Panasonic TH-50 PY800 - Kiedy i za ile?

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Pobijcie sie ;)

Nie ulega wątpliwosci ze Pioneer zjada Panasonica na sniadanie :)

A kto tego nie widzi to trudno, ma chyba słaby wzrok :)

Ale wcale nie twierdzę ze Panasonic jest zły

Jest na drugim miejscu i tyle

Wiem co mowie, miałem oba, zostałem przy Pioneerze
 

jacky-x

New member
Interesuje mnie Panasonic PY/PZ 800 i dla informacji o tym modelu zaglądam do tego wątku. Czy jestem naprawdę skazany na czytanie wychwalania pionka w większosci postów przez ich właścicieli (prosiłem już wczesniej w tej sprawie). Przeciez jest i dział Pioneera i tam mozna do woli szaleć w temacie tego modelu. Po co kogoś uszczęsliwiać na siłe, każdy wybiera wg własnych preferencji i uznania, przeglądałem tez i ten dział, dowiedziałem się co chciałem i wróciłem do Panasonica, bo to wybrałem, a tu w kółko to samo. Dobrze, że jest @RheeTCT bo tak to juz chyba z tematu zostałaby tylko reklamówka wspomnianej marki, niech pozostanie najlepsza, ale ludzie będą wybierac również samsungi, toshiby, LG itd i to tez beda bardzo dobre, uszczęśliwiające wybory dla tych uzytkowników i o to w tym chyba chodzi. Pozdr
 

asoz

New member
A po co nam w temacie Pioneer'a, teksty typu zachwalacie bo kupiliście i wam głupio że wydaliście tyle kasy. Wasz dział został tylko zainfekowany tą dyskusją.
 

kavoo

New member
jacky-x napisał:
Dobrze, że jest @RheeTCT bo tak to juz chyba z tematu zostałaby tylko reklamówka wspomnianej marki
Zajrzyj do watka o G9 na subforum Pioneera... ciekaw jestem, czy podtrzymasz swoja opinie
laugh.gif


To tak na marginesie ;)
 

jacky-x

New member
@kavoo
Tak jak wspomniałem, chce wybierac z tego multum informacji na forum to co mnie interesuje, po to sa zrobione działy, chciałem info o pionku to tam zerkłem, chce o panasoniku to zerkam do tego działu, a nie przebijac się przez informacje które mi nie są potrzebne, niezwiązane z tematem a ciągle, z uporem maniaka, się powtarzają, więc napisałem to w odniesieniu do tego działu (w innych nie jestem tak zorientowany), podobnie masz w temacie "Panasonic TH-46PY85, TH-42PY85, - Full HD -test" tez ciagle to samo, zeby choc wtrącano odniesienia do innych marek, ale tu praktycznie tylko ta jedyna. Nie powiem złego słowa na pionka, ale niech jednak ten dział pozostanie dla panasonica i dla osób które ta markę wybrały i o tej marce poszukuja wiadomości, bo gdzie znaleźć jak nie tutaj. Pozdr
 

asoz

New member
To może niech tak samo będzie w dziale Pioneer'a, gdzie od dziś znajdują się informacje że Pioneer'a kupują ludzie nie rozsądni bo coś tam coś tam...
 

otan

New member
Bez reklam
Podstawą dyskusji powinna być cena - jakość.

7,7 do 12.6 za Pioneera mówi sama za siebie i daje do myślenia.

Czy różnica w obrazie jest na tyle wyrażna jak różnica w cenie.
Ja na razie jestem w pełni usatysfakcjonowany świadomym zakupem nodelu przejściowego PX80E za 3.5.
Nie czuje żadnego dyskomfortu z braku posiadania Pioneera.
Wręcz odwrotnie czuję radość, że nie dałem się omamić producentom i wywalić dużej kasy na mebelek który i tak szybko się zestarzeje technologicznie i cenowo. W 2006r 42 Pioneera kosztowała 12,5.
Dwa lata i ponad 6k w plecy. Warto i to brać pod uwagę dokonując wyboru. Mój model kosztował dwa miesiące temu 3,5k a teraz 2,9!
 

jacky-x

New member
@asoz
Tak powinno być, tylko, że takiego posta musisz napisać w dziale Pioneera;) . Ja odwazyłem się napisac w dziale, który regularnie przeglądam, na razie bez efektu:( ale może z czasem sytuacja się unormuje i emocje opadna.Pozdr
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Niby czego mam załowac, jakiej wiekszej kasy ??

