Panasonic TH-50 PY800 - Kiedy i za ile?

asoz

New member
Ja dyskusję skończyłem. Jeśli chcesz kupić Panasonic'a to kupuj. Ja wybrałem Pioneer'a. I nie wściekaj się tak jak gdzieś przeczytasz, że Pioneer ma lepszy obraz od Panasonic'a, nie przzytaczając poszczególnych modeli, albo jak gdzieś przeczytasz, że Pioneer podaje aktualnie najlpeszy obraz, bo to wszystko stwierdzone fakty.
 

otan

New member
Bez reklam
trade napisał:
A ja wciąż czekam ( w sumie to nie tak długo bo niecały miesiąc ) na 50PY800 żeby porównać go z 5090 i któryś sobie wreszcie wybrać (może kiki zrobi jakiś teścik). Czekam bo jak stwierdziłem na podstawie innego wątku od was nie dowiem się nic poza tym że Pioneer jest the best.


Obie marki są godne polecenia. Z każdego będziesz zadowolony.
Kupując Panasonica wydasz niewiele w porównaniu z Pioneerem.
Zaoszczędzisz około 5tys zł.
Wybieraj własnym okiem. Nie kieruj się emocjami.
Pamiętaj też, że sprzęt szybko się starzeje technologicznie i cenowo.
 

kavoo

New member
otan napisał:
Zaoszczędzisz około 5tys zł.
To chyba ze u zlodzieja tego 50PY800 kupisz...

Mozesz sobie pisac, ze PY800 to najlepszy telewizor nie tylko swiata, ale nawet najblizszych okolic. Twoje zdanie i twoje do niego prawo.

Ale nie wciskaj ludziom kitu, ze 50PY800 kupia za ok. 6 tysiecy zl, bo to sa najzwyklejsze glupoty, ktore wypisujesz albo z niewiedzy, albo ze zlej woli wprowadzenia w blad.
 

ANDGAJ

New member
RheeTCT napisał:
"Panasłonik 42" PY800 stoi sobie w sklepie Saysonic w Wawie ul.Świętojerska 16.
Obraz świetny(z Bluraya),obok stoi PY85 i muszę powiedzieć,że widać różnicę-kolory pełniejsze,jakby ich więcej(w 800),
Jedna z niewielu ocen 85 vs 800.
Jak dotąd przeważała opinie, że nie warto dopłacać bo tylko różnica w głośnikach.

Zachodniopomorskie to prowincja i Panasy 85/800 do sklepów jeszcze nie dotarły czyli moje oczy ich nie widziały.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
kavoo napisał:
Gdybym postawil oba obok siebie, to moze bym zauwazyl duza roznice. Jako, ze widzialem je w zupelnie innych pomieszczeniach w odstepie kilku dni, roznice zauwazylem mala. I to tyle.
I sądzę, że różnic zbyt wielkich by nie było.

Do Panów adwersarzy obu obozów. Po prostu nieco przeginacie. To zaczyna wyglądać na wojnę o aborcję lub wojnę między Linuksem i Windows, na wojnę... (tu można wpisać, co się komu jeszcze podoba).

Już wspomniałem, że jedynym punktem zaczepienia są pięty. :p

Nie chcę zamykać tego wątku, ale apeluję: dajmy sobie już spokój. Ta dyskusja do niczego nie prowadzi.

ArtS :)
 

ANDGAJ

New member
ArtS
Właśnie różnice zdań na Forum zainspirowały mnie do porównań 8G do PY 70/700 i wyrobienia swojego zdania.I to ma swoje plusy.
Nie uznaję tylko wypowiedzi "głupi fanatyk" vs "daltonista" itp.
(a`propos "daltonista"- niebieski inaczej ) :)
 

asoz

New member
Oczywiście, masza racje ale ArtS'owi chodziło o to, że dyskusja nabrała, no jakby to powiedzieć, nastąpiła ostrzejsza wymiana zdań.
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
Jako osoba do tego w pełni nieuprawniona nieoficjalnie zamykam dyskusję.:p
Jeżeli ktoś będzie kontynuował niemerytoryczną kłótnię zostanie niepermanentnie niezbanowany. ;)

Pozdrawiam:grin:.
 

modelk56

Klub HDTV.com.pl
VIP
I podkreślam ze Pioneer G8 ( a co dopiero G9 :) ) jest jakosciowo o niebo lepszy niż Panasonic G11 :)[/quote]

Ciekawe jak do tego zdania odniesie sie kiki ????? .Bo z testow wynika ze te niebo w tym wypadku musi byc bardzo "plytkie"
 

otan

New member
Bez reklam
kavoo napisał:
To chyba ze u zlodzieja tego 50PY800 kupisz...

