Panasonic TH-50 PY800 - Kiedy i za ile?

Darus

New member
Za oceanem jest wiele więcej rzeczy niż u nas ale rozmawiamy o lokalnym rynku. A 'wirtualne' telewizory w sklepach internetowych jakoś mnie nie interesują.

A najlepiej przeczytaj post na którego odpowiadałem, z pytaniem czemu nie wziąłem 50PY85... więc tylko odpowiedziałem, że go nie ma :D
 

otan

New member
Bez reklam
asoz napisał:
Coż, cena Pioneer'a LX5090 musi robić wrażenie. Dostajemy najlepszy telewizor za ok. 10k.


Pioneer na dzień dzisiejszy kosztuje 10900 + głośniki(700) + podstawka(1000) = 12600zł.
Panasonic 7700zł z głośnikami i podstawką w kpl.
 

asoz

New member
Po pierwsze, jak się byś zainteresował to można za mniej niż 10 dostać.
Po drugie, jak widać za jakość trzeba płacić.
 

asoz

New member
To już twoja opinia, i nie będe tego ciągnoł bo zaraz dojdziemy, że panasonic ma może nawet lepszy obraz...
 

RheeTCT

New member
Może i ma.Ja powtarzam,że większych różnic nie zauważyłem,mówię o PY800 bo wielu polemistów z uporem maniaka dokonuje porównań do seri 7xx.Zastrzegam,że nie widziałem tych tv obok siebie,więc nie wykluczam przewagi żadnego z nich.
Z Twojego świętego przekonania o wyższości Pionka wynika ,że widziałeś oba obok siebie,dobrze skalibrowane i na tym samym sygnale.Chyba,że dla Ciebie jedynym wyznacznikiem jakości jest cena.
 
Ostatnia edycja:

otan

New member
Bez reklam
asoz należysz do ludzi niereformowalnych i nie mam zamiaru z Tobą polemizować bo to jest rozmowa jak z moim taboretem.
 

asoz

New member
Nie dam się zreformować bo to Was trzeba zreformować. Wyznacznikiem dla mnie są:

Testy
Własne spostrzeżenia
opinie innych

Jak narazie 3:0 dla Pioneer'a.
 

RheeTCT

New member
asoz podeślij mi link do testu,w którym Kuro "miażdży" Panasa PY800 jeśli łaska.Też się chętnie zapoznam,bo chyba na taki test porównawczy się powołujesz?Własne spostrzeżenia masz jakie - pytałem Cię czy porównywałeś oba tv -brak odpowiedzi oznacza chyba ,że nie.Opinie innych osób - sądzę ,że są tyle warte co Twoje.Wniosek : 3x strzeliłeś sobie samobója.
 

asoz

New member
Czyli mamy 3:0 dla Panasonic'a. Umre ze śmiechu.
Nie chodziło mi o test porównywawczy, ale o testy gdzie Pioneer wygrał.
Panasonic'owi wygranie czegoś się chyba jeszcze nie zdarzyło.
 

RheeTCT

New member
Bo jeszcze nie było jego testów.Jeśli nie widziałeś bezpośrednich porównań to co Cię upoważnia do wygłaszania tak zdecydowanych sądów?
 
Do góry