5 lat temu były już w zapomnieniu w takich krajach jak Polska. Problem niestety jest z dostępnością płyt w nowych formatach, ale to raczej się nie zmieni, bo w Polsce tak jest, że jak ktoś ma dystrybucje na pewne płyty to .. a szkoda pisać.. wyjątkiem jest Stockfisch, gdzie płyty są naprawdę w dobrych cenach i w bardzo dobrej jakości, tylko repertuarem nie wszystkim pasuje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida różnie może być, ale powiem Ci jedno jeśli moja Córka czy też moja Chrześnica mają czasem chęć posłuchać C. Dion czy też A. Bocelli i nikt ich do tego nie zmusza. A jak usłyszą to potrafią przyjść i słuchać razem z nami, a przecież to są dzieciaki to ja wierzę w ludzi i wierzę, że są takie dzieciaki dla których nie jest wszystko jedno czego będą słuchać i na czym za te 10 lat . A czas pokaże.. Ale ja wierzę w takie dzieciaki, to tak jak jesteś na koncertach Dżemu, Lady pank i widzisz jak są dzieciaki, które mają po 16 -18 -20 lat.. To jest mega fajne dla człowieka, który jest po 40 stce.. dlatego mam wiarę w młodych ludzi, ze MP3 itp nie wszystkim wystarczy... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A wracając do płyt bo w końcu o tym jest wątek :) dzisiaj odebrałem już szóstą płytę ostatnio poznaną S. Mclachlan , tym razem coś na Święta :) miło i nastrojowo dla całej Rodziny..



 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Chyba trzeba by cię podać za znęcanie się nad rodziną :D

Heniu Ty mój Kolego sympatyczny, pocieszam się tym, że to nie jedyne takie dzieci :) Chrześnica gra troszkę na klawiszach (nauczycielka do niej przychodzi) a moja zaczęła szkołę muzyczną na gitarze... zobaczymy ile z tego wyjdzie, ale nawet jeśli nic to zawsze myślę, że coś dla siebie wyniosą z tych lekcji obie Księżniczki.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja dzisiaj*** zaznajomiłem się z kolejnymi Artystami, którzy nagrali swoje płyty*** Stockfische w SACD******:) bardzo lubię te płyty.. a cena do jakości nagrań - świetna.

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A tego Pana poznałem deko lepiej prawie rok temu, kiedy był koncert Świąteczny w C+ albo w HBO.. i tak sobie wtedy pomyślałem, że może warto by było zakupić kilka płyt Kanadyjczyka śpiewającego jazz jak i pop.. zeszło mi 12 miesięcy zanim kupiłem płyty, ale po pierwsze warto było tyle czekać, bo płyty przyzwoicie nagrane, po drugie teraz akurat promocje jakieś są na tego Artystę co mnie ucieszyło, a po trzecie tak mnie zaciekawił, że pewnie coś jeszcze kupię z jego płyt.. a na razie pierwsze trzy, bo jedna z nich jest to podwójny album...



image host
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odebrałem płytkę Mistrza z Włoch... jest jednym z artystów najlepiej sprzedających swoje płyty, więc pewnie i ta sprzedała się całkiem dobrze..


 
Do góry