Mozesz sobie pisac, ze PY800 to najlepszy telewizor nie tylko swiata, ale nawet najblizszych okolic. Twoje zdanie i twoje do niego prawo.

Ale nie wciskaj ludziom kitu, ze 50PY800 kupia za ok. 6 tysiecy zl, bo to sa najzwyklejsze glupoty, ktore wypisujesz albo z niewiedzy, albo ze zlej woli wprowadzenia w blad.



Niewiedzą to się wykazujesz Ty pisząc o cenie 6 tys zł. za PY800.
Ten model kosztuje 7700zł a Pioneer z głośnikami i podstawkaą ponad 12 tys zł. Jak by nie liczył to 5 tys taniej. Ceny Dotyczą modeli full HD. I kto wprowadza ludzi w błąd kavoo ? Sprawdz zanim coś napiszesz.
 

kavoo

New member
otan napisał:
a Pioneer z głośnikami i podstawkaą ponad 12 tys zł.
Tak, jak napisalem wczesniej - nie wypisuj bzdur.

Za PDP-LX5090 zaplacilem 9999 zl. Do tego podstawa KRP-TS02 kosztuje 550 zl, a glosniki PSP-S62 (boczne) - 699 zl.

Jezeli wg ciebie 9999 + 550 + 699 > 12000, to... wez sie chlopie cofnij do wczesnej podstawowki, bo z matematyka u ciebie naprawde krucho.
 

espero

New member
^^

11248 + 100 przesylka w tym sklepie, w ktorym kupiles = 11348 zl

7700 + 65 (rtvmedia) = 7765 zl za Panasonica

Roznica jest 3583 zl wedlug mnie kompletnie nie uzasadnia kupna Pioneera. Chce zaznaczyc, ze widzialem na zywo 42PY800 i 5090. W moim odczuciu roznice nie sa duze, skupilem sie glownie na sygnale SD. Poza tym bardzo odpowiada mi w Panasonicu funkcja "uplynniania ruchu" nazywana przez niektorych "teatrem tv". Dlatego tez kupuje Panasonica (o ile sie pojawi! 50PY800) ;)
pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ujęcia studyjne - jak widać - muszą budzić uznanie i respekt .I to nie tylko konkurencji.
Ale chcąc sobie pozwolić na "odrobinę luksusu" - zadbaj o dobry sygnał. Obecnie w Polsce dostępnych jest łącznie kilkanaście programów HD.
p1070958zb3.jpg


dlatego że jest lepszy jest droższy.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
kavoo napisał:
Tak, jak napisalem wczesniej - nie wypisuj bzdur.

Za PDP-LX5090 zaplacilem 9999 zl. Do tego podstawa KRP-TS02 kosztuje 550 zl, a glosniki PSP-S62 (boczne) - 699 zl.

Jezeli wg ciebie 9999 + 550 + 699 > 12000, to... wez sie chlopie cofnij do wczesnej podstawowki, bo z matematyka u ciebie naprawde krucho.
Nie gniewaj się, ale zanim zaczniesz kogoś dyskredytować, to najpierw podaj za ile kupiłeś. Np. z ceneo wynika, że ceny zaczynają się od 11 tys za goły telewizor. Podobnie ktoś mógłby powiedzieć, że kupił ten telewizor za 9899 i zarzucuć Ci wprowadzanie w błąd.

Zamykam wątek. Ewentualne reklamacje przyjmuję na PW.

ArtS :)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Edycja: Na próbę odwieszam blokadę wątku. Oczekuję, że nie będzie już bijatyki między obozami P.

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

WaJa

New member
Gratulacje:eek:k: ,
mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami po podłączeniu długo oczekiwanej plazmy.

Pozdrawiam i życzę tylko najlepszych obrazów :) .
 

WaJa

New member
Jaka plazma?

Mam pytania do właścicieli plazm.
Czy mając dość jasne pomieszczenie – dużo okien od południowej i zachodniej strony –
jestem skazany na LCD? Czy plazmy podobnie odbijają światło jak CRT?
Czy są jakieś sposoby, żeby temu zaradzić?
Głównie oglądamy TV wieczorem i nocą.
Salon 4.3m x 12m,
Odległość od ekranu od 4 do 5m,
Cena od 5k do 8k,
Obecnie mam TV CRT; LG 32” 100HZ; 16:9,
Polsat satelita i antena na dachu,
Kino domowe Pioneer – amplituner i dvd; sacd-dvd audio,
Kolumny Rubicon,
TV ma stać lub wisieć, jeszcze nie ustalone.
Pytanie zasadnicze jaką plazmę wybrać – myślę o Panasonic TH-50PY/PZ800
lub porównywalnym a tańszym Samsung PS50A656 (no chyba, że tylko LCD
pasuje do moich warunków :confused: ).


Pozdrawiam.
 
Do góry