Panasonic PY/PZ800 (42,50,58 cali)

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Hmmm

Ale to 50 cali a nie 42...

I kurcze w USA to mają fajnie, nie mają tych badziewnych srebrnych wstawek...

Tak czytam sobie ten test i dobrze wyczytuję ze przy trybie 24p obraz migota ??

Defakto mozna wybrac 2x 24 Hz = 48 Hzi przy tym odswierzaniu obraz włąsnie migota :(

W Kuro jest zrobione 3x 24 Hz= 72 Hz i nie ma tego problemu

Coz z tego ze przy 60 Hz ( tyle ma nominalnie nasz Panasonic ) nie migota obraz jesli przy takim odswierzaniu nie osiągniemy płynnego ruchu podając 24 klatki na sekunde :(
 
Ostatnia edycja:

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Zagłebiam sie teraz bardziej w ten test

I wyniki sa naprawde super :)

Co mie cieszy widac duza przewage na modelem PZ85 a czasami nawet nad Pioneerem Kuro - co cieszy ze nie "wyrzuciło" sie tych paru stowek wiecej na marne :)
 

DARON62

New member
Proszę o pomoc . Czy to ,że Th50 PY800 nie posiada DVB-T oznacza ,że za kilka lat nie będzie odbierał sygnału z cyfrowego naziemnego sygnału cyfrowego nadawanego w MPEG-4 ? Czy są jakieś przejściówki ? A może zewnętrzny tuner do takiego odbioru sygnału? Jeśli nie no to po co mi taki telewizor który za trzy lata będzie do wyrzucenia . ? Dlaczego w innych krajach ten model ma już ten tuner?
Może wartyo kupić go w Niemczech ? Cena ta sama i są od ręki . Tylko nazwa zamiast PY ma PZ .
Czy ktoś rozwieje te wątpliwości ?
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
A te TV z niemiec czy z angli do niczego sie nie przydadzą ( tzn ich tuner DVB-T ) poniewaz jest to tylko zwykłe mpeg2 a u nas bedzie mpeg4

Bedzie potrzebny zewnetrznu tuner DVB-T pracujący w mpeg4
 

sittek

New member
co do ostatniej wypowiedzi....
w UK własnie zakupiłem TH-37PX80- odpowiednik naszego PV, jednakże nie jest to produkt rodzimej produkcji a z Czech :) . Poza tym w UK do końca 2012 ma nastapić "Ditital Switchover" i jak na razie sami chyba nie wiedzą do końca jaki format będzie obowiązywał...gdyz o zewnętrznych tunerach oferowanych przez providerów jest tu głośno. Jednakże opłatą za nie (jesli wejdą) nie będą obciązeni końcowi uzytkownicy a firmy.
 

pomidor7

New member
ENDZI63 - czytam tego newsa i tak sobie myślę że stojąc przed dylematem zakupu TV można sobie tak czekać aż do śmierci bo nowe modele wyrastają jak grzyby po deszczu. Zaraz pojawi się th-50py/pz850 (choć i tak th-50py800 nie jest jeszcze dostępny w sklepach - ponoć koniec czerwca z info od panasonic polska). Za chwilkę pojawią się nowe pionki i kolejny dylemat (czy panas czy pioneer).
Fajnie jak pojawiaja sie nowe rozwiązania i kolejne modyfikacje sprzętu ale nie dajmy się zwariować. Przecież w tym wszystkim chodzi o zakup w danym momencie przy konkretnej cenie a nie pogoń za najnowszymi rozwiązaniami i ciągła rozklimka odnośnie przyszłych cen "wirtualnego" modelu.
Ja sam czekam na 50py800 i śledze to forum od roku - przyznam że jestem już tak zmęczony ciągłym czekaniem oraz licznymi porównaniami że chce to mieć już za sobą :) Mam nadzieje że choć część z Was się ze mną zgodzi w tym temacie - pozdr.
 

labas

New member
Witam

To są zapowiedzi, jeszcze nie ma żaden dystrybutor .
Też czekam na ten model.
Sprawdzałem telefonicznie .

Pozdrawiam
 

pomidor7

New member
SENEKA - jednak fatamorgana bo w sklepie Panasonica (on-line oraz w każdym innym przedstawicielstwie w Polsce) jeszcze tego modelu nie mieli i nie mają. Jak dla mnie na Allegro to mawet Pioneera setnej generacji możesz kupić ale co z tego skoro sprzedający blefuje. Żaden ze srzedawców nie ma tego w sklepie a taka sytuacja tyczy się również Ceneo (zadzwoniłem do każdego ze sprzedawców tego modelu w W-wie 4 sklepy) i dowiedziałem się że czekaja na dostawe i tak już od 3 tygodni.......No to jak to jest z tą dostępnością "od ręki" według Ciebie? Dodam iż w innym przypadku pewnie już ktoś na forum opisywałby swoje pierwsze doznania związane z pracą 50py800 :)
 

RheeTCT

New member
gibi32 napisał:
Panasonic th-42py800 już jest w sprzedaży firma Media Joker ma kilka sztuk na stanie od Panasonic Polska!
Podobno.Może to też nieprawda?

ENDZI63 napisał:
Witam po przerwie,miałem dylemat ZF355 i TH-PY800,i dziśaj w końcu się zdecydowałem ,w małym saloniku w łodzi miałem dzisiaj możliwośc porównania LCD TOSHIBA 46 ZF355 i plazma TH-50PZ800 ,tak jak wcześniej pisałem zależało mi na dobrym odbiorze kanałów po SD w tym saloniku nie mieli sygnału telewizyjnego więc pozwoliłem sobie zabrać z sobą antenę przenośną z wzmacniaczem,a że mieszkam włódzi wiedziałem że z tej anteny parę kanałów nieźle odbiera,właściciel mi demonstrował na różnych żródłach sygnaału i tu przy xbox prawie to samo ale wygrał LCD ,DVD HD remis ,na sam koniec zostawiłem sobie moją antenę,i tu był szok LCD przegrało w stosumku 2 do 10 z plazmą ,nie będę się dokładnie opisywać trzeba było to zobaczyć ,powiem jedno na antyenie pokojowej polsat super,tak więc już zdecydowałem, ale poczekam do zakończenia mistrzostw europy ,bo ceny napewno spadną a mnie tak bardzo nie pyli ,dzisiaj mogłem mieć za 7600, ale sam właściciel przyznał mi rację że za dwa miesiące będzie kosztował 6900.
Ale to już chyba prawda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bieniok

New member
Th-50Py800

TH 50 PY 800 juz od 10.06.2006 w magazynach Panasonic Polska mam ta informacje od Dyrektora Regionalnego Panasonic
 

tomper69

New member
z niemieckiej stony panasonica wynika, że 50pz800 posiada tuner telewizyjny DVB-T mit h.264 HD. Wydaje mi się, że w wypadku takiego tunera oznacza to możliwość odbioru telewizji naziemnej cyfrowej w mpeg-4 czyli takiej jak jest nadawana w Polsce. Zależałoby mi na tv z takim tunerem. Czy ktoś mógłby to potwierdzić, że jest tak jak myślę?
 
Do góry