Na Pioneera wydałem mniej niz na Panasonica PY800

Mowie o przekątnych 42 cale

Szkoda tylko ze dałem szanse Panasonicowi, gdyby powiedzmy Panas 42PY800 kosztował 4500 a Pioneer 4280XA 5900 to wtedy mógłbym sie zastanawiac czy warto dać te 1400 zł wiecej

A jesli sie okazuje ze płace mniej za Pioneera niz za Panasa to argument ze niby kros sie musi dowartosciowac ze wydał "niby więcej" jest żenujące :)
 

otan

New member
Bez reklam
HDTV_fan_pioneera raczej bardziej pasuje do Ciebie. I niech tak pozostanie, a swoje zachwyty pisz na wątku Pioneera.
Tu jest wątęk Panasonica i niech tak pozostanie.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Wiem ze boli, oj boli :)

Wywiązała sie dyskusja więc napisałem

Szkoda ze Panasonic niepotrafił mie zadwowolic ( jak i wielu innych zwolenników naprawde dobrego obrazu ), ale dałem mu szansę

No trudno sie mówi :)

I ma to byc przeciez otwarta dyskusja która co jak co ale
Panasonica tez dotyczy w bezposrednim starciu z Pioneerem

Nie ma co sie obrazać
 

asoz

New member
Poprostu są ludzie dla ktorych bardziej niż cena , liczy się jakość. Spróbujcie to zrozumieć a przynajmnie uszanować.
 

ANDGAJ

New member
"Jakość" to niestety składowa kilku/wielu elementów.
Najchętniej to bym poskładał 1 tv z kilku :
Coś wziąłbym z Panasa, coś z Pioneera i dorzucił z JVC i Loewe.
Ale tu nie ma tak jak w Erze :)
Z czegoś trzeba zrezygnować.
Stąd też to dosyć poczytne Forum-każde zdanie (nawet niezbyt konstruktywne) coś wnosi.
 

asoz

New member
Mam parę zastrzeżeń.
Po pierwsze, dlaczego jesteś niebieski inaczej ?!
Po drugie ja mówiąc jakość mam na myśli podawany obraz.

Ale skoncenrtuj się na pierwszym punkcie gdyż mnie to ciekawi :D
 

ANDGAJ

New member
No właśnie dlaczego "jestem niebieski inaczej" ?????????
Ale to pytanie raczej do moderatorów.Ja naprawdę nie wiem!
Jeżeli to "niedobrze" to wyjaśnienie raczej proszę na PW :)

A konkretnie to co Ciebie ciekawi?
 

ANDGAJ

New member
No tak,czy to znaczy, że ja od macochy albo coś "nie teges"??? :hmm:
Ale my tu o kolorkach w TV pisać mamy-.........
 

otan

New member
Bez reklam
HDTV_fan_Pioneer

:hmm: Oj boli i to jak boli............. głupota co poniektórych fanatyków bądz co bądz zwykłego sprzętu służącego mi do oglądania. Są i tacy jak widzę, co zamiast oglądania przyglądają się pieczołowicie ,a to czerni, a to głębi ,a to kolorkom.
Powodzenia życzę w przyglądaniu się i analizowaniu szczegółów i detali. :-D
 

ANDGAJ

New member
otan

A dla kogo i po co powstało to Forum.
Wydaje mi się, że dla pasjonatów techniki HD co będą dzielić włos na czworo itp.
Są tego typu inne fora.Np. motoryzacji.Tam nie zaglądam bo po co.Mam autko i wystarczy na dojazdy do pracy i na urlop.
Jeżeli Ciebie to boli to po co czytasz?
 
Do